Nechutné trávenie

Nechutné trávenie https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/406934/bmid_nechutne-travenie-PkD-406934.jpg 4 19 3

Ak máš dojem, že máš dosť silný žalúdok na vedu plnú zvratkov, tak si prečítaj, ako sme spracovali odpad z tvojich vnútorností. Zisti, ktorá časť tvojich čriev nemá žiadne využitie, prečo niektoré hovienka plávajú a ako niektoré vitálne vitamíny môžu zabrániť vypadávaniu tvojich vlasov. Nechutné trávenie priam kypí informáciami, úžasnými skutočnosťami a zaujímavými kvízami, testami pre učiteľov a bláznivými kresbami! Kniha ďalej objasní, koľko moču je schopný močový mechúr udržať bez čúrania, ktoré ochorenie spôsobuje krvácanie z očí, prečo nesmú astronauti pred letom do vesmíru jesť fazuľu alebo ktorá časť mozgu má na starosti vracanie.... celý text

Literatura naučná Věda Pro děti a mládež
Vydáno: , Slovart (SK)

Disgusting Digestion , 1998

nicolettkaa
08.04.2022 4 z 5

Musím říct, že přestože nejsem cílová skupina, tahle knížka se mi moc líbila. Pro děti určitě poučná a dokonce je v ní několik návodu na lehké pokusy.

inachisio
28.08.2020 4 z 5

Vtipné, naučné, čtivé.

Liliana2006
09.04.2018 4 z 5

Zajímavá kniha dost povedená ale něco tomu chybí. I když poučná to opravdu byla víc než dost.