Deníky a protokoly

Deníky a protokoly https://www.databazeknih.cz/img/books/84_/84689/bmid_deniky-a-protokoly-84689.jpg 4 13 1

Knížka představuje tohoto významného ruského prozaika a básníka, spisovatele pro děti prostřednictvím jeho Deníkových zápisů z let 1924-1940. Zvláštní kapitolu knihy tvoří protokoly z Charmsových výslechů po zatčení v roce 1931. Obsah: Denníkové zápisy 1924-1940 Protokoly Vysvětlivky Reakční žonglér Daniil Charms Poznámka k překladu... celý text

Literatura naučná Biografie a memoáry
Vydáno: , Brody

Gorlo bredit britvoju / Dněvnikovyje zapisi Daniila Charmsa

Palivo
29.06.2019 4 z 5

Bom dia literární rodino.

Už jste si asi mysleli, že jsem přestal číst, ale nebojte. Bohužel, zase mi penis vyrostl asi o metr a už byl dlouhý jako dva kamiony plný pšenice. Musel jsem tedy na operaci, aby mi ho zkrátili. Všechno dobře dopadlo. Děkuji.

Danil Šarm, vynálezce šarmu, v této knize valí myšlenky ve stejném duchu jako já valím průjem - nepředvídatelně a rychle. Hold, každý z nás se narodí s jinou super schopností. Navíc dojde dokonce i na emoční diskotéky, a to když se Šarm dvakrát zamiluje do čmafíty a přitom ani jednou neuspěje v populární hře Míchačka - já do vás něco naleju, a pak vám ho tom nasypu.

Na závěr si můžeme přečíst Šarmovy protokoly, což je dost smutný a jelikož jsem citlivý člověk, tak dávám 8/10.