Krutá pravda

Krutá pravda https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/218991/dennik-odvazneho-bojka-5-kruta-prav-218991.jpg 4 664 65

Greg Heffley sa dlho nevedel dočkať, kedy konečne vyrastie. Lenže zrazu zisťuje, že celkom zblízka už dospievanie nevyzerá až tak super. Dokonca aj školský žúr môže dopadnúť všelijako... Navyše treba hľadať odpovede na nepríjemnú otázku: „Čo sa to, dokelu, deje s mojím telom?“ A to všetko bez verného kamoša Rowleyho po boku. Zvládne to všetko úplne sám? Ako s ním zamáva krutá pravda?... celý text

Humor Pro děti a mládež Příběhy
Vydáno: , Ikar (SK)

The Ugly Truth , 2010

Štěpinambura
04.05.2022 5 z 5

Ten název nesedí - ošklivá pravda - spíš směšná pravda - fakt mě to pobavilo!

Pert
28.01.2022 5 z 5

skvělé

EvikU.
15.11.2021 5 z 5

Pro mě zatím nejlepší díl. Poslouchám při domácích pracích a musím se smát. Navíc se mi líbí jak Greg díl od dílu roste. Všechny ty jeho "problémy" s dospíváním vtipně podané. Kéž by takové knihy byly i za mého dětství. Nevadí. Bavím se i teď. :-) Doporučuji.

Lucissia
06.04.2021 4 z 5

Opět zanecháno synem na mém nočním stolku, přečetla jsem a i když to podle mne na pět hvězd přímo není, cením si autora, že přitáhl mého syna ke čtení. :-)))

Peterlbda
23.01.2021 5 z 5

Ta kniha mala v sebe veľa pravdy

VeruMalfoy
06.01.2021 4 z 5

V této knize bylo zas víc akce, takže mě bavila o něco více. Et předešlé slabší díly. Hlavní postava je však stále dost sebestřední. Snad z toho brzy vyroste.

evelýny
31.12.2020 3 z 5

Konec prázdnin a ztráta kamaráda, ošklivá pravda pro Grega.
Gregova nastávající puberta, ošklivá pravda pro jeho rodiče.
Vzkaz pro Grega:
Gregu,
tvůj postřeh u pánských pisoárů podpořil sice moji fantazii a pobavil mě, ale jestliže se s Tebou budou nadále učit rodiče, stane se z Tebe pomalu, ale jistě velký poseroutka. A to je ošklivá pravda pro nás čtenáře, protože nás už ničím nepřekvapíš.
Nicméně bavíš jednoho malého autistu v mém okoli, dokážeš ho upoutat a zklidnit a to zdaleka není pravda ošklivá.

P.S.: Takže zase někdy nashledanou...

Renda698

05.02.2020 2 z 5

Nic moc.

daniel2010
28.01.2020 5 z 5

Velmi vtipné doporučuju všem.

Lachtaan
16.01.2020 5 z 5

Další díl, který se téměř v celé své délce soustřeďuje na jednotné téma, tím se v Ošklivé pravdě stal mírně poučný náhled na dospívání. Knížka přišla zrovna v době, kdy jsem si procházel obdobným obdobím jako moji hrdinové, tudíž jsem se s nimi mnohokrát ztotožnil. A to ke spokojenosti jedině napomohlo.

DK197
12.01.2020 3 z 5

AUDIOKNIHA: Ošklivá pravda a Greg bez nejlepšího kamaráda. Asi jsem měla přehnaná očekávání, ale mám dojem, že se z toho dalo vytřískat víc. Možná i mírná náprava hrdinova charakteru? Ale kdepak. Je pořád stejný, všechno klouže po povrchu a drží se mustru "hlavně pobavit". Což někdy vyjde, jindy méně. Uspokojivé, nikoli brilantní. Začínám mít dojem, že už mě nebude Poseroutka bavit číst moc dlouho.

radus
26.09.2019 4 z 5

Je to sranda jako vzdycky a pro děti, kterym se nechce moc cist, je to idealni volba.

Palmanka
07.08.2019 5 z 5

Já bych se chtěla vrátit do školky... Žádná matika, žádná fyzika... Jóóó, to byl život... :D

Zpivajici_Paja
22.07.2019 5 z 5

tohle nikdy nezklame

Toms16
24.02.2019 3 z 5

Kniha byla dobrá a vtipná

Antonella
28.12.2018 5 z 5

Tenhle díl byl fantastický. Můj nejoblíbenější poseroutka.

heliiinka
10.11.2018 4 z 5

Lepší než čtyřka, protože je tam méně sprosťáren. A některé situace jsou vtipné.

hogo
26.09.2018 odpad!

V polovině jsem si nepamatoval začátek a pak je to nudaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!