Příběhy netalentovaný pop hvězdy

Příběhy netalentovaný pop hvězdy https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/152613/mid_denik-mimonky-denik-mimonky-pribehy-PFa-152613.jpg 4 192 23

Kdo by si nechal ujít příležitost zúčastnit se talentové soutěže? Zvlášť když se výherce objeví i v televizi a nejspíš se z něj stane slavná superstar. Jenže v životě Nikki není nikdy nic tak jednoduché a její zapřisáhlá rivalka MacKenzie už spřádá další ďábelský plán, jak jí šanci stát se oblíbenou pop hvězdou překazit, a navíc ji připravit i o nejlepší kámošky a její tajnou lásku. a když se k tomu přidají ještě trable s praštěnou rodinou a škola zamořená odpornou broučí havětí, je jasné, že bude Nikkiina cesta ke slávě pořádně trnitá.... celý text

Literatura světová , Pro děti a mládež , Dívčí romány

Barabora
Barabora
31.01.2021 5 z 5

Tak to je
ten nejlepší díl z celé série!
Napínavé, čtivé, plné humoru, ale i neštěstí a schválnosti.
Miluju tuhle sérii.
Doporučuji, upne všem!!

Palmanka
Palmanka
04.08.2019 5 z 5

Ta holka má fakt kliku... Vlastní kapela, TV show... Já chci mít taky tak bezva život!

katka-kacav3318
katka-kacav3318
07.05.2019

Každým dilem roste kvalita

lucygreen
lucygreen
13.01.2019 5 z 5

Z prvních tří dílů můj bezkonkurenčně nejoblíbenější :D! Ten nápad mi celkově přišel propracovanější. A dokonce jsem se i pobavila u rodinných aktivit (viz. opékání Marshmallows).

maja11231
maja11231
22.10.2018 4 z 5

Je pravda že Deník mimoňky jsem četla asi před pěti lety ale přesto mě tenhle díl zůstal v paměti byl vážně super

Eliška12
Eliška12
04.08.2018 3 z 5

Další pěkný , vtipný a oddechový díl Deníku mimoňky jsem přečetla a můj názor se skoro nezměnil . Souhlasím s kulihrasek v tom , že každý díl je čím dál lepší , než ten předchozí . Moc se mi líbil jejich název kapely :) A co ještě dodat ? Zatím vlastně nevím :)

Annna333
Annna333
25.07.2017 5 z 5

Nikdy bych nevymyslela lepší název kapely.

I_love_books
I_love_books
16.08.2016 5 z 5

Jako vždy, zábavné a zajímavé.
Dávám knize pět hvězdiček, pobavila jsem se u ní.

nikikostadinova
nikikostadinova
05.12.2015 4 z 5

Ano, již mám delší dobu přečtené ale stále si vybavuji příběh, takže to bude asi dobré :-)

Teribookoholik
Teribookoholik
15.10.2015 5 z 5

Krásná kniha pro "náctileté" slečny, což já jsem :D

Knižní střípky
Knižní střípky
27.09.2015 3 z 5

Rozhodně nejsem cílová skupina, pro kterou je kniha určena, ale jelikož mám dcerku, která za chvíli do oné cílové skupiny doroste, byla jsem na ni zvědavá a mohu říci, ano, klidně ji své dceři, až přijde čas, doporučím.....je to pěkné, milé, praštěné, zábavné, pěkně ilustrované...ráda si občas přečtu něco ze současné tvorby pro náctileté a tuto sérii řadím mezi ty povedenější počiny.....Nikki je strašně fajn holka a Mackenzie je fakt pěkná potvora .....je neuvěřitelné, do jakých absurdních situací se Nikki díky své touze, aby všichni kolem ní byli šťastní, dostává, ale ano, i když mi táhne na 40, kniha mě bavila

stetty
stetty
28.06.2015 5 z 5

Další nádherná knížka ze série DENÍK MIMOŇKY. Jak jsem již napsala u prvního dílu: Na této knížce jsem vyrostla.... Tak stále obdivuji jak Niky pokaždé zdolává nová dobrodružství. A vždy zvítězí i nad tou ..... MacKenzie. Stále čtu další díly a nepřestanu dokut budou stále nové díly. Nejhezčí je vždycky konec: JSEM PROSTĚ HROZNÁ MIMOŇKA
Miluji díly MIMOŇKY a milovat budu dokud budu moc........

Terča.K
Terča.K
12.04.2015 2 z 5

Na odreagování a k zasmání pěkná knížečka.

BojácnéKuře
BojácnéKuře
11.02.2015 5 z 5

Jako vždy krásný příběh. :) Jediné co mi tam vadilo je, že Chloe a Zoey opustily Nikki a nechaly ji ve všem samotnou. :(

Balaton123
Balaton123
05.01.2015

Kniha je velmi hezká ale je škoda , že když se do příběhu vžiju mám knihu za dvě hodiny přečtenou...:(

jolli
jolli
15.11.2014 4 z 5

dobrá knížka, Nikky je fajn, ale postava mackenzie mi příjde dost nereálná, já nevím jestli je normální aby byla malá holka taková bestie je to dívný, ale když pominu tohle tak fajn knížka

SáraV.
SáraV.
17.10.2014 4 z 5

No...Tak jako oddechovka dobrý:-)

sabanka
sabanka
11.08.2014 5 z 5

Skvělá oddechovka na léto :)

deníky

Kniha Příběhy netalentovaný pop hvězdy je v