Adrian Mole – léta v divočině

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Konečně jsou tady ona toužebně očekávaná léta v divočině světa, ale žádná sláva to není. Třiadvacetiletý Adrian musí opět čelit nepřebernému množství osobních problémů a trápení. Svět kolem něj je jako vyšinutý: Pandora se provdala za bisexuála, rozvedení rodiče si (zřejmě v nějakém pominutí smyslů) vybrali naprosto nevhodné životní partnery, a co opravdu nelze skousnout, je, že z úhlavního nepřítele Barryho se stal slavný spisovatel, zatímco Adrianův první román se nedaří a nedaří. Kdy to všechno skončí?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/36_/3627/deniky-adriana-molea-3627.jpg 4.2165
Série

Deníky Adriana Molea 4.

Žánr
Literatura světová, Pro děti a mládež, Příběhy
Vydáno, Mladá fronta
Orig. název

Adrian Mole: The Wilderness Years, 1993

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (12)

Kniha Adrian Mole – léta v divočině

Přidat komentář
Angie_Missfit
29.09.2019

Pokračování deníku jednoho britského smolaře, opět jsem přečetla jedním dechem. Nemyslím, že by byla kniha výrazně slabší, než první díl, zkrátka jen popisuje ranou dospělost a problémy s ní související, takže je to maličko smutnější a humorných situací není tolik, ale to mi nevadilo, jelikož je kniha psána stejným sarkasticko - depresivně - popisným stylem, jako předchozí, čímž si mě autorka už před lety získala. Opět bych v některých pasážích Adrianovi nejradši uštědřila pár facek, aby se koukal probrat a jeho neschopnost interagovat s okolním světem byla na nervy jdoucí, jinde mi ho bylo líto, jinde jsem ho naprosto chápala. Kniha končí celkem otevřeně a nadějně. Vzbuzuje ve čtenáři dojem, že Adrian možná konečně našel sám sebe i spřízněnou duši, ale dle anotace další knihy mám tušení, že to zase nebude tak jednoduché. Stejně mu budu držet palce a ráda si přečtu další díl. Doporučuji všem, komu deníkové knihy vyhovují a koho zajímá, jak se dospělý Adrian pere se životem stylem sobě vlastním.

Martin_Happy
23.07.2017

Slabší než první díl, ale pořád to celkem funguje. Jen mi přijde, že je Adrian trochu moc velký loser a psychopat

Dakarianna
12.04.2017

Pravdivá zpověď mě moc nezaujala a už jsem nad Adrianem málem zlomila hůl. Nicméně jsem se odvážila i na tento díl a je rozhodně lepší. Jako dospělý mě holt Adrian už tolik nebaví...

fruitbueno
24.10.2016

S Adrianem Molem je to těžké, když je ho hodně, začne po chvíli stereotypní deníkové schéma nudit. Když je ale dávkován v rozumné míře, s dostatečným časovým odstupem, nacházím v něm vždycky něco, co pobaví, rozesměje a přinutí knihu přečíst na posezení.

VePe
23.08.2016

Pobavila jsem se, místy mi to přišlo na "jedno brdo", ale nakonec jsem knihu neodložila.

Patapuf
14.09.2014

Čím dál tím víc se mě Adrian dostává pod kůži... neuvěřitelně odpočinkové čtení...

vehement
03.07.2014

Adrian "dospěl" ,trochu, ale magor je to pořád stejnej.

endroo25
29.01.2014

Kvalita na urovni predchoziho dilu. konecne se Adrian trochu rozhoupal do zivota. :-) a taky jsem zjistil, ze mi Adrian pripomina jednu serialovou postavu - Sheldona Coopera z Big bang theory. :-)

1

Doporučujeme

Děti z Bullerbynu
Děti z Bullerbynu
Malý Mikuláš
Malý Mikuláš
Kvak a Žbluňk jsou kamarádi
Kvak a Žbluňk jsou kamarádi
Mikulášovy prázdniny
Mikulášovy prázdniny