Deset malých nadechnutí

Deset malých nadechnutí https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/232427/bmid_ten-tiny-breaths-deset-malych-nadec-BSE-232427.jpg 4 751 152

Deset malých nadechnutí série

Po tragické autohavárii, která ji připravila najednou o rodiče, přítele a nejlepší kamarádku, prchá Kacey se svou mladší sestrou Livií z Michiganu do Miami, aby tam začala nový život. Podaří se jí vybudovat novou existenci? Zbaví se trýznivých vzpomínek, které ji nepřestávají pronásledovat? A dokáže odolat záhadnému sousedovi z bytu 1D? Už sama skutečnost, že autorka K. A. Tucker vydala první knihu jako šestiletá, je zárukou poutavého a zajímavého čtenářského zážitku.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Ten Tiny Breathes , 2012

Tesset
01.07.2018 3 z 5

Hezké čtení. Vtipné a humorné, super hlášky. Akorát mi moc chování postav nesedělo na jejich věk. Hlavně Trent, který na začátku působil dost sebevědomě, na konci byl úplně jiný. Jinak ale fajn.

LenRan
14.06.2018 5 z 5

Mám ráda, když po dočtení knížky ve vás něco zůstane. Nemůžete začít hned číst něco dalšího, protože si to potřebujete nějak v sobě usadit. Toto je jedna z těch knih.

KaileyBlot
03.06.2018 5 z 5

Bože to bylo tak úžasný!!! Už po anotaci mi bylo jasné, že není možné, aby mě kniha nebavila. Jediný, co se mi nelíbí je ta obálka, která podle mě může někoho odradit od čtení, což je škoda, protože tahle knížka je naprosto úžasná - je milá, vtipná a děsně čtivá jakože fakt hodně! A ten konec! To bylo tak nádherný a dojemný až mi ukápla slza no prostě nemám více slov pro to popsat, jak úžasné a originální to bylo! Úplně mi to v jednu chvíli vyrazilo dech. Takže moooc doporučuju. Už dlouho jsem nečetla takhle skvělou knížku, z které bych byla tak odvařená! Přejděte tu obálku a nebudete litovat!

anishta
31.05.2018 5 z 5

Tak to bylo silné... Velmi čtivý, poutavý i když dost smutný příběh... Jooo, bylo to trochu předvídatelné, ale na druhou stranu i tak jsem byla napjatá a příběh neztratil kouzlo... Doporučuji...

Maruš.D
18.03.2018 5 z 5

Každý máme svůj příběh, svou bolest.. při čtení této knihy se velmi rychle zžijete s příběhem a postavami. Ne jednou mě to nutilo odvést myšlenky někam do dávné minulosti. Je to velmi emotivní kniha, která Vás přinutí cítit. Jsou to krásné, ale zároveň i bolestivé pocity, avšak ani navteřinu nelitujete za přečtení všech těch slov, vět, odstavců, kapitol... Nádherná kniha!!

seabook04
04.03.2018 5 z 5

Jedna z nejsilnějších a nejlepších knih co jsem kdy četla.
To, jak autorka pracuje se slovy tak, aby vás co nejvíce zasáhla a zároveň co nejvíce obmotala kolem prstu je úžasné. To, jak trpíte s hlavními hrdiny, je nepopsatelné. A na závěr obdivuji autorku za to, že se pustila do tak závažného tématu, brilantně ho zpracovala a chce tímto příběhem předat poselství, na které by si měl vzpomenout každý z nás pokaždé, když bude usedat za volant.

Ažula
13.02.2018 3 z 5

U této knížky jsem si krásně odpočinula. Ale měla jsem k ní jednu výtku. Chápala jsem, že si Kacey prošla těžkými věcmi, ale neustálé mluvení o tom, jak je strašně zlomená a má postavenou kolem sebe strašně pevnou zeď, žádné city nesmí být... omlouvám se, ale tohle mě opravdu nebavilo. Na druhou stranu byla knížka i tak docela čtivá a dočetla jsem. A upřímně vlastně ani moc nelituji.

xindl007
28.01.2018 5 z 5

Kniha vás doslova vtáhne do děje. A někdy v polovině začnete tušit, že je tu něco špatně. Nechci spamovat, tudíž neprozradím, co to je.. Ale už jsem ji četla podruhé a určitě ne naposledy

Lil30
12.12.2017 5 z 5

Skvěle napsaná kniha, od které jsem se nedokázala odtrhnout a musela jsem ji co nejdříve dočíst

Evka3814
11.12.2017 5 z 5

Skvělá knížka moc jsem si ji užila, vtáhla mě úplně do děje. Mužů jen doporučit

cukrovka
07.12.2017 5 z 5

Kniha plná emocí od které se nelze odtrhnout. Zajímavé a dobře vykreslené postavy. Příběh o ztrátách, bolesti, vyrovnání se s osudem a hlavně o odpuštění.

MarKy95
03.12.2017 5 z 5

Pěkná kniha, sice předvídatelná, ale hezká :)

lucie2952
19.11.2017

Smutná romantická kniha se šťastým koncem. Konec mi sice přišel zdlouhavý a místy jsem přeskakovala, ale i tak se mi kniha moc líbila a hezky se četla. Kdo je Trent jsem věděla už skoro od začátku, ale i tak mě kniha udržela v napětí, kdy se to hlavní hrdinka dozví. Styl psaní mi připomínal mou oblíbenou Colleen Hoover :)

YA-girl
13.11.2017 3 z 5

Knihu hodnotím menším počtem hvězdiček hlavně kvůli 1) ne úplně sympatické hlavní hrdince (ano, měla k tomu důvody, ale přesto ve mně prostě tak, jak byla "podaná", nedokázala vzbudit kladné emoce, natož sympatie), 2) předvídatelnému ději, kdy v podstatě hned, sotva se hrdinka "jen tak mimochodem zmínila", jsem věděla, že "tohle je ta pointa". Škoda. Zachránil to ale vypravěčský styl, je to celé napsáno svižně a vtipně a i přes zmíněná negativa jsem knihu prostě právě díky tomu chytlavému stylu chtěla dočíst :). Na další díly se ale nechystám.

jaruska012
29.10.2017 5 z 5

Knížka se mi moc líbila.Četla se sama.Další díly taktéž super!

ardeas
15.10.2017 4 z 5

Troška ma minul okamih prekvapenia, dejová linka bola dosť predvídateľná. Čítalo sa to samo, to je nepopierateľné. Nedotiahnuté mi prišiel vzťah s opatrovníkmi a tá "podmanivá sila" ktorá ju pripravovala o reč, keď k nej prišiel Trent.

Už mi to začína v knihách dosť vadiť, lebo síce je to pekná predstava, že sa položíte z chlapa do kolien, ale v realite to tak veľmi nefunguje. Tým mám na mysli doslova sa zložiť z niekoho, kto po vás nestrieľa zo zbrane, je fakt iba veľmi milá fantázia :D

jani.ruzicko
28.09.2017 5 z 5

jsem uchvácená... nádherný příběh... =) knížka mě velmi mile překvapila, postavy byly sympatické, příběh skvěle plynul, byl zábavný i emotivní, přečteno za krátkou chvilku. A i když jsem tušila, kdo bude Trent, tak to příběhu na kráse neubralo, spíš naopak. =) takže za mě jo, Jo, JO !!! *=))

brijana
07.09.2017 5 z 5

Jedna z nejlepších knih, které jsem četla :-) Nemohla jsem se od knihy odtrhnout.

Žožik
28.08.2017 5 z 5

Kniha se mi moc líbila, přečetla jsem ji jedním dechem. Postavy mi byly sympatické. Příběh byl zábavný a velmi čtivý. Už mám rozečtený další díl. ;)

Pajan28
09.08.2017 5 z 5

Příjemná letní knížka, která se čte skoro sama. I když je Vám jasné jak skončí, prostě ji musíte dočíst celou. Určitě si prečtu další knihy od autorky.