Deník nastávající maminky

Těhotenství, porod a deset měsíců poté očima novinářky Katji Kesslerové, v podání modelky Mayi Stollenwerkové na fotografiích Petera Paecha Exkluzivní příběh s exkluzivními záběry. Deset měsíců před porodem a deset měsíců po něm. Tato doba v sobě skrývá přání, obavy a hlavně mnoho otázek. Kniha se skládačkami, obrázky, tipy, s vyjímatelnými sešitky na poznámky a především s pořádnou dávkou dobré nálady je tady na 140 stranách pro tebe až do porodu. A na dalších 120 stranách informace k výživě při kojení, tipy na péči o miminko, plakáty s ilustracemi, jak se pomocí jednoduchých cviků rychle dostat do formy. A spoustu, spoustu dalšího…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/89_/89287/denik-nastavajici-maminky-89287.jpg 4.49
Pro ženy, Rodina, Zdravotnictví
Vydáno:, Ikar (ČR)

Das Mami Buch

Kniha Deník nastávající maminky

mekkejla
13.03.2016

Knížka byla super a pročítala a listovala jsem v ní během celého těhotenství i po porodu :-)

KattyV.
17.02.2014

Moc pěkná knížka, která mne provázela celým těhotenstvím.

maximka
16.10.2013

Pěkná a netradiční. příjemná změna oproti jiným knihám o mateřství. Množství fotek.

zuzana.shilla.n
09.04.2013

Skvělá kniha, plna užitečných rad před i po porodem, taková dula a průvodce v jednom.

Autor knihy

Katja Kessler