Děs čiší z minulosti aneb reinkarnace

Děs čiší z minulosti aneb reinkarnace https://www.databazeknih.cz/img/books/91_/91208/bmid_des-cisi-z-minulosti-aneb-reinkarna-jh8-91208.jpg 4 20 6

Humorné vyprávění o osudech několika lidí, kteří pod dojmem rádoby vědeckého poznání svých minulých životů začnou komplikovat život sobě i svým partnerům. Autor vystihuje typy lidí, kteří touží po důležitosti, ale svou podstatou a způsobem života jsou zcela bezvýznamní. Po "vědeckých" seancích u psycholožky poznají, že byli v minulosti významnými lidmi ať už v dobrém či špatném slova smyslu. Tyto falešné pocity výjimečnosti začnou ovlivňovat i jejich současný život, což však nutně vede k velkým problémům a ke špatným koncům. (www.mlp.cz)... celý text

Kontryhelka
30.11.2020 2 z 5

Tato kniha není zase tak úžasná jako ostatní knihy pana Švandrlíka. Ano, je zajímavá, přečetla jsem jí, ale pouze jednou, již se k ní nevrátím.

Dela111
27.08.2020 3 z 5

Už samotný námět reinkarnace dává hodně možností jak k hororovým, tak i k humorným situacím. Tady se bohužel moc nepovedlo ani jedno z toho. Najde se několik úsměvných scén, ale je jich velmi málo. Z hororu tady není vůbec nic.
Pan Švandrlík napsal spoustu mnohem lepších knih. Tato je spíš slabší.

Rup
11.11.2016 3 z 5

Na horor málo hrůzy, na humor málo vtipu, závěr bez pointy. Oddychovka do vlaku.

Zdenda20
10.12.2013 2 z 5

Jak mám rád humor pana Švandrlíka, tak toto je trochu jiné. Příhody žáků Kopyta a Mňouka bych doporučil jako povinou četbu, ale tohle mi dost zklamalo.

astroweb
10.12.2013 2 z 5

Nejlepší čtení od Švandrlíka jsou jeho vzpomínky a paměti, toto je sice čtivé, ale dosti podprůměrné.

astroweb