Detektivní hry (Deset malých černoušků, Past na myši, Neočekávaný host)

Detektivní hry (Deset malých černoušků, Past na myši, Neočekávaný host) https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/42842/bmid_detektivni-hry-deset-malych-cernous-OBD-42842.jpeg 5 62 5

Tři detektivní hry slavné autorky, která stejně jako v knize i na jevišti dovede diváka udržet v stále jen stupňovaném napětí vtipně vymyšlenými zápletkami a překvapit netušeným rozluštěním.

Literatura světová , Detektivky, krimi , Divadelní hry

Vydáno: , Orbis

And Then There Were None / The Mousetrap / The Unexpected Guest

Emik87
Emik87
15.02.2024 4 z 5

Agathiny hry jsou vždycky skvělé. Ráda se k nim vracím. :)

SSTknihy
SSTknihy
04.08.2022 4 z 5

Skvělé doplnění ke klasickým knihám. Ať už jde o adaptaci románu nebo původní hru, je vidět, že síla příběhů paní Christie vždy spočívala v dobře vystavěných dialozích, postupně gradovaném napětí a samozřejmě překvapivém závěru. Past na myši jsem měla štěstí vidět i na divadle a byl to super zážitek. O přestávce všichni řešili "kdo že je vrah" :-)

Ran
Ran
01.11.2019 5 z 5

Celá kniha je velmi dobře napsaná a všechny tři hry jsou skvěle vypointované.

dagmar5477
dagmar5477
26.07.2018 5 z 5

Skvělá kniha. Rozhodně stojí za přečtení.

Pawlisman
Pawlisman
29.08.2014 5 z 5

Paráda, nelze než doporučit. Strhující a čtivé. Divadelní hry, tedy pouze dialogy a k tomu detektivní. Napětí a vaše tipy na vraha. Všechny tři hry jsou skvostné. Však taky Past na myši je vůbec světově nejdéle uváděná hra v kuse - Anglie. Těžko se dopátráte vraha a vždy budete na konci příjemně střženi a překvapeni. Agátka trošku předběhla dobu (např. 10 malých černoušků). 9/10

Část díla

Kniha Detektivní hry (Deset malých černoušků, Past na myši, Neočekávaný host) je v