Výlet za všechny peníze

Výlet za všechny peníze https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/249070/bmid_denik-maleho-poseroutky-9-vylet-za--xFM-249070.jpg 4 434 77

Rodinný výlet by měla být veliká legrace… pokud samozřejmě nejste Heffleyovi. Cesta začala slibně, ale pak přišlo hned několik špatných odboček. Záchody na benzínce, vyšinutí racci, pomačkaný nárazník a prase na útěku – nic z toho úplně nesplňuje Gregovu představu o pěkně stráveném čase. Ale i ten sebehorší výlet se může proměnit v dobrodružství – a na tohle Heffleyovi fakt jen tak nezapomenou. Nenechte si ujít už deváté dobrodružství malého poseroutky!... celý text

Literatura světová , Pro děti a mládež , Příběhy

Vydáno: , CooBoo

The Long Haul , 2014

26.12.2023 5 z 5

U této knihy jsem prostě nemohla odtrhnout oči

26.12.2023 5 z 5

Ten kdo má rád vtipné události a selata, musí si přečíst tuhle knihu.

26.12.2023 5 z 5

Knížka byla velice vtipná. Ale to sele bylo opravdu nejlepší

čtenářka76
06.11.2023 5 z 5

Možná nejlepší díl, i když každá kniha poseroutky má něco do sebe.
Ale to sele :-)))

nakavusterezou
30.09.2023 4 z 5

Ač jsem na tuhle literaturu stará, furt mě baví.

arthur9747
11.05.2023 5 z 5

moc dobrej dil jen prvni stranka a zacalo to byt zabavny

Hebrey
03.07.2022 4 z 5

Z prvních devíti dílů je tenhle zatím nejvtipnější. :)

dájavídek
25.05.2022 5 z 5

Zase vtipné :D. Hlavně to sele :-D. Doporučuji!

Štěpinambura
04.05.2022 5 z 5

Není to Výlet za všechny peníze, ale Kniha za všechny peníze!

Pert
28.01.2022 5 z 5

Absolutně nejlepší díl celé série. Oblíbenou postavou bylo Sele, i když to byl trochu zmetek.

EvikU.
27.01.2022 4 z 5

Tenhle díl se mi zamlouval méně. Proto hvězda dolů. Přišlo mi to místy nepravděpodobné. Ale jako odreagování stále dobrá volba.

medlovice
30.10.2021 5 z 5

Gregu, jsem ráda ,že jsi tenhle výlet přežil. Tvoje matka to myslí dobře, ale skončí to vždycky katastrofálně.

Lucissia
28.05.2021 5 z 5

Katastrofa. Ne kniha, ale výlet. :-) A jak se bavil syn, bavila jsem se při čtení i já. :-)
V autě jsme měli jen čtyři sklápěcí sedadla, takže máma rozhodla, že táta dobrovolně přespí ve člunu. :-D

KrystofVacula34
20.04.2021 4 z 5

Příběh nás zanese do dob prázdnin. Jelikož si rodinka chce užít prázdniny plné zábavy, neváhají a vydávají se na výlet. Dohodnou se že navštíví památky a další zajímavá místa. Ovšem nedopadne to tak jak si zamýšleli. Po pár hodinách cesty a projetých míst,najedou s jejich autem na střep a píchnou kolo. Jak je vám nejspíš jasné nebude to jediný problém co se jim na jejich cestě stane.... !spoiler! jen mohu říct že na farmářské soutěži,kde je úkolem uhádnout váhu prasete,tak nejmenší člen rodiny Manny uhádne přesně váhu a tak si prase musí nechat. Jinak kniha se mi líbila. Jak po vyzualni tak po obsahové stránce. Doporučuji všem co mají rádi humor na úrovni :)

VeruMalfoy
19.04.2021 5 z 5

(SPOILER) Tato kniha je o tom, že veliké dobrodružství se dá zažít i v autě na cestách. Malý Greg o svých zážitcích píše dost vtipně. Dobrodružství s prasetem je úžasné. A zápletka s klíčem od skřínky na konci je opravdu vtipná.

hardrock
12.04.2021 4 z 5

asi najlepší diel zatiaľ

Peterlbda
29.01.2021 4 z 5

doporucujem

Peterlbda
23.01.2021 4 z 5

Bola to dosť dobrá kniha

Renda698
08.11.2020 5 z 5

nádhera krása

DK197
01.10.2020 5 z 5

AUDIOKNIHA: Sice hodně absurdní, smolný, ale super díl. Hodně prostoru dostane rodina (skvělé) a různé patálie během dovolené... :-) Kdybych nepotřebovala pauzu od autorova stylu, pustím další díl. Těším se na příště!