Příběhy nebetyčný milostný bryndy

Příběhy nebetyčný milostný bryndy https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/368742/bmid_pribehy-nebetycny-milostny-bryndy-acw-368742.jpg 4 50 8

Nikki Maxwellová a její parta už stříhají metr zbývajících dnů do konce školního roku, nejdřív ovšem Nikki čeká dost zásadní, ale taky pekelně těžké rozhodnutí: jak naložit s letními prázdninami. A aby toho nebylo málo, přidají se ještě nečekané problémy s kluky – na scéně se totiž objeví nový zájemce. Jenže to poslední, co by Nikki chtěla, je ublížit Brandonovi! Jak se nakonec rozhodne a co to bude znamenat pro její tajnou lásku a nejlepší kámoše?... celý text

Literatura světová , Pro děti a mládež , Dívčí romány

Vydáno: , Mladá fronta

Tales from a Not-So-Secret Crush Catastrophe , 2017

Štěpinambura
31.01.2022 5 z 5

Zajímavá literatura. Hezké a odpočinkové, ale hlubší pointy se zřidka kdy dočkáte.

Nora759
15.11.2021 4 z 5

Deníky mimoňky jsou si hodně podobné, ale vždycky zábavné!

nikikostadinova
28.06.2020 3 z 5

já mám problém s knihami, které prostě nemohu brát vážně. Navíc se všichni diví, čeho všeho je Mackenzie schopná, i když se tak chovala vždy. Ale nějak mě celkem baví postava Nikki, je to fajn oddechovka.

katka-kacav3318
07.05.2019 4 z 5

Konečně nějaký ten posun v tom jejich vztahu

Pegasus
17.02.2019 5 z 5

Hrozně pěkný díl, sice nejsem cílová skupina, ale deníky mimoňky zbožňuji. Horší je, že teď musím čekat, až vyjde další díl.

Elulilinka1
26.09.2018 5 z 5

Skvělá knížka, kterou jsem přečetla jedním dechem. Určitě doporučuji!!!

Verča16
17.07.2018 4 z 5

Tenhle díl byl úžasný moc mě bavil rychlé čtení. Doporucuji

Knižní střípky
12.06.2018 5 z 5

Rozhodně nejsem cílová skupina, pro kterou je kniha určena, ale jelikož mám dcerku, která za chvíli do oné cílové skupiny doroste, byla jsem na ni zvědavá a mohu říci, ano, klidně ji své dceři, až přijde čas, doporučím.....je to pěkné, milé, praštěné, zábavné, pěkně ilustrované...ráda si občas přečtu něco ze současné tvorby pro náctileté a tuto sérii řadím mezi ty povedenější počiny.....Nikki je strašně fajn holka a Mackenzie je fakt pěkná potvora, Brandon je moc milý kluk i Nikkiny "nejky" Chloe a Zoey jsou moc fajn žáby a velkou slabost mám pro Nikkinu mladší sestřičku Briannu, ta je opravdu dokonalá, i když někdy na zabití:-)