Jedna malá lež

Jedna malá lež https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/232401/bmid_ten-tiny-breaths-jedna-mala-lez-VKy-232401.jpg 4 561 87

Deset malých nadechnutí série

Livie byla vždycky „slečna Dokonalá“, ale po nástupu na prestižní univerzitu zjišťuje, že to s ní zase tak skvělé není. Musí zvládnout první porážky, deziluzi, přizpůsobit své plány do budoucnosti a hlavně změnit přístup sama k sobě. A do toho se jí ještě připlete láska… Není divu, že v tom víru změn natropí pár chybiček. Jenže chyby jsou od toho, aby se napravovaly, a nová Livie bude možná ještě mnohem zajímavější osobnost než ta, za kterou se kdysi považovala.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

One Tiny Lie , 2013

anishta
02.06.2018 5 z 5

Nebylo to tak silné jako první díl, ale každopádně to bylo skvělé. Čtivé, napínavé, jiskřivé. K.A.Tucker si stále víc a víc získává moje srdce a tímhle určitě nekončím...

BlueIvy
22.03.2018 5 z 5

Toto ma baviloo! Podobných kníh je milión, úprimne, väčšinou sú strašne stupídne, plné najhorších klišé aké si len viete predstaviť a s nehorázne otravnými hlavnými hrdinami.. Nie že by tu neboli klišé, bolo a bolo ich celkom dosť, ale opakujem sa.. Toto ma proste bavilo. A to doslova, ja som sa od toho nevedela odtrhnúť a že to už je čo povedať, v poslednom čase ma nevie poriadne zaujať takmer žiadna kniha. Odložila som ju o štvrtej ráno, prosím pekne. Áno, každý normálne zmýšľajúci človek si teraz klepe na čelo, ale je to tak.
Celé to tak pekne plynulo a za mňa to nemalo žiadne hluché miesta. A postavy sú super, aj tie vedľašie, čo je normálne, každá aspoň priemerná knižka musí mať zaujímavé vedľajšie postavy. Ale tu ma na počudovanie bavili hlavne ústredné postavy a to sa mi často nestáva. Ja som sa na Liviu tešila už z predošlej knihy (tá bola taká priemerná), Ashton to teda.. to bol samec!
A tak strašne pekne to medzi nimi celú dobu iskrilo! Aj keď ten psychológ, to už bolo aj na mňa silné kafé, aj ja som totiž psychológ (začínajúci, ak by mal niekto záujem :D), ale takéto rady.. Okeeey, povedzme, že boli dosť neortodoxné.
Vrátila som sa pri čítaní pár rokov späť, ale bolo to takéé príjemné čítanie s dobrou zápletkou, celé dobre :) Odporúčam

veveronka
25.02.2018 5 z 5

výborné jako vždy

Ažula
13.02.2018 4 z 5

Tak tato knížka mě dostala. Lépe řečeno, Livie mě dostala. Vyklubalo se z ní něco, co byste do ní nikdy neřekli. Přestože toho na mě bylo občas moc, kniha mě bavila. Rychlé a nenáročné čtení.

tynka65
10.02.2018 5 z 5

Snad ještě lepší než díly předtím ;-)

Lil30
14.12.2017 5 z 5

Skvělá knížka, která se četla sama a s poutavým příběhem, jež se mi líbil víc, než první díl. A k tomu jsem se i zasmála, co víc dodat, než že se k ní ráda někdy vrátím.

Evka3814
11.12.2017 5 z 5

Super knížka , čtivá a i jsem se zasmala

cukrovka
07.12.2017 5 z 5

Další skvělá knížka od této autorky. Ukázka toho, že dokonalost a jízda na autopilota není vždy to pravé. Opět sympatické hlavní postavy, které se potýkají se svými problémy a úžasný, neortodoxní Dr.Stayner.

brijana
07.11.2017 5 z 5

Další krásná kniha. Rozhodně se k ní vrátím ještě jednou!

jaruska012
29.10.2017 5 z 5

Další super knížka.Moc se mi líbila.Emoce od začátku až do konce. Četla se sama.Doporučuji!

jani.ruzicko
30.09.2017 5 z 5

nádhera .. vážně!! opět velmi emočně nabité... kniha se četla sama... bavila jsem se, ukápla mi slza, Ashtona jsem si zamilovala už od začátku, chvilku jsem se bála, že to bude příběh Livie a Connora... ale nakonec uff Livie a Ashton. =)))

michaela2523
24.09.2017 5 z 5

Nestačí mi slova. Úžasná kniha. Emoce od začátku až do konce. ♥

Žožik
31.08.2017 5 z 5

Druhý díl byl stejně jako první naprosto super. Sice byl dost předvídatelný, ale i přesto byl příběh po celou dobu zajímavý a zábavný. Kniha byla velmi krásně napsaná.

Pajan28
09.08.2017 5 z 5

Předvídatelný příběh, ale přesto krásně napsáno. Pohodová knížka pro letní dny. V knihovně už na mě čekají další od autorky.

betule3
09.08.2017 4 z 5

Chvíli mi trvalo, než jsem se do knihy pořádně začetla. A i když byl příběh extrémně předvídatelný, tak mě moc bavil. Livie mi je sympatická už od prvního dílu a bylo fajn vidět ji i z jiné strany.

IvankaM
20.07.2017 5 z 5

Naprosto úžasné pokračování.
Tuto sérii jsem si zamilovala. Okamžitě jdu na další díl.

kuntova.k
04.05.2017 4 z 5

Krásná kniha, která vás donutí k zamyšlení. Mě teda donutila mít pocit, jako bych si celý život vlastně nalhávala, že rozhodnutí, která jsem doposud udělala, jsou špatná. Nádhera

Terka18
15.01.2017 3 z 5

Oddechové čtení, pár klišé, nic náročného. Když si chcete při čtení odpočinout, nepřemýšlet a neočekáváte strhující zápletky.

La Fiera
12.08.2016 3 z 5

Stále příjemné oddechové čtení. V porovnáni s Deseti nádechy pro mě trošku více klišé. Ale celkově příjemné letní počtení.

Barbra06
11.08.2016 5 z 5

Tak za mě opět super čtení a o chlup lepší, než první díl :) Předvídatelné, ale komu na to sejde :D