Jedna malá lež

Jedna malá lež https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/232401/bmid_ten-tiny-breaths-jedna-mala-lez-VKy-232401.jpg 4 561 87

Deset malých nadechnutí série

Livie byla vždycky „slečna Dokonalá“, ale po nástupu na prestižní univerzitu zjišťuje, že to s ní zase tak skvělé není. Musí zvládnout první porážky, deziluzi, přizpůsobit své plány do budoucnosti a hlavně změnit přístup sama k sobě. A do toho se jí ještě připlete láska… Není divu, že v tom víru změn natropí pár chybiček. Jenže chyby jsou od toho, aby se napravovaly, a nová Livie bude možná ještě mnohem zajímavější osobnost než ta, za kterou se kdysi považovala.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

One Tiny Lie , 2013

Haňulilinka
24.04.2020 5 z 5

Krásná knížka, nevím, jestli byla lepší nebo horší než 1. díl, mě se líbily obě stejně. Hodně jsem se u ní nasmála, ale i jsem brečela.

jinbr
19.02.2020 5 z 5

Po první knize pro mě obrat. Tenhle díl mě bavil mnohem více, bylo zábavné, a téma zároveň vede i k zamyšlení. Livie mi byla o hodně bližší než její sestra, možná právě i proto, že s programem buď hodná a poslouchej se setkáváme mnohem častěji než s jinými formami hlubších traumat. Naše životy ale ovlivňují nemenší měrou, protože nejsou tak snadno identifikovatelné.

Lenadre
24.10.2019 5 z 5

Kniha se skvěle četla.Příběh o hledání sama sebe,že není důležité být za každou cenu dokonalý, naopak, že život se skládá z pokusů omylů a chyb z kterých se učíme a určují naší životní cestu .Je o hledání naději a lásce.Těším se na další díl.

salča
22.09.2019 5 z 5

Krásné čtení...s krásnou obálkou.
Tuhle sérii mám už nějakou dobu po ruce a vůbec nechápu,z jakého důvodu jsem ji doteď nečetla.Je skvělá.Autorčin styl psaní se mi moc líbí.Každý díl vypráví příběh jedné postavy a zároveň se setkáváme i s hrdiny předešlých dílů,což mám ráda.
Příběh Livie byl pro mě natolik poutavý, že jsem ho přečetla během jednoho dne.Je zábavný a zároveň místy smutný a bolestný. Je o hledání sama sebe.
Ashtona jsem si zamilovala hned na začátku a bavilo mě to neustálé jiskření mezi nimi.
Dr.Stayner je třešničkou každého příběhu:)
Za mě 5*.

Cometka
27.06.2019 5 z 5

Liviin příběh mě bavil o něco víc než příběh její sestry. Těším se na další díl a tento rozhodně doporučuji.

malazluta
04.06.2019 4 z 5

Více než důstojné pokračování série "Deset malých nadechnutí". Stejně jako první díl se mi i tento líbil, je to trošku jiný příběh a těžko říct, jestli je lepší tento, nebo díl předchozí.

serhoolka
28.05.2019 2 z 5

U mě horší než první díl.

Maruš.D
25.02.2019 5 z 5

Mě se kniha líbila, ostatně jako všechny z této série. Líbí se mi autorčin styl psaní. Příběh o Livii a Ashtonovi byl zajímavý. Bylo pěkné pozorovat rozvíjející se vztah. Soucítila jsem s nimi, když bojovali se svými pocity k tomu druhému a zároveň se snažili neublížit nikomu dalšímu. Chápala jsem je, když se to nepovedlo, protože to je život a tak se to většinou stane. Za mě super zábavný, vášnivý, milý příběh, ke kterému se ráda vracím :-))

Ivet1990
08.02.2019 5 z 5

Jak je to tu už několikrát, řečeno děj je v určitých části předvídatelný, ale i tak stojí za přečtení je plný nadějí a tuh na lepší život. Já jedno značně doporučuji je to velice pěkně napsané.

Lejdus
27.01.2019 3 z 5

Knihu bych spíše doporučila pro mladší. Četla se mi dobře, příběh hezký, ale mírně předvídatelný. Každopádně jsem po přečtení knihy byla spokojená, že jsem si ji nakonec vybrala a přečetla. Autorka psala poutavě.

smejkalova.m
19.01.2019 5 z 5

Moc se mi líbila ♥ Celkově ta série je skvělá, moc se mi do Deset malých nadechnutí nechtělo, ale teď už jedu 3. díl a je to super :)

sofie92
12.01.2019 5 z 5

Boží Boží boží :) kniha se jinak popsat neda. Nejlepší ze série.

Lofda
30.12.2018 4 z 5

Za mě ještě o kousíček lepší než Deset malých nadechnutí.. Čekala jsem podobný příběh a ono bylo všechno jinak. Ale oproti předchozí knize, kdy na závěr přišlo překvapivé řešení pro mě již odhalené zápletky, tady byla zápletka sice do téměř poslední chvíle nejasná, ale zato o to rychleji vyřešená.. Uvidíme co dál, těším se na další díly, autorka píše čtivě, a to mám ráda ;-)

uminaa
15.11.2018 3 z 5

Z tejto knihy mám veľmi zvláštne pocity. Neviem, či sa mi páčila alebo nie. Ale určite viem, že ak budem potrebovať psychiatra, tak jedine takého ako Dr. Stayner :) Kvôli nemu sa očividne oplatí zcvoknúť.

Princezna_1
23.09.2018 3 z 5

Druhý díl se mi moc nelíbil. Nesnáším podvádění a že tam ho bylo fest. Jinak je knížka napsaná dobře.

V.Vendulii
04.08.2018 4 z 5

Za mě super!:) Druhý díl se mi líbil víc než první, ale trošku mě zklamal konec, autorka nenechala žádné místo pro představivost a všechno nám prozradila. Já mám radši, když si nějaké drobnosti můžeme jen domyslet. Ale jinak rozhodně super knížka :)

vendul_
21.07.2018 4 z 5

Zdlouhavý začátek, do kterého jsem se musela nutit a bojovala jsem s pocitem, že jsem sáhla po špatné knize. Ale pak se to svižně rozjelo. Je to nenáročné čtení s typickým koncem, ale netradiční zápletkou. Jedna hvězda dolů za začátek a celkově bych ji neřadila mezi favoritky, ale ani nelituji, že jsem si ji přečetla.

TamaraKrejčí
02.07.2018 3 z 5

Trošku delší jakýsi úvod. Až z komentářů jsem pochopila, že se jedná snad o druhý díl...ale upřímně, neláká mě poznat další díly.

Tesset
02.07.2018 3 z 5

Trošku slabší než první díl. Stejný humor a vtipné chvilky, ale Liviino chování ... no nevím nějak mi to nesedělo.

KaileyBlot
12.06.2018 5 z 5

Opět naprosto skvělá kniha! Líbí se mi knižky, které jsou série, ale v podstatě na sebe nenavazují a každá kniha vypráví příběh jedné postavy. Liv se mi hned zalíbila a v mnoha věcech jsem se s ní ztotožnila a prostě byla to pecka! Tahle autorka to umí. Naprosto vás vyřídí chytlavým dějem, o kterém musíte neustále přemýšlet a když jste na konci - který je mimochodem naprosto epický a dechberoucí - přivede vás k myšlence "Co teď budu sakra dělat se svým životem?!" Jsem moc ráda že autorka vydala víc knížek a hrozně se na ně těším, protože tyto knihy jsou ty, na které se jen tak lehce nezapomene a v hlavě vám zůstanou ještě pěkně dlouho. Nemůžu než jen všema deseti doporučit!!!