Desatero domácí ekologie

Desatero domácí ekologie https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/138931/bmid_desatero-domaci-ekologie-XkQ-138931.jpg 5 12 5

Tato kniha je přehlednou pomůckou, která se může stát přítelem a rádcem každému, kdo se odhodlá učinit první kroky ke zlepšování stavu životního prostředí, ochrany přírody a životního stylu.

mokka
09.01.2022 5 z 5

Veľmi pekne napísané. Sú tu všetky užitočné informácie z rôznych oblastí, pre každého, ako sa správať šetrne k životnému prostrediu.

Atisa
01.05.2019 5 z 5

Nemám, co bych knize vytkla. Člověk má vždy co zlepšovat, co se ekologického chování týče. Toto je ve zkratce nástin jak na to.

essterkaa
04.01.2019 5 z 5

Krátká příručka o tom, jak lze často jednoduše najít přírodní cestu jako řešení. Kniha mi dala velké množství námětů a mnohé z nich jsem si již během čtení vyzkoušela. Jsem moc ráda, že jsem se ke knize dostala, protože jinak bych se možná ani nedozvěděla, že např. deodorant lze nahradit kamencem, nebo že na úklid v domácnosti téměř vždy postačí soda a ocet.

whack
10.03.2015 5 z 5

Obal vyzerá ako z aktivistických brožúr 90-tych rokov (mám vydanie roku 2003), čo sa mi páči, ide o nezaujatú hodnotnú knižku plnú užitočných štatistík, faktov a hlavne rád, ako žiť šetrnejšie k prírode. Je rozdelená na 10 kapitol, kde sa rozoberajú najrôznejšie témy, od kompostovania na záhrade, či možnosti šetrenia vody doma, cez zdravú výživu a civilizačné choroby, až po problematiku pokusov na zvieratách (kapitola Sounáležitost s prírodou) a problematiku globalizácie. Faktická časť pracuje s údajmi z rokov 1990-2000, ale to nič neuberá na hodnote knihy, najmä keď taktická časť obsahuje rady a nápady, ktoré budú aplikovateľné vždy.

inikori
20.10.2013 5 z 5

Jasná, přehledná příručka, jak zachránit strom a nezabít bobra.