Proč je mámě všechno u ***!

Proč je mámě všechno u ***! https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/440842/bmid_proc-je-mame-vsechno-u-dZx-440842.jpg 4 62 13

Deník rozčilené matky série

Mámina sladká děťátka dospěla do klátících se teenagerů a místo dohadů, kdo by vyhrál v souboji mezi dračím jezevcem a ninja koněm, tráví noci na Snapchatu a dorozumívají se výhradně posunky a vrčením. Kolik „období“ ještě přijde, než se z nich stanou funkční členové společnosti? Nejdřív to byly celonoční symfonie řevu, pak zvykání na nočník a teď neschopnost vstát před polednem bez kopance do zadku. Jak to má ale máma přežít? A kdy už to skončí? KDY?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Motto

Why Mummy Doesn’t Give a ****! , 2019

Dashmo
24.04.2022 odpad!

Vrcholne trapna kniha. Nasilu upchane vtipy do kazdej jednej vety. Miestami rozumne a krasne rozhovory hodne Hollywoodu. K tomu 15 rocna dcera, ktora pije prvu ligu a matka je s tym zmierena a podporuje ju v tom. Pamätam, ze pri prvych dieloch som sa aj nasmiala. Toto som chcela mat co najskor za sebou

Katrinreading
20.02.2022 5 z 5

Nejsem matka a ani se jí zatím nechystám stát, přesto mě tahle kniha bavila. Ty situace, kdy se hrdinka rozčiluje nad svým životem v situaci, v jaké je, se dají totiž vztáhnout na situace, které prožívám i já. A to ani nemusím mít děti.

Surikata369
21.10.2021 4 z 5

Super oddychovka, jako e-kniha na krátký počtení ideální. Ze všech dílů mě tahle bavila asi o maliličko méně (protože je tam taky víc důležitých, ne vždy pozitivních témat - jako například rozvod, stěhování...), ale mám prostě ráda ten humor autorky :) Nic hlubokomyslnýho, ale po nějaké náročnější knize akorátní :)

Jana.Kuc
28.08.2021 5 z 5

Přečteny všechny 3 knihy od autorky. Skvělé pobavení. Těším se na další díl.

koppy
26.02.2021 3 z 5

Kniha, u které (stejně jako u předchozích dvou dílů) osciluji. Osciluji mezi tím, že hlavní hrdinka je někdy na pěst a někdy jí naprosto rozumím a souzním. Její děti jsou na pěst skoro pořád, ale je mi jasné, že moje děti na tom budou za pár let podobně. Kniha je celkem vtipná, svižná, dobře se čte a někdy se tam poznávám. Vadí mi občas zbytečná sprostá a hrubá slova, která tam být nutně nemusí.

Jirok
01.02.2021 5 z 5

Parádní

Gambettka
28.01.2021 5 z 5

Paradni kniha, stejne jako predchozi dva dily :)

kikies
17.12.2020 3 z 5

Ellen je mi čím dál tím méně sympatická, ale sérii čtu víceméně už ze setrvačnosti, abych se nezbláznila z dětí a domácnosti a na to to skvěle zabírá. Někdy je to vtipné, někdy je to trapné a někdy je to zoufalé, ale ten humor naštěstí převládá.

cornetka
27.09.2020 5 z 5

Ellen se rozvádí, kupuje domek a se svými 2 pubertálními dětmi Jane a Peterem se stěhuje. Jako správní puberťáci jí neustále připomínají, jak hrozná matka je a jak jim ničí život! Celkově ale musím říct, že tahle kniha je pěkná oddychovka, u které budete pokyvovat hlavou jako vyjádření souhlasu, že takhle se děti vážně můžou chovat, ale stejně tak se pobavíte.

malkina11
07.09.2020 5 z 5

Jojo byla to prdel :-)

Ossinky
30.07.2020 5 z 5

Moc povedené, zasmála jsem se a pobavila. Na odlehčení super.

oluskace
23.07.2020 5 z 5

Tak u knihy jsem se smála od začátku do konce. Jen doporučuji :D po druhém dílu, který mě vůbec nechytil, můžu říct fakt super na odreagování. U toho si můžu říct jak jsou děti zlatí a až přijde puberta, že začne peklo :D : D

JanaDor
18.07.2020 4 z 5

Vůbec to nebylo špatné čtení. Na odreagování to bylo fajn. Někdy se autorka zbytečně rozepisovala v myšlenkách hrdinky Ellen, ale místy to bylo opravdu vtipné a Ellen mi byla sympatická.

humor pro ženy fiktivní deníky anglické romány

Gill Sims
skotská
2018  66%Proč máma pije
2019  72%Proč máma nadává
2021  82%Proč máma zase pije
2020  81%Proč je mámě všechno u ***!
2023  75%Sesterstvo sobotního sauvignonu

Kniha Proč je mámě všechno u ***! je v