My Fair sukuba

My Fair sukuba https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/123293/bmid_my-fair-sukuba-vLm-123293.jpg 4 180 31

Deníky Sukuby série

< 3. díl

Není jí co závidět... Život sukuby přináší neustále něco nového, ale se sexy padlým andělem Noahem, který se stará o ukojení jejího Svrbění, má Jackie Brightonová konečně pocit, že tomu přichází na chuť. Skoro se jí nestýská po jejím úžasném upířím vládci Zanovi, či po jeho hříšných ústech a škádlení. Každopádně se o tom snaží sama sebe přesvědčit. Jackie udělala v minulosti několik chyb, z nichž nyní musí skládat účty. Společně s Noahem jsou uvězněni koncilem Serimů. Jackii se podaří útéci, ale padne přímo do otevřené Zanovy náruče. Brzy je zatažena do nebezpečné hry na kočku a myš, která probíhá mezi anděly a upíry, a přitom zjistí, že si také musí zvolit mezi oběma muži svého srdce. Dokáže se rozhodnout mezi Noahem a Zanem? Nebo přijde o všechno, co kdy chtěla? Ve hře je víc než jen její srdce...... celý text

Literatura světová Fantasy Erotika
Vydáno: , Levné knihy

My Fair Succubi , 2010

Kikulka97
19.01.2024 1 z 5

Naštěstí to nebyla taková hrůza jako druhý díl a hlavní hrdinka si vybrala správně (dle mého skromného názoru), proto celá jedna hvězda.

Damonka18
31.03.2021 5 z 5

Tahle série... je pecka! Zane a jeho zuby a křídla! To je zabijácka kombinace.
Kniha se čte sama. Perfektní děj, humor, žhavé scénky. Řekla bych, že kniha je pro každého kdo má rád nadpřirozeno okoreněné erotikou.

Sisis1999
28.02.2021 4 z 5

Poslední ze série. A závěr? Jackie bych v běžném životě asi zaškrtila, zatímco Remy zbožňuju do poslední kapky své utajené nestoudné krve. Nevím proč, ale v tomhle díle mě Noah neskutečně štval a Zane je prostě můj favorit už od samého začátku --- je to zkrátka tak, že postavy, kterým velice rádi přezdíváme padouši nebo záporáci, se nám do srdcí dostanou mnohem snáze. Proč? Protože jsou mnohem komplexnější. Neexistuje nic takového, jako čistý záporák. Vždy jsou na zrezavělé minci přinejmenším okraje, přes které se rez zatím nedostala. A my přes ni nahlížíme tak zoufale, až nakonec spatříme, že největší krása je v nalomených věcech. Nehledě na to, že se záporákama je prostě víc srandy --- ať si říká kdo chce co chce. Za mně velmi povedené zakončení série --- nenechte se mýlit, pořád je to brak s příšernými přebaly. Ale brak pro mě velmi čtivý. Navíc si hlavní hrdinka poprvé v mém životě mezi knihami, pro sebe vybrala muže, kterého jsem si pro ni od začátku přála..

Lucynkaaa
20.10.2020 3 z 5

Za me nejlepsi dil serie.Tenhle jediny sem precetla docela rychle. A zaplat Pan Buh, konecne si vybrala a nevyuziva oba.
Ctvrty dil me v polovine neuveritelne vytocil a tak jsem s temito knizkami skoncila, presla jsem na zaver, přečetla si jak to dopadlo a knihu zavrela.
Za me je cela serie ve stylu: Neurazi,nenadchne.
Obavam se, ze kdyz se me za tyden zeptate o cem to bylo, tak uz vedet nebudu. Doporucovat tedy nebudu

JanaSustr
27.07.2020 5 z 5

Úžasná jako všechny ostatní moje srdcovka.

renefer
09.07.2020 4 z 5

Nerozhodná hubatá sukuba, která se snaží zachránit svou kamarádku před zlou aureolou a rozhodnout se mezi dvěma milenci. Zní to jako blábol, ale kupodivu se to dobře četlo a bylo to vtipné.

havrmoni
16.08.2019 5 z 5

Fakt se mi to líbí a čím dál víc. Ještě, že mám všechny díly najednou a můžu číst a nečekat.
Nejvíc se mi líbil ten čtvrtý. Jackie je tu docela tvrďačka a je to víc takový temnější. Hezké zakončení série.

Andynka
08.08.2019 2 z 5

Jsem ráda, že tímhle pro mě série skončila. Bylo to velmi čtivé. Velmi se mi líbili mužské postavy. Tam se fantazií nešetřilo. A bylo tomu tak u celého příběhu, který ale díky tomu byl prostě přitažený za vlasy. :-/

Nikidree
05.04.2019 4 z 5

Lepší než první díl, s druhým jsou tak nějak stejně. Opět spousta nemravností, prohnanosti, vtipných poznámek a pěkných scén i s troškou toho napětí.
Byť je z Jackie stále poněkud naivní trubka, řekla bych, že ještě tak dva díly a už by z ní mohla být relativně 'chytrá ženská'. Opravdu jsem ocenila, že převzala ještě víc iniciativy než v druhém díle.

Kdybych to měla shrnout celkově, tak rozhodně musím říct, že nelituji čtení. Autorka svět nadpřirozena pojala po svém, má hlavu a patu a za mě je vykreslený dobře. Rozhodně bych se nebránila, kdyby byl víc popsán, jenže to by nesedělo k Jackie. Ona je komplikovaně jednoduchá a příliš mnoho popisu by to zkazilo.
Hlavní postavy jsem si oblíbila všechny, byť Remy mi zpočátku přišla taková protivná. Ale v tomto posledním díle si to u mě napravila.
Jediné, co bych autorce vytkla, je odsouhlasení přebalů knih. To je děs. A poté bych vytkla snad nulovou korekci textu u prvních dvou dílů. Ten třetí byl celkem v pohodě. I když to je třeba vina pdfka.

tatjana1737
22.12.2018 3 z 5

!!! POZOR SPOILERY !!!

Pokud bych hodnotila celou sérii tří vydaných knih, nebylo to špatné. Mám-li ale hodnotit jen díl třetí, tak mi přišel nejslabší. Předně: upřímně jsem čekala, že to bude mnohem větší P :-). Pak mi vadily gramatické chyby či záměna jména Noah/Zane, ale za to autorka nemůže. Za co ovšem může je to, že Noah zatím ze všech knih vyšel tak trochu jako trouba, od počátku je jasné, že Jill Mylesová i Jackie jsou v Zaneově stáji. V prvním díle sice Noah na začátku vystupuje jako ideál, ale kvůli zápletce je zatlačen do děje a na jeho místo nastupuje Zane, který ho těžce zastíní. Ve dvojce se Noah stáhne do pozadí sám a Zane je ten bad boy, který hrdince ubližuje, ale ona po něm stejně touží. No a ve trojce... i když Noah dopřeje Jackie ten nej vězeňský sex, pěkně v duchu dominance-submise, tak to hned zabije výčitkami svědomí, morálkou a jistým školometstvím, které z něj cítím od samého počátku. A to je škoda. Mylesová v tomhle ohledu pro mne hraje mezi mužskými hrdiny nerovnou hru, protože tak, jak Noaha vykreslila, nemá prostě šanci. Obzvlášť, když se člověk dozví, že celou dobu vlastně miluje svoji dávkou lásku, pro níž se vzdal křídel i nebe. Zatímco defétista Noah raději zůstane v base, aby přijal rozsudek, Zane se nechává pálit obojkem, čímž zase dává najevo, že je větší frajer. Ale pozor, ne, že bych si na něj stěžovala, tak jak je napsaný, já bych ho žrala taky ;-).
Děj se stále točí kolem aureol a svatozáří, z Joachima je už totální magor (přitom v jedničce to byl jen neškodný šmírák), do hry vstupují další Serimové (Ariel pobavil, uznávám) a dokonce i jeden Nefilim, který možná z rajdy Remizy nakonec udělá ctnostnou ženu. V knize se znovu objevuje i Luc (upřímně, toho fakt nemusím a ve dvojce jsem doufala, že zhebne) a tentokrát na scénu vstupuje sám archanděl Gabriel, který na mne působil mnohem pozitivnějším dojmem než Uriel v díle prvním. A i když se znovu setkáme i s upíří královnou, tentokrát mi přes veškeré popisy tísně a napětí přišla krapánek bezzubá...
Třetí díl se opět četl sám, ale už to nějak nebylo ono. Možná je to i tím otevřeným koncem, který nechává ve čtenáři kupu otázek, jak se vše bude vyvíjet dál, co Noah a co Ráchel, a co si vlastně Jackie bude přát od Gabriela - protože o tom, že misi nakonec splní, nemůže být pochyb.

Lenynek
19.09.2018 4 z 5

Náááhodou, pecička. V momentě, kdy se přenesete přes to, že sex je jako čaj o páté - tradicí a nutností, pak je to super počtení. Neskutečně mě bavily vtípky v každém dílu, dialogy, bylo to plné šťávy. Rozhodně celá série zabaví a pobaví.

Tesset
02.09.2018 3 z 5

Nejlepší byl teda první díl, ale ani ty ostatní nebyly ztrátou času. Přečtu si i fanpřeklady dalších příběhů. Za mě jedna z těch povedenějších sérií.

EffyMerillis
29.11.2017 5 z 5

Je to dojela dlouhá doba, co jsem četla první díl, mezi tím jsem přečetla několik dalších knih a prošla si méně chovu dobou. Ale první díl jsem si vybavila.
Kniha je psána dobře, vždy jsem si před spaním říkala: jedna kapitola a spát! Ale vždy mě zajímalo, co se stane na začátku kapitoly další. Knihu jsem přečetla za pár dní. Neříkám, že to je nejúžasnéjší děj na světě, ale moc se mi líbil a nechybělo ani neočekávané překvapení.
A mrzí mě, že není 4. díl. Mohu si jen domýšlet teorie, jak asi dopadlo hledání a co s jste mezi trojkou stalo.

LucyFox4
13.11.2017 5 z 5

Tahle série je úžasně šílená. Ano, je místy přitažená za vlasy, autorce ani tak moc nevadí plně nevyužít potenciál funkční a originalní zápletky a hlavní hrdinka je malinko hloupější, ale jinak celou sérii fakt miluju.
Dost mě naštvalo, že nevydali 4. díl, na druhou stranu, nic co by se nedalo najít na internetu spolu se třemi novelami a skoro i lepším překladem, než první tři vydané díly.

CamilleTyler
20.06.2015

Vtipné čtení, stejně jako předchozí díly. Z Ethana jsem byla vysmátá, situace prostě neměli chybu. Buď jsem se smála díky tomu, jak postavy přemýšlí, nebo jsem se culila u scén Zana a Jackie.  Prostě jejich chemie, až mi motýlci poletovaly v břiše, prostě super. Jen ty erotické scény mi už začali vadit. Kdyby se od nich upustilo, zas tolik by mě to nemrzelo. Celkem to rušilo, kdyby se na to jen rychle vlítlo na konci kapitoly a na začátku další bylo po, bylo by to ideální. Tahle knížní série mě ohromně baví, miluju jí a dokonce překousnu to, že poslední díl je e-kniha. I když toto by jako konec nebylo špatné, jsem na samotné ukončení opravdu zvědavá.

Veronika.C
16.03.2015 5 z 5

Další výborné pokračování a Ethan byl skvělý ... Tuto sérii doporučuji a vrhám se na poslední díl protože chci vědět jak to celé dopdne :-)

1v8na
10.12.2014 5 z 5

Tenhle příběh byl nejlepší ze všech tří dílů. Měl šťávu, byl nabytý napětím, romantikou a i sexem. Zase se mi nejvíce líbil Zane. Jsem ohromně zvědavá, kdy vyjde další pokračování v češtině - jestli tedy nějaké vyjde - protože konec rozhodně uzavřený nebyl.

ivzu77
13.08.2014 4 z 5

Děkuji za celou tuto sérii tří knih. Příběh mne od začátku velice bavil - dobře se to četlo.

Samira
02.05.2014 5 z 5

Tahle série je prostě úžasná. Nemohla zklamat a taky že nezklamala. Jsem zvědavá na závěr. Zápletka byla zase skvěle propracovaná, nová postava Ethana je opravdu vtipná. Pro mě je to srdcové čtení, nemůžu jinak než doporučit!

Lodja
03.03.2014 odpad!

82% ? Cože? Tento skvost dostala ze srandy naše spolužačka k patnáctým narozeninám a já jsem měla za úkol ji zabalit, tak jsem doma byla zvědavá a kousek si přečetla. No a tak laciný hnus jsem snad ještě nečetla, kam se hrabe nějaká secesní červená knihovna o lásce sestřičky a primáře... A upřímně moc nechápu, kdo a proč má někdo tohle zapotřebí číst.