Smrt vilného cizince

Vzpomínky soukromého detektiva Berky na poslední případ ve své policejní praxi. V pronajatém bytě rodinného domu nachází majitel mrtvé tělo svého italského nájemníka. Ubitý muž leží v kaluži zaschlé krve, ve které kriminalisté vedení kapitánem Berkou nachází malý přívěsek ve tvaru slona. Okamžitě se rozbíhá pátrání, které ukazuje, že léčení nebylo jediným důvodem, který Itala pravidelně přiváděl do České republiky. Italův pozoruhodný životní styl a malý slon jsou zpočátku jediné stopy, které Berku a jeho tým vedou k objasnění cizincovy vraždy......celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/380579/smrt-vilneho-cizince-gV4-380579.jpg 410

Detektiv Berka 11.

Detektivky, krimi, Literatura česká
Vydáno, MOBA (Moravská bastei)

Kniha Smrt vilného cizince

konicekbily
17.05.2020

Kniha je spíše upravenou literaturou faktu a místopisem Luhačovic než detektivkou. Ale určitě je to pěkné a zajímavé čtení pro chvíle odpočinku.

ivoiro
13.09.2019

Opět autor podává starší příběh. Dle mého jde o velice povedenou knihu, která čtenáře provede policejním vyšetřováním.

bagel
19.05.2019

Prostě popis jednoho nepříliš komplikovaného případu z policejní praxe, nenadchlo mě to.

Macek58
11.11.2018

Výborná česká detektívka.

dagmar5477
02.11.2018

Zatím nejlepší, co jsem od autora četla.