Adrian Mole – léta v divočině

Konečně jsou tady ona toužebně očekávaná léta v divočině světa, ale žádná sláva to není. Třiadvacetiletý Adrian musí opět čelit nepřebernému množství osobních problémů a trápení. Svět kolem něj je jako vyšinutý: Pandora se provdala za bisexuála, rozvedení rodiče si (zřejmě v nějakém pominutí smyslů) vybrali naprosto nevhodné životní partnery, a co opravdu nelze skousnout, je, že z úhlavního nepřítele Barryho se stal slavný spisovatel, zatímco Adrianův první román se nedaří a nedaří. Kdy to všechno skončí?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/36_/3627/deniky-adriana-molea-3627.jpg 4.2149

Deníky Adriana Molea (4.)

Adrian Mole: The Wilderness Years (1993)

Literatura světová, Humor
Vydáno:, Mladá fronta

Martin_Happy
23.07.2017

Slabší než první díl, ale pořád to celkem funguje. Jen mi přijde, že je Adrian trochu moc velký loser a psychopat

Dakarianna
12.04.2017

Pravdivá zpověď mě moc nezaujala a už jsem nad Adrianem málem zlomila hůl. Nicméně jsem se odvážila i na tento díl a je rozhodně lepší. Jako dospělý mě holt Adrian už tolik nebaví...

fruitbueno
24.10.2016

S Adrianem Molem je to těžké, když je ho hodně, začne po chvíli stereotypní deníkové schéma nudit. Když je ale dávkován v rozumné míře, s dostatečným časovým odstupem, nacházím v něm vždycky něco, co pobaví, rozesměje a přinutí knihu přečíst na posezení.

VePe
23.08.2016

Pobavila jsem se, místy mi to přišlo na "jedno brdo", ale nakonec jsem knihu neodložila.

Patapuf
14.09.2014

Čím dál tím víc se mě Adrian dostává pod kůži... neuvěřitelně odpočinkové čtení...

vehement
03.07.2014

Adrian "dospěl" ,trochu, ale magor je to pořád stejnej.

endroo25
29.01.2014

Kvalita na urovni predchoziho dilu. konecne se Adrian trochu rozhoupal do zivota. :-) a taky jsem zjistil, ze mi Adrian pripomina jednu serialovou postavu - Sheldona Coopera z Big bang theory. :-)

Ronin Roujin
29.09.2013

O ždibíček slabší než úvodní díl ale stále parádní čtení u kterého se člověk zasměje. Jen ty romány v románun jsou trošku nudnější ale to je feature ne bug. XD

Kate.S
01.05.2013

Kniha se mi líbila, ale nepřišla mi tak dobrá jako první dva z Adrinových deníků. Jinak je to ale pěkná kniha, která mě opět pobavila. Chudák Adrian. Věčný smolař. Vypadá to, že on asi nikdy nebude šťastný a nedosáhne svých snů. V části, kde se dozvídá, že Bianca ho opustila kvůli jeho otčímovi, jsem ho opravdu upřímně litovala. Je to v podstatě smutný příběh o životě snílka napsaný humorným způsobem. Přála bych mu, aby byl šťastný.

Kapis
07.02.2013

Další výborné pokračovaání strastipného života nebohého Adriana Molea, výborný britský humor, skvělá série, u které se člověk jen pochechtává a občas vybuchne.

princesse
19.06.2012

Další povedený díl! Doporučuji.