Páni mají radši Sukuby

Páni mají radši Sukuby https://www.databazeknih.cz/img/books/80_/80507/bmid_pani-maji-radsi-sukuby-Uk6-80507.jpg 4 247 52

Deníky Sukuby série

Kdo by tušil, že anděl může dostat dívku do tolika pekelných potíží? Jackie Brightonová, mladá a seriozní archeoložka, se toho rána probudila v kontejneru a celý následující den je ještě podivnější. Její důvěrně známé poprsí velikosti B se nějak zdvojnásobilo na velikost D, sexuální apetit se stal neukojitelným a patrně měla svůj první sex na jednu noc... s padlým andělem. Vše, co si pamatuje, jsou zvláštně hypnotické oči krásného Noema... a pak temného cizince, jehož kousnutí ji přeměnilo v nesmrtelnou vzrušující svůdnici.... celý text

Literatura světová Fantasy Erotika
Vydáno: , Levné knihy

Gentlemen Prefer Succubi , 2009

Kikulka97
06.01.2024 2 z 5

Taková trošku retro čtecí záležitost (v minulosti jsem o knžíce slyšela mnohé, hodně lidí sérii vychvaloval), teď jsem se k ní dostala díky knihobudce.
Příběh je trošku slátanina všeho možného, autorka si tam kolikrát vymýšlí zápletky za pochodu, hlavní hrdinka je na ránu pěstí, ale temný anděl je vlastně docela sympaťák (hodný anděl je tak nudný až to bolí). Zápletka se záchranou světa je přitažená za pačesy, stejně jako sexuální život hrdinů této knihy.
Co ale musím vychválit a díky čemu si kniha zaslouží dvě hvězdy je výborný překlad. Když to srovnám s aktuálními překlady podobně eroticko-romanticky laděných knih, to jsou nebe a dudy. Takže když už přečíst tak kvůli ukázce toho, jak se dá kvalitně přeložit brak.

Andrée
18.12.2022 3 z 5

S obálkou knihy si nikdo moc nevyhrál, je to škoda.
Obsah knihy už je na tom o něco lépe. Hledala jsem téma supernatural a tahle kniha se tomu tak trochu přiblížila. Anďelé, upíři, sukuby, Egypt… Nebylo to špatné.

zbožňuju_knihy
18.02.2022 4 z 5

Těžce oddychové, erotické čtení.
Zakoupeno v antikvariátu včetně druhého dílu :-).
Trochu jsem si vzpomněla na hroby napravo a nalevo (Darynda Jones).

johana3160
17.11.2021 4 z 5

(SPOILER) Obalka knihy me nejakou dobu odst odrazovala. Ale nakonec jsem se odhodlala a nelituju. Pro me to bylo skoro idealni cteni. Mam rada tenhle zanr a tady autorka vybrala a zamotala neotrelym zpusobem andely, demony, upiry a egyptskou historii. “Romanticka” linka byla taky celkem zabavna i kdyz predvidatelna. Za me dobry. Tesim se na dalsi dil.

MinaHawke
24.08.2021 3 z 5

Neříkám, že je kniha špatná, jen to není tak úplně kniha pro mě. A obálka knihy je nic moc.

NymphMaeve
28.05.2021 3 z 5

Na knihu jsem narazila náhodou v jedné FB skupině. Doporučení znělo fantasy porno - co jiného jsem s touhle informací mohla dělat, než knihu sehnat a ze zvědavosti se do ní pustit. Když pominu to, jak je vše až moc přitažené za vlasy a neustále si připomínám, že jde o fantasy žánr. Myšlenka je velmi zajímavá, ale není to žádná hluboká literatura. Jde o silně jednoduchý, až primitivní příběh, který je proložen pár silnými milostnými scénami. Pro čtenáře s větší fantazií je to celkem pěkná oddechovka, na druhou stranu znám pár knih na podobné bázi, které udělají lepší službu. Někdy v budoucnu možná otevřu další díl a zkusím, zda je srovnatelný. Jinak hodnotím průměrem, protože ani v rámci erotické literatury to není nic extra. Ale zase některé fantasy detaily jsou hezky promyšlené a líbily se mi - andělé vs. upíři, modré oči sukuby, boj "dobra" se "zlem".

kubakubikula
29.04.2021 5 z 5

Fantasy červená knihovna, to asi vystihuje naprosto vše - děj jednoduchý, konec předvídatelný, ale své to splnilo.
Prostě oddechové čtení na jedno nebo dvě odpoledne.

Damonka18
22.03.2021 5 z 5

Musím přiznat, že tahle kniha má své kouzlo i za těch deset let. Fantasy příběh se špetkou erotiky. Už moc nefandím erotickým knihám, ale tady té erotiky bylo tak akorát. Moc povedené a jsem ráda, že ji mám ve své sbírce.

scarletblue
04.03.2021 4 z 5

Moc pěkná kniha. Jediný důvod, proč strhávám hvězdičku je ten, že Richelle Mead má daleko propracovanější sérii se stejným tématem.

Damonka12
01.03.2021 5 z 5

Skvělá kniha, děj, který dává smysl. Kniha je plná akce a líbí se mi napojení nadpřirozeného světa na dávnou historii.

Sisis1999
23.02.2021 4 z 5

Nebudeme si nalhávat, že Sukuby jsou nějaké intelektuální veledílo --- je to komerční brak. Je to ale brak, který Vás svou naléhavostí okamžitě vtáhne do děje a nutí Vás číst dál. O tři hodiny později si na přímém slunci vzpomenete, že máte citlivou kůži. Už je to ale stejně jedno, protože někde mezi upocenou zpovědnicí a kalhotkama se zipem, jste se proměnila v pečínku. Další dva dny proto trčíte v posteli pokrytá jogurtem a snažíte se nedýchat příliš hlasitě --- což je taky jedno, protože pokračování této trilogie Vám pořád může držet polštář.
Rozhodně doporučuju přečíst každému, kdo se nebojí uznat, že i komerční šmag může být zatraceně chytlavé čtení.

SBH
20.02.2021 2 z 5

Nad podobnými knihami uvažuji, podle jakého klíče vydávají nakladatelství překladovou literaturu. Jakmile to vyšlo v USA, tak je to kvalita? Protože tato kniha je ztrátou času. Ona už ta příšerná obálka dost naznačuje.
Mohl by to být horror, kdyby to nebylo k smíchu. Mohla by to být komedie, kdyby to nebylo tak trapné, naivní a hloupé.
Jackie zemře a stane se z ní sukuba, přičemž největší morální problém má s tím, aby náhodou nevlezla do postele s chlapem, který ji nemiluje. Uf. Rádoby vědecky pátrá po egyptské historii, přičemž vlastně všichni věděli co hledat a kde. Tahle vykrádačka Indiana Jonese úplně nevyšla.
Tisíciletí staré bytosti se chovají, jako by neměly žádné zkušenosti. Jejich intriky jsou prvoplánové, průhledné a nesmyslné.
Vlastně mě nejvíc zajímalo, jak si autorka poradí s koncem. Mno. Nakonec to nějak dopadlo, jenže ono všechno nakonec nějak dopadne. Za mě zklamání a jediným dobrým prvkem příběhu byl náznak polyandrie v závěru.

Lucynkaaa
20.10.2020 2 z 5

Co bych tak k tomu asi mela rict...precetla jsem vsechny 4 dily (ani uz nevim proc) a jak jsem byla na zacatku nadsena nadsazkou, s jakou hlavni hrdinka mluvi, po par kapitolach me to prestalo bavit
Sukuba pro me byla nova a asi se nezaradi mezi me oblibene “potvory”. Hlavni hrdinka se podle me chovala neuveritelne hloupe a celkove me kniha kdo vi jak nevtahla...bohuzel

JanaSustr
27.07.2020 5 z 5

Perfektní knizka, moc jsem si to uzila, úplně mě to pohltilo za pár hodinek přečtené a můžu to číst pořád dokola, celou sérii.

renefer
24.06.2020 4 z 5

Krátké, vtipné, upíři, sukuby, démoni a andělé, co víc si přát :)

LenRan
10.09.2019 4 z 5

Moje první setkání s upíry, moc na toto nejsem, ale musím říct, že jsem se pobavila. Knížka je jak napínavá tak zábavná a dobře se čte. Chvílemi pokulhává text a pokud Vás nevyděsí obálka, doporučuji.

trudoš
08.09.2019 4 z 5

První třetina, kdy se Jackie Brightonová (brýlatá pracovnice muzea) musí vyrovnat s nově nabytým údělem věčně nadržené sukuby, přináší spoustu zábavných momentů a užil jsem si ji se vším všudy. Jakmile však děj sklouzl do osidel rudé urban fantasy s padlými anděly, emočními upíry a hledáním „svatozáře“, začal jsem se drobátko nudit. Sem tam mě ještě pobavil autorčin styl humoru, ale pokulhávající logika vývoje událostí mi celkový dojem výrazně kazila.
Přesto spokojenost, hlavně kvůli tomu, že si Jill Mylesová nehraje na nějakou osudovou tragiku a příběhu dává patřičně žhavé erotické odlehčení. Je to sympaticky vtipné, podbarvené motivem dvou rozdílných milenců, soupeřících o přízeň hrdinky, která se promění v bytost, co by si to ráda rozdala s kýmkoliv. Tedy fyzicky, psychicky je to stará dobrá monogamistka. Navíc vyprávění nesklouzává k pokusům zastínit Padesát odstínů šedi, což mi dost vyhovovalo - jsem holt měkkouš (což v kontextu s tématem vyznívá úplně jinak, než jak jsem chtěl).

havrmoni
14.08.2019 5 z 5

Mám ràda tyhle fantasy věci. Se sukubou jsem se setkala poprvé a musím říci, že mě to baví. Hrdinka je sice takovà naivka, kterà moc mluví a neustàle se jí chce brečet, ale je to tak pěkně napsané, že mi to ani nevadí. Je to jako u filmu, v duchu křičím,, nechoď tam, nedělej to, nemluv. Ježíš ty jsi kráva" . :))) Takhle mě baví i Kenyon a její fantasy svět.

Andynka
28.05.2019 3 z 5

Tohle nebylo špatné čtení. Lehce erotické, mystické, dějepisné. Ale hlavní hrdinka mě úplně vytáčela. To , že sukuba je jen laciná rozhoďnožka mě štvalo ještě víc, když všichni ostatní měli důležitou funkci, vlastnosti.... Četla jsem už více knih, kde se dokazali spisovatelé vic vyhrát s fantazií , co se sukuby, upírů a andělů týče . Takže slabý průměr.

Nikidree
31.03.2019 4 z 5

Doporučuji se nenechat odradit děsivou obálkou a knížku si přečíst. Kdo jste četli Sukubu od R. Mead, nelekněte se. Je to něco úplně jiného. Jak pojetím tak rozhodně zpracováním, avšak to neznamená, že je to hrozné. Naopak!
Já osobně jsem se skvěle bavila, byť pár úseků bylo takové to typické klišé. Ale s tím se u něčeho takového musí počítat. Knížek je stovky, takže se jisté věci prostě opakují, ať člověk chce nebo ne. Mě osobně se dost líbilo vtáhnutí do děje. Ani si nevzpomínám, kdy naposledy mě hned prvních pár stránek tak (pozitivně) zaskočilo.
Jediné, co mě na knížce mrzí je fakt, že Jackie vypadá jako trubka. Není to tak úplně její vina, byť občas se lze pozastavit nad tím, proč si "nedupne" a na něco se nezeptá. Ale přeci jen to je dost velký šok, když se náhle dostane do světa, který by neměl existovat a hned je vtažena "do boje".
Skvělá oddechovka, u které se člověk pobaví, přečte si nějaké to trošku peprnější muchlováníčko a ještě je tam děj, který má hlavu i patu a je poměrně zajímavý.

sex upíři pro ženy andělé sukuby

Jill Myles
americká