Příběhy nerozumný poradkyně

Příběhy nerozumný poradkyně https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/197235/mid_denik-mimonky-pribehy-nerozumny-por-9Ez-197235.jpg 4 170 27

Nikki je už zase v průšvihu. Její zlomyslná rivalka MacKenzie totiž vyhrožuje, že ve školních novinách vyzradí tajemství, které by mohlo totálně zničit život nejen jí a jejím nejlepším kámoškám, ale dokonce i Brandonovi! Ale Nikki to tak rozhodně nenechá. Aby mohla na MacKenzie dohlídnout, vrhne se na novinařinu i ona a shodou bláznivých okolností skončí jako poradkyně skrytá pod přezdívkou Slečna Všeználková. Jenže její poradna slaví nečekané úspěchy a ona je najednou úplně zavalená prací. Zvládne v jednom kuse odepisovat na stovky dotazů a současně uchránit svou partu před MacKenziinými špinavými triky?... celý text

Literatura světová , Pro děti a mládež , Dívčí romány

Vydáno: , Mladá fronta

Tales from a Not-So-Smart Miss Know-It-All , 2012

nakavusterezou
08.12.2023 5 z 5

Tento díl mě zatím bavil asi nejvíce. Psaní do novin, poradna,... jo, to mě bavilo:)

Hermiona419
22.05.2022 5 z 5

skvělééé

Štěpinambura
31.01.2022 4 z 5

Hezký nápad. Poradna slečny Všeználkové, to by mě nenapadlo!

Barabora
02.04.2021 5 z 5

Super díl. Já vřele doporučuji

Boku
18.02.2021 5 z 5

Tenhle díl mimoňky se mi líbil nejvíc. Bavila mě víc kvůli poradně kterou si Nikki založila. Dokonce jsem se částečně inspirovala a vytvořila podobnou poradnu pro kamarády :D ! Určitě si knížku přečtěte!

lucygreen
14.04.2020 4 z 5

Tento díl mě bavil více, než předchozí. Asi to bylo tím, že jsem ho četla poprvé, ale druhá polovina knihy byla prostě svižná a zábavná. Pro mě je to hodně odpočinkové čtení, jelikož se k sérii dostávám ve starším věku než jsou hrdinové atd.. Stejně jsem však ráda, že tyto knihy čtu a byla by škoda, aby zůstaly nepřečtené.

katka-kacav3318
07.05.2019

Tato knížka mě inspirovala v psaní poradny do našeho školního časopisu

maja11231
06.01.2019 3 z 5

Kniha dobrá ale pro první stupeň

Eliška12
16.11.2018 3 z 5

Deníky jsou super a tyto patří mezi ty lepší . Jsem ráda , že jsem si je přečetla rozhodně v tom budu pokračovat . Mám je moc ráda , protože nejsou vůbec přehnané a vypráví opravdu o životě . Doporučila bych je všem holkám , protože podle mně se hodí pro všechny věkové kategorie . Tenhle se mi líbil ještě víc , protože vyprávěl o práci v novinách .

tanuki
11.06.2018 4 z 5

Kdyby si dcera byla schopná psát své čtenářské deníky sama, tak se k tomuto druhu literatury zřejmě nikdy nedostanu, což by mohla být trochu škoda, protože není zase tak špatné vědět, jaký druh knih zajímá předpubertální dívky, a zároveň s mírným překvapením zjistit, že to není vůbec špatné čtení. Kniha vyzdvihuje kamarádství (samozřejmě mezi outsidery) a potřebu vzájemné pomoci. Pokud máte kamarádky, které nezajímá, jaké hadříky nosíte, čím vším se patláte a za jakou hvězdu se vydáváte, tak máte vyhráno a poradíte si s čímkoliv. Líbila se mi použitá holčičí mluva. Člověk aspoň nasaje současné moderní výrazivo a lépe se zorientuje ve světě, do kterého nahlíží jen zpovzdálí. Rubrika Slečny Všeználkové ve školním zpravodaji dala vzpomenout na dotazy a odpovědi v nejmenovaném hudebním časopise, který jsme těsně po revoluci milovali. Říkám tedy bravo. :-)

Netopyr07
13.04.2018 2 z 5

Zkusila jsem přečíst jeden díl a musím říct, že stačilo :-) Pokud naši teenegers čtou tyto deníky, potěš nás... Už chápu, kde bere dnešní mládež výrazy, které používá. Chápu, že se jedná o knihu pro mladé slečny, nicméně... Deník malého poseroutky je proti tomuto úchvatný a člověk si rád přečte všechny díly.

SknihouVrukách
26.02.2018 4 z 5

Veľmi milá kniha, rozhodne lepšie ako Denník odvážneho bojka (denník poseroutky). Kniha sa číta rýchlo a ľahko, keďže je písaná ako denník a ešte obsahuje ilustrácie. Jediné mínus je to, že podľa mňa je kniha písaná podľa rovnakého vzorca a situácie sú len odmenené.

knížky-64
19.08.2017

Už jsem psala u jiného dílu: mám ráda tyto deníkové typy knížek, takže jsem byla nadšená. Nejvíce se mi líbí dopisy, jak jsou jinak psané, orámované a zábavné. Doporučuji :-)

Annna333
25.07.2017

Je to super když si i KCO lidi dokážou říct o pomoc stejně hezky jako neoblíbení lidé.

surynas
18.06.2017 2 z 5

Děj se začíná opakovat a zápletky mají pořád stejnou osnovu.

DolaLanka
14.06.2017 5 z 5

Kniha se mi nádherně četla. Je proložena obrázky, tak to čtení i rychleji utíká. Přečteno jsem měla asi během 14 dní, což je u mě rekord u takto tlusté knihy :D

natkacrhová
28.02.2017 5 z 5

tahle knížka je supéééééééééér

brzda.
02.02.2017 5 z 5

Nádherný.

I_love_books
16.08.2016 5 z 5

Tento díl je moc povedený, četla jsou ho v českém překladu i v anglickém originále, bavil mě v obou případech.
Pro mě jeden z nejlepších dílů celé série.
Knize dávám pět hvězdiček, znovu jsem se pobavila a přečetla si zajímavý příběh.

nikikostadinova
05.12.2015 4 z 5

Zatím poslední " mimoňka ", která se mi dostala do rukou, pěkné.. :-)