Deník nemožné matky

Deník nemožné matky https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/29033/bmid_denik-nemozne-matky-rRh-29033.png 3 38 6

Deník špatné matky série

Volné pokračování světového bestselleru Deník špatné matky je tady! Dnes již světoznámá autorka Stephanie Calmanová se nám tentokrát svěřuje se svojí neschopností dospět ani po 45. narozeninách. Výchova dětí se jí zase tak moc nepovedla, ale s humorem dává naději všem "špatným rodičům a propadlým dospělým", že nikdy není tak zle, aby nemohlo být ještě hůř. Přečtěte si knihu a vězte, že v tom nejste sami!... celý text

Literatura světová Příběhy
Vydáno: , Fragment (ČR)

Confessions of a failed grown-up , 2006

YA-girl
19.06.2018 3 z 5

Odpočinkové, humorné, ironické, příjemné počtení; ale první díl byl asi o něco lepší... Autorka pokračuje ve vyprávění útrap, které zažívá při výchově svých dětí. Některé historky byly vtipné a některé svým způsobem i k zamyšlení, ale hodně mi jich přišlo "zvláštních" - nepoznala jsem, proč jsou vlastně popsány, kde je nějaká pointa nebo vtip nebo nějaký jiný důvod, proč se s nimi autorka svěřuje. Ale coby oddychové čtení to bylo fajn :).

Nunynka
07.09.2017 2 z 5

Kniha mě vůbec nenadchla. Autorka přeskakovala z jednoho tématu do druhého a kolikrát to nemělo hlavu ani patu. Ale jednou nebo dvakrát jsem se zasmála.

Makaja
09.01.2016 1 z 5

opět nebavilo, stejně jako deník špatné matky

jaja1989
04.09.2015 3 z 5

Název knihy mě zaujal, ikdyž takový žánr nečtu, čekala jsem víc.
Záčátek je nic moc, ale později se to rozjede a ty hlášky mě rozesmaly, že se na mě i lidi v metru blbě koukali:))))

en.bee
04.10.2014 5 z 5

Kniha me překvapila.

odejana
28.04.2012 3 z 5

Na rozdíl od prvního dílu, kde jsou vtipné a upřímné úvahy a postřehy, jaké to je, když se člověk najednou stane rodičem, tento díl mi přijde mnohem obecnější. Nejsou zde jen zážitky spojené s výchovou, ale všechno, co jakkoli souvisí s životem ve středním věku: manželské krize, samostatnost, schopnost prosadit se, diplomacie v mezilidských vztazích, životní styl, módní trendy, vnímání času atd. Společné je hledání "dospělosti", nějaké harmonie, vyrovnanosti. Jsou tu moc pěkné úvahy (nejvíc se mi líbilo vnímání času, vtipné rodinné příhody, usmiřování, dětské postřehy).

Stephanie Calman
anglická, 1961
2007  62%Deník nemožné matky
2010  67%Jak (ne)zabít vlastní matku
2013  59%Deník špatné matky

Kniha Deník nemožné matky je v