Deník mimoňky 1-5 (box)

Deník mimoňky 1-5 (box) https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/325455/mid_denik-mimonky-box-1-5-gvU-325455.jpg 4 30 3

Druhý stupeň základky je boj. Zvlášť, když jsi ve škole jen o trochu oblíbenější než plíseň ve sprchách a život ti ničí proradná rivalka, která spřádá jeden ďábelský plán za druhým a brousí si zuby na kluka tvých snů. Jako by nestačilo mít praštěnou rodinu a otce, který se živí hubením brouků! Ještě že jsou tu kamarádky Chloe a Zoey. O tom všem by mohla (a bude!) vyprávět třináctiletá Nikki. Jak se stát z nepopulární mimoňky hvězdou večírků, pěveckou superstar, krasobruslařkou v charitativní soutěži anebo školní poradkyní! A jak okouzlit svého idola a navíc být tou nejsuprovější kámoškou na světě… No, co si budeme povídat, prostě spoustu parádních receptů na katastrofu!... celý text

Adla2134
30.03.2018 5 z 5

Kniha deník mimoňky je pohodová kniha u ,které se lze odreagovat

Elulilinka1
25.04.2017 5 z 5

Rachel Renée Russellová mě velice příjemně potěšila sérií Deníků MIMOŇKY, které jsou mimochodem úplně božský a na můj vkus strašně povedený. Přečetla jsem zatím prvních pět dílů, ale rozhodně si nenechám ujít další její knihy. I na počet stránek se čtou bleskově díky nádherným ilustracím a psaní formou deníčku. Všem holkám vřele doporučuji!

Kačkaknihomol
10.02.2017 5 z 5

Upřímně jsem si nejdřív myslela, že to bude nějaká blbost, ale opak je pravdou.
Je to sice blbost, ale krásná blbost u které se musíte zasmát. Postavy mi připadají roztomilé teda až na potvoru Mackenzie, která je neuvěřitelně prolhaná a hnusná. Ty ilustrace jsou hrozně hezké a vtipné, knihy se četly rychle a proto dávám pět hvězdiček. Mně se asi nejvíc líbil čtvrtý díl, protože byl s vánoční tématikou a pátý, protože kdo by nechtěl být paní Všeználkovou. Já teda ne. :D