Deník věčné dietářky

Deník věčné dietářky https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/345806/bmid_denik-vecne-dietarky-Pjm-345806.jpg 4 7 3

Držet redukční dietu se alespoň jednou ve svém životě rozhodla, nebo byla dohnaná, snad každá žena. Pokud to s hubnutím myslíte opravdu vážně, bude zapotřebí zapisovat si vše, co sníte a vypijete, a také vykazovat nějakou pohybovou aktivitu. Pro tento účel byl sestaven přehledný deník s tabulkami a místem pro všechny poznámky spojené s redukcí. Aby hubnutí nebylo jen nekonečným utrpením, provede vás spolutrpící žena svými krátkými příběhy, v nichž s humorem a upřímností vylíčí svoje prohry i vítězství a předá nabyté zkušenosti s odtučňováním. Cizí zápas s nadbytečným tukem jistě povzbudí a cesta k vysněné hmotnosti pak jistě bude snazší a zábavnější. Úvod napsala Laďka Něrgešová.... celý text

viva71
14.04.2018 2 z 5

Tady jsem docela zklamaná. Díky komentáři L. Něrgešové jsem čekala "něco" hodně vtipného a né návody a zkušenosti, které si můžu přečíst v jakémkoliv časopise pro ženy a to stále dokola. Vtipné mi to vůbec nepřišlo, spíše trošku ukňourané a vložené tabulky a místa pro vlastní zápisky - to mi vadilo dost. Autorce ke zhubnutí gratuluji, ale na papír by to chtělo něco VÍC.

Dixinka
10.09.2017 5 z 5

Líbil se mi celý šarm knihy. Humor. Rušily mě pořád ty tabulky.

ladyfromskye
04.09.2017 4 z 5

Tato knížka se opravdu povedla. Je inspirativní a vtipná a přitom jde místy až na dřeň. Mile mne překvapilo spojení něčího příběhu s příběhem čtenáře: autorka se dělí o své zkušenosti a čtenář vyplňuje svůj jídelníček, stav nálady a váhy a na konci také kolonky pro oblíbené recepty a pro seznamy, jakého jídla se vzdal a jakým jiným si ho nahradil. Myslím si, že takový návod by pro věčné dietářky mohl být tím pravým ořechovým.

2016  80%Jak se dělá svatba
2017  74%Deník věčné dietářky
2008  65%Svatba
2017  80%Papír s duší vintage
2016  100%Svatební deník - Jak udělat svatbu

Kniha Deník věčné dietářky je v