Čtyři vteřiny rozhodnou

Čtyři vteřiny rozhodnou https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/248941/bmid_ten-tiny-breaths-ctyri-vteriny-rozh-n8n-248941.jpg 4 442 75

Deset malých nadechnutí série

Cain Ford zasvětil poslední léta pomoci ženám, které zaměstnává ve svém striptýzovém klubu. Touží zbavit se dávného pocitu viny, ale zvolil opravdu správnou cestu, když obětoval vlastní osobní život? Charlie Rourkeová potřebuje zmizet ze světa a začít nový život, pokud nechce zemřít násilnou smrtí nebo skončit ve vězení – jenže jí přijde do cesty nečekaná překážka: láska, která ohrozí nejen ji, ale i muže, který pro ni znamená všechno.... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Baronet

Four Seconds to Lose , 2013

Maruš.D
Maruš.D
20.03.2018 5 z 5

Kniha je velmi nabitá energií, je čtivá, zábavná, srdceryvní a dokonalá. Příběh je chvilkami trošku zdlouhavý, některé pasáže mohla autorka vypustit, avšak není to nic na škodu. Do Caina jsem se zamilovala už v předešlích dílech a nejde ho nemilovat ani zde. Kniha ve mne vyvolala mnoho posítů.. rozplakala, rozesmála, srdce mi uhánělo když jsem se moc vžila do role Charlie.. jedinou chybičkou na jinak dokonalé knize je - mi příjde- odhalení správného jména Charlie...

veveronka
veveronka
25.02.2018 5 z 5

výborné jako vždy

Lil30
Lil30
26.12.2017 4 z 5

Krásná knížka, která se velmi dobře četla, jen mě mrzí velmi uspěchaný konec bez pořádného vysvětlení. Příběh byl o něco slabší, než předchozí díly. Těším se na vtipálka Bena ;-)

cukrovka
cukrovka
17.12.2017 4 z 5

Další zajímavý díl, který byl tentokrát psaný z pohledu obou hlavních hrdinů. Knížka se dobře četla, jen mi začátek přišel zbytečně zdlouhavý.

Evka3814
Evka3814
11.12.2017 5 z 5

Další díl co nezklamal, moc pěkné

Pajan28
Pajan28
09.12.2017 4 z 5

Z celé série je pro mě tato kniha nejslabší, ale i tak příjemné odpočinkové čtení.

jani.ruzicko
jani.ruzicko
01.10.2017 5 z 5

příběh se mi líbil, možná by mohl být o něco kratší, přišlo mi to trošku zbytečně zdlouhavé v pasážích, které mohly být jednodušší a naopak velmi rychlé např. v tom že Cain "luskl prsty" a najednou během dvou stránek je Sam bez hlavy... no nevím asi jsem čekala ještě nějaký zvrat a že to nebude tak jednoduché ho "odstranit" :D psané z obou ohledů, to mám velmi ráda.. takže 4* =))

Analady
Analady
24.09.2017 4 z 5

Romantika s trochou napětí. Knížka se velmi dobře četla. Líbilo se mi sledovat příběh z pohledů Caina i Charlie. Cain byl velký sympaťák .

Žožik
Žožik
06.09.2017 5 z 5

Další úžasný díl z této série. Kniha byla jako všechny ostatní velmi čtivá a příběh byl zábavný. Přijde mi super, že to bylo napsané ze dvou pohledů. ;)

IvankaM
IvankaM
23.07.2017 4 z 5

Začátek byl trochu slabší, ale jinak dokonalost.

alzbeta4340
alzbeta4340
21.04.2017 5 z 5

Působivý příběh evidentně cílený na mladší čtenářky - přesto mě opravdu bavil. Dokonce, i přes očekávání happyendu, jsem byla docela napnutá, jak to vlastně dopadne.
Povedené čtení, doporučuji.

Beky
Beky
12.04.2017 4 z 5

Poutavý svižný příběh se zajímavým námětem a trochu lechtivými pasážemi. A jako vždy nepřekvapující happy end. :-)

liletka_a
liletka_a
07.04.2017 4 z 5

Na tuto autorku jsem narazila poměrně nedávno a zatím mám všechny její knihy co vyšly v češtině přečtené.. Opravdu perfektně dokáže vtáhnout do děje a každou postavu jsme si tak nějak oblíbila.. Jsem ráda, že se pak občas mihnou v nějakých dílech..:)) Tento byl tedy o Cainovi a Charlie.. Nevím proč, ale myslela jsem si, že je Cain starší a né jen 29tiletý.. Příběh byl zajímavý, spíš jsem asi prostě fandila Cainovi, aby byl konečně spokojený..Autorka mu mohla vybrat lepší partnerku.. ze všech dílů mi tento pár k sobě seděl nejméně.. ale jinak jsem s knihou byla spokojená.. :))

Terka18
Terka18
28.01.2017 5 z 5

Kniha je moc dobře napsaná. Zajímavá zápletka a celkově děj knihy se rychle posouvá vpřed, žádné zbytečné natahování. Rychlé rozuzlení a šťastná konec. Příjemné čtení.

Jitulevrtule
Jitulevrtule
07.08.2016 4 z 5

Knihu jsem si rozhodla přečíst na základě krátké ukázky, kterou jsem četla. O předchozích dílech jsem nevěděla. Ve výsledku mě nakonec trošku zklamala, protože asi od poloviny se stává pěknou červenou knihovnou:) a děj je až moc předvídatelný. Ale i tak, je to knížka se zajímavým tématem, zajímavé jsou pohledy obou hlavních hrdinů a hned od počátku vás vtáhne do děje. Doporučila bych někomu, kdo si chce odpočinout a přečíst knížku, co se rychle a dobře čte.

Beni
Beni
06.07.2016 5 z 5

Nevím, co už psát ke knihám od této autorky, protože jsou prostě skvělé... Nemohu se dočkat posledního dílu :-)

trynitrix
trynitrix
03.06.2016 5 z 5

Cainův příběh se mi moc líbil a to samé u Charlie , tady aspoň bylo vidět že nikdo není takový jak se tváří a problémy byli - jsou a budou ale snad se dá vše vyřešit.
Kniha je hodně chytlavá a úplně Vás pohltí jen aby jste věděli jak to všechno je a jak to dopadne.

Téra
Téra
24.05.2016 4 z 5

Příběh se mi líbil, ale byla jsem dost překvpená jakým směrem se ubíral. První díl jsem nečetla (kupodivu ho u nás v knihovně nemají) a ten by mi možná trochu napověděl, nevím. S Jednou malou lží tam není téměř žádná spojitost, což mi bylo trošku líto. Myslela jsem, že se o Livii něco nového dočtu. Každopádně Tuckerová píše velmi čtivě a já se těším na poslední díl, Ben mi přišel jako sympaťák, tak uvidíme, jaký bude jeho osud.

kika 13
kika 13
06.05.2016 5 z 5

Úplmě jiný styl psaní než na jaký jsme zvyklé od spisovatelů.Děj mě odepsal od dělání domacích prací prostě nešlo nedočíst vše až do konce.
Fandila jsem Charlie i Cainu.

muchomurka
muchomurka
26.02.2016 4 z 5

Oproti předchozím dílům se mi tenhle tak nelíbil. Cain byl super, ale s Charlie bych pořádně zatřásla, aby se vzpamatovala. Chápu, že se musela ujišťovat ve svém rozhodnutí a důvodech, ale bylo to hrozně moc zdlouhavé. Celkově rozjezd příběhu byl zbytečně rozvleklý, pořád dokola se omílalo to samé, než příběh konečně pokročil a něco se stalo. Uvedení do děje je důležité, ale zde by o 100 stran méně na začátku nebylo na škodu. Charlie mi byla nesympatická, vím, že chtěla všechny chránit, ale měla Cainovi aspoň špetku věřit a nechat si pomoci a ne jen rozmazávat samé lži.
A ten konec se Samem? Na to jak byl přehnaně opatrný a paranoidní, mi přišel rychle vyřešený a shrnutý (ale díkybohu za to). Jen na konci bych právě uvítala o trochu víc příběhu na úkor začátku. Ale to už se opakuji. Ke Cainovi mám jen jednu nejasnost - když říkal, že nevěří na druhé šance, tak mi to nedávalo smysl. Proč jinak dával všem holkám v Penny´s šanci na lepší život, pomáhal jim? Vždyť to je přece druhá šance... Ale to jen na okraj. ;)
Přijde mi však, že autorka zde mohla mnohem víc využít potenciál příběhu, spousta věcí byla řečena jen povrchně a nic moc se člověk nedovědět. Ale minimálně dvě hvězdičky za Ginger, Nata, Bena a ostatní :)

tajemství

K. A. Tucker
kanadská, 1978
2015  86%Deset malých nadechnutí
2015  89%Jedna malá lež
2015  86%Čtyři vteřiny rozhodnou
2015  89%Pátá cesta k pádu
2023  91%Nespoutaná Aljaška

Kniha Čtyři vteřiny rozhodnou je v