Deník nemožné matky

od:


KoupitKoupit eknihu

Volné pokračování světového bestselleru Deník špatné matky je tady! Dnes již světoznámá autorka Stephanie Calmanová se nám tentokrát svěřuje se svojí neschopností dospět ani po 45. narozeninách. Výchova dětí se jí zase tak moc nepovedla, ale s humorem dává naději všem "špatným rodičům a propadlým dospělým", že nikdy není tak zle, aby nemohlo být ještě hůř. Přečtěte si knihu a vězte, že v tom nejste sami!...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/29_/29033/denik-nemozne-matky-29033.jpg 3.330
Série:

Deník špatné matky (2.)

Orig. název:

Confessions of a failed grown-up (2006)

Žánr:
Literatura světová, Humor
Vydáno:, Fragment (ČR)
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (6)

Přidat komentář
YA-girl
19.06.2018

Odpočinkové, humorné, ironické, příjemné počtení; ale první díl byl asi o něco lepší... Autorka pokračuje ve vyprávění útrap, které zažívá při výchově svých dětí. Některé historky byly vtipné a některé svým způsobem i k zamyšlení, ale hodně mi jich přišlo "zvláštních" - nepoznala jsem, proč jsou vlastně popsány, kde je nějaká pointa nebo vtip nebo nějaký jiný důvod, proč se s nimi autorka svěřuje. Ale coby oddychové čtení to bylo fajn :).

Nunynka
07.09.2017

Kniha mě vůbec nenadchla. Autorka přeskakovala z jednoho tématu do druhého a kolikrát to nemělo hlavu ani patu. Ale jednou nebo dvakrát jsem se zasmála.

Makaja
09.01.2016

opět nebavilo, stejně jako deník špatné matky

jaja1989
04.09.2015

Název knihy mě zaujal, ikdyž takový žánr nečtu, čekala jsem víc.
Záčátek je nic moc, ale později se to rozjede a ty hlášky mě rozesmaly, že se na mě i lidi v metru blbě koukali:))))

en.bee
04.10.2014

Kniha me překvapila.

odejana
28.04.2012

Na rozdíl od prvního dílu, kde jsou vtipné a upřímné úvahy a postřehy, jaké to je, když se člověk najednou stane rodičem, tento díl mi přijde mnohem obecnější. Nejsou zde jen zážitky spojené s výchovou, ale všechno, co jakkoli souvisí s životem ve středním věku: manželské krize, samostatnost, schopnost prosadit se, diplomacie v mezilidských vztazích, životní styl, módní trendy, vnímání času atd. Společné je hledání "dospělosti", nějaké harmonie, vyrovnanosti. Jsou tu moc pěkné úvahy (nejvíc se mi líbilo vnímání času, vtipné rodinné příhody, usmiřování, dětské postřehy).

Autor a jeho další knihy

Stephanie Calman

Stephanie Calman
anglická, 1961

Uživatelé mají knihu

v Právě čtených1x
v Přečtených46x
v Čtenářské výzvě2x
v Doporučených3x
v Knihotéce24x
v Chystám se číst8x