Deník moderní jogínky

Deník moderní jogínky https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/385272/bmid_denik-moderni-joginky-aneb-od-vecir-Eph-385272.jpg 4 178 48

aneb Od večírků k nirváně. Vydejte se s Šárkou do indického ášramu najít sebe sama! Měli jste někdy chuť se vším praštit a obrátit svůj život naruby? Přesně to udělá Šárka, když se vydá do indického ášramu na kurz lektorky jógy. Prodá svůj jediný majetek, staré otlučené clio, a vstoupí do tělesného i duchovního výcviku, který změní celé její dosavadní chápání života. Musí čelit svým skrytým obavám, návalům vzteku a bolestným vzpomínkám. Cesta k sobě samé je ale nejen trnitá, je také pestrá a plná vůní jako Indie sama. Knížka seznamuje čtenáře s učením jógy coby filozofickým směrem i způsobem života, a může tak sloužit k hlubšímu seznámení s jógou.... celý text

Phewell
04.01.2019 5 z 5

Krásné zpracování jógového ,,desatera" a pohlazení po duši.

Jordyz
02.01.2019 4 z 5

Skvělá kniha. Miluji jógu a vše co o ní autorka píše s ní prožívám i já. Četlo se to tak krásně, že při popisech dechů jsem se přistihla, že automaticky dech prohlubuju:-)....Určitě se ke knize ještě vrátím!
A ty citáty! Krása, pohlazení po duši!

Máňička123
14.11.2018 4 z 5

Kniha se mi lehce četla. Dokonce bych řekla, že některé pasáže mě donutily k zamyšlení. A jestli tam bylo pár slabších míst, tak v které knize to není :) Jsem ráda, že jsem si knihu přečetla a určitě se k ní znovu vrátím.

medialstar
12.11.2018 3 z 5

Kdyby snad náhodou chtěl někdo vyrazit směr Indie na kurz lektorky jógy, tak mu kniha jistě poskytne alespoň náznak, co ho čeká. Bavily mě skoky do autorčiny minulosti, citáty a moudré příběhy. Je to směsice osobního příběhu, poznávání Indie a jógy. Autorka umí vyprávět.

nakavusterezou
23.10.2018 2 z 5

Kniha mě ve výsledku spíš nebavila než bavila. Byly tam pasáže, které jsem si užívala (vzpomínky do minulosti nebo povídání o životě, který žila v Indii), ale co se týče samotné jógy a všechno s ní spojené ... to není nic pro mě.

Bohužel jsem od knihy čekala trochu něco jiného :(

Ale věřím, že ten, kdo se jógou alespoň troch zabývá a něco o ní ví, čtení si velmi užije.

Kniha je sepsaná krásným jazykem ♥

LucinQa77
19.10.2018 4 z 5

Příjemné čtení, oceňuji tuto knihu jako milovnice jogy :)

Gabba99
01.10.2018 5 z 5

Krásně napsaná kniha, autorka v ní otevírá své srdce, se svými obavami a touhami, popisuje bez příkras pobyt v Indii a zároveň seznamuje čtenáře se základy jógové filozofie a knihu doplňuje drobnými indickými příběhy a citáty. Pohlazení pro duši!

karolinadustman
26.09.2018 5 z 5

Kdo se pohybuje v jogovém světě tak tuto knihu určitě ocení. Velmi mě oslnil příběh autorky, nasměrovává mě zase jiným směrem, a pomáhá život chápat zase trošku jinak, než jsem zvyklá. Četla jsem tuto knihu se zatajeným dechem,.. A po přečtení jsem si hned musela pustit mantry, které byly v knize zníněny. Pěkné dílo.

jóga

2018  81%Deník moderní jogínky
2021  79%Deník jóga matky

Kniha Deník moderní jogínky je v