Destrukční deník

Destrukční deník https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/221927/bmid_destrukcni-denik-221927.jpg 4 226 64

Konečně deník, s kterým se nikdy nudit nebudete! Světový bestseller nyní i pro české tvořitele a kreativce! Destrukční deník je pro všechny, kteří si vždycky přáli vést si deník nebo skicář, ale měli potíž s tím začít, pokračovat, nebo ho dokonce dokončit. Jeho autorkou je kanadská konceptuální umělkyně Keri Smithová, která se zaměřila na výrobu kreativních deníků, a donutí vás podívat se na svět z jiného úhlu pohledu. V téhle knížečce najdete nesmírnou sbírku nápadů, jak ji zničit (pardon kreativně vyzdobit!). Nebojte se trhání, polévání kávou či jiných destrukčních metod, tahle kniha je k tomu určená! Destrukce je hra!... celý text

Literatura světová , Šikovné děti - tvoření, hry, styl

Vydáno: , CooBoo

Wreck This Journal , 2014

Lenka-knihy
04.11.2015 5 z 5

Destrukční deník je zábavné ničit, ale pak.. Leží v šuplíku a 200 Kč nebo kolik to stojí je v háji.. Je to dobrý nápad ale trošku nanic..

Cryptkeeper
21.10.2015 odpad!

Pro mě nepochopitelná novodobá blbost...
Tohle nemá s knihou nic společného,koupit si něco,co vzápětí zničim (a je mi jedno jestli už žvýkačkama,použitým prezervativem,psí potřebou nebo rýmou,co všem právě teče z nosu) mi přijde dost ubohé.
Ke knihám si vždy vytvořim zláštní vztah...k tomuhle těžko.
A ne,nevidim v tom žádnou kreativitu,jak tu někteří píší :)

Trenka
06.10.2015 5 z 5

Destrukční deník je hit teenagerů a dospělých, kteří nemají kam lepit všechny své samolepky My little pony a Disney princezen, dospělých, kteří už školním lavicím odrostli a nemají tak sešity k počmárání a učebnice, kterým chcete ničit desky. Můj hit je to tedy rozhodně a vřele ho doporučuji i Vám!

Celá recenze na: https://procjehavranjakopsacistul.wordpress.com/2015/10/06/destrukcnidenik/

worstway
01.10.2015 5 z 5

Napište komentář o tom, jak vám Destrukční deník padl pod nos právě když jste potřebovali duševní odreagování a kreativní vzpruhu. Znějte nadšeně a přesvědčivě!!!!!!!!

kofina
27.09.2015 4 z 5

Absolutně nechápu negativní komentáře.. mám s touto "knihou" 2 zkušenosti, vždycky jsme si ho pořídili ve skupině lidí na vícedenní akci (trek, tábor) a vždy to byla super zábava a my máme nevšední památku. Nemělo by se to brát tak vážně..

Hoshi
29.07.2015 5 z 5

Tato kniha je jedna z těch, které jsem zařadila do své knihovničky. Co jsem si pročítala komentáře, tak jsou tři tábory - první je knihou velmi nadšený, plní úkoly, které jsou v knize a neustále je napadají další nápady, jak knihu "vylepšit". Druhý tábor je proti tomu knihu zničit a považují ji za naprostou blbost. Třetímu táboru je to jedno, co s knihou bude.
Mně se ten nápad líbí, že se člověk může kreativně vyjádřit, když mu dojdou nápady a nebo nepřichází na to, co by mohl dělat nebo jako nápady na tvoření s dětmi. Já nemám lásku tuto knihu zničit/pokreslit, ale myslím si, že má v mojí knihovničce svoje místo oprávněně, protože přeci jen nemusíme ničit knihu jako takovou, ale můžeme některé z těch nápadů, které jsou v knize uvedené,přenést na čtvrtky/papíry a vytvořit z nich umělecké dílo.

sarkymplova
29.07.2015

Destrukční deník je dle mého názoru jen pro kreativní lidi. Mě osobně přijde stupidní z pohledu člověka, který bude brát všechno doslovně. Avšak z pohledu kreativce se mi líbí. Dá se na tom opravdu vyřádit a zkracuje to volné chvilky. Nakonec z toho je i celkem hezký deník plný obrázků. Sama jeden mám a věřte mi, že jsem ho zatím nijak extrémně nezničilia. Stačí mít jen nápad, jak tento deník vylepšit. Ale jak píše autorka, je jen na vás, jak úkoly pochopíte.

Kaaatka1999
28.07.2015

Podle mě to je největší hloupost, kterou si můžete koupit v knihkupectví.
Jen se nad tím prosím vás zamyslete... Copak to tolik lidí nevidí? Připadá mi to, jako kdyby měla tady ta ,,kniha" (ano, opravdu pouze V UVOZOVKÁCH) myslet za mě. Proč tolik chvály od ostatních? Jakto, že se tohoto nechciříctdeníku prodalo tolik?
To už se lidi neumí kreativně vyjádřit? Jakkoli! Vždyť máme přece tolik možností. To se musí do nějaké nebohé knihy, která za to stejně nemůže (že se stala tímto Destrukčním deníkem), lepit žvýkačky a sypat hlína? To má podle mě k jakékoli kreativitě hodně daleko.
Kdyby vám nestačily ostatní argumenty, tento možná bude... Jen si představte, jak ona žvýkačka bude vypadat za pár let :)

tisha8409
24.07.2015 odpad!

Pro hlupce nevážícího si věcí jako dělané.

marcela9143
13.07.2015 5 z 5

Je skvělý ! Pro kreativce jako dělanééé :)

SlamLenka
01.07.2015 3 z 5

Destrukční deník se nečte! Destrukční deník se žije! ´=)

annamc
12.06.2015 5 z 5

Zábavné a vtipné úkoly!!Všem kdo se chtějí pobavit doporučuji!!

claryssa
19.04.2015 5 z 5

U plnění se hrozně nasměju a jsem ráda, že jsem si ji koupila:) Občas je mi škoda ji ničit, ale přece jenom, každá kniha má svůj účel a tato má účel - zničit!:)):D

warca
17.04.2015 5 z 5

tak originálně ulítlé!

-markéta-
06.04.2015 4 z 5

Myslím si, že kniha je dobrá na odreagování a na to, aby člověk prosadil své nápady. V knize jsou samozřejmě i stupidní úkoly, které se ani nedají udělat, ale víceméně je to skvělá "kniha". Dostala jsem ji od kamarádky, která z ní byla nadšená a já mohu potvrdit, je vážně skvělá. Doporučuji i starším ročníkům než jsem já, určitě se zabaví i oni. :-)

krutak
21.03.2015 odpad!

Nechápu, kam až lidstvo kleslo.

jana5962
07.01.2015 5 z 5

Pro kreativní lidi s velkou fantazií je to úžasná věc... pro lidi co chtějí brát každý úkol doslovně, jsou to vyhozené peníze :)... Já na tom svém stále pracuji a jsem ráda že jsem si ho pořídila. "Vyhozených" peněz nelituji. Zkracuje mi nudné školní hodiny či jiné zdlouhavé chvíle a jsem nadšená z toho, že na konci, bude každý originál :)

kikies
04.01.2015

Fakt nevím, jak tuhle "knihu" hodnotit :-) Pro lidi, co se potřebují uvolnit nebo nějakým způsobem ventilovat své emoce, je to jistě přínosné, já to beru spíše jako zajímavou zkušenost a poznání, co všechno se dá vydat :-)

ciniminisek
01.01.2015 5 z 5

Věřte, že na této knize se brzy stanete závislí a nebudete ji chtít dát z ruky… však to je jeden z úkolů, knihu mít neustále u sebe a je jedno, jak moc se u toho poničí, to je přece účel.

Coucouha
29.12.2014 5 z 5

Úplně úžasná kniha...dokonce i jako vánoční dárek sklidila všude veliký úspěch :-) Všem kreativcům můžu jen doporučit!