Deník zoufalého otce

Deník zoufalého otce https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/48645/denik-zoufaleho-otce-48645.jpg 3 31 11

Chlap na mateřské – hotová pohroma! Deník zoufalého otce vypráví příběh Sama, který ztratil práci a neochotně souhlasí s tím, že zůstane doma, bude pečovat o rodinu a jeho žena se vrátí zpátky do práce. Záhy však pozná, že mateřská dovolená není žádná hračka. Představa, že si bude celé dny číst noviny v parku, zatímco si jeho děti budou tiše hrát, se brzy rozplyne. ... celý text

Literatura světová , Humor

Vydáno: , Fragment (ČR)

Diary of a Hapiess Househusband , 2006

Mikanadeta
Mikanadeta
07.04.2020 5 z 5

Vtipné a zábavné, je fajn když si tatínek vyzkouší co my, ženy, děláme denodenně :-) opravdu mě to moc bavilo.

jindra3953
jindra3953
01.10.2019 3 z 5

Oddechové čtení. Jak už napsal někdo přede mnou, kniha mohla mít o pár stránek méně, ale dalo se to.

Barza
Barza
02.10.2018 5 z 5

Kniha se mi cetla krasne, jako trojnasobna matka jsem se kralovsky bavila. Manzel se sam staral o triletou dceru, kdyz jsem byla v porodnici. Jeho kazdodenni telefonaty mi malem potrhaly stehy. To by jeden nevymyslel, dostaval se do podobnych situaci jako zoufaly otec a take si zadne zoufalstvi nepripoustel. Zkratka chlapi resi situace po chlapsku. "V hrnci od caje jsem uvaril polivku, pak jsem v nem ohral parky, takze nemam moc nadobi a budu ho myt, az bude plna vana. Jen nevim, co mohu uvarit v hrnci od pudinku...........Rozbila se nam mycka. Objednal jsem novou, volal jsem do firmy, ze ji nutne potrebuju zitra. Pani se sice vzpouzela, ale vysvetlil jsem ji, ze doma hlidam male dite a manzelka je v porodnici, tak se pani slitovala a zitra mycku dovezou.......Prisla me navstivit tva sestra. To bylo moc mile. Uvarila si kafe a umyla nadobi...."

Prateri
Prateri
19.01.2017 4 z 5

Čtenářská výzva má něco do sebe. Kniha Deník zoufalého otce jí děkuje za to, že jsem ji nyní přečetla, i když toto "zoufalství otce" vlastním pár let. Po několika listech jsem knihu brala jako povinnou četbu, ale jak stránky přibývaly, měnila jsem názor. Bavila jsem se :-)). Táta na mateřské mě potěšil, za to má čtyři hvězdičky.

DK197
DK197
17.07.2016 3 z 5

Příběh o výchově dětí, který vlastně o výchově dětí zas tak moc nebyl. Snad v první třetině. Ale nabízí řadu jiných zápletek a musím uznat, že jsem se párkrát od srdce zasmála. Snad si mohu dovolit neškodný spoiler ve formě věty: "Můžeš tatínkovi znovu přivřít ruku do dveří, prosím?", nebo medvídka v latexovém oblečku. Takže jo, zas tak špatné to nebylo. :-)

A tak často se tam holdovalo na vínu, že jsem si ke čtení taky jednu lahev otevřela. :-)

magnolia
magnolia
06.07.2015 4 z 5

Knihu jsem četla již kdysi, nyní znova pro připomenutí - je opravdu vtipná, smála jsem se nahlas a i když ke konci humoru trochu ubylo, není to špatný příběh (některé situace jsou povedené, třeba ty s polskou chůvou :)

sabistel
sabistel
10.03.2015 1 z 5

Dle mého názoru brak. Brala jsem knihu jako oddechovku, ale tohle je i na mě dost.

giggle
giggle
30.12.2013 3 z 5

Nejdříve jsem se nemohla začíst, občas je děj zbytečně natahován, kniha by mohla mít o pár stran méně. Ale ve finále jsem se začetla a na konci čekala rozuzlení. Některé scény jsou opravdu vtipně popsané, nejvíce mě pobavila scénka, kdy syn popřeje matce dobrou noc polsky a následuje otcovo vysvětlení, kde se polsky naučil - výborné :-)

missa85
missa85
12.04.2013 3 z 5

Občas jsem se zasmála, ale byla to spíš taková oddychovka ... jsem zvyklá na jiný typ knížek :-)

jindra13
jindra13
20.03.2013 4 z 5

Příjemná oddechovka

Dandy1966
Dandy1966
13.10.2012 4 z 5

Knížku jsem dostal jako dárek, začal jsem ji číst spíš z nudy, ale potom jsem se od ní nedokázal odtrhnout.

otcovství

Autorovy knížky

2008  69%Deník zoufalého otce

Kniha Deník zoufalého otce je v