Staré dobré časy

Staré dobré časy https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/290985/bmid_denik-maleho-poseroutky-10-stare-do-YHK-290985.jpg 4 380 57

Za starých časů se žilo líp. Nebo ne? Tohle je otázka, kterou si Greg Heffley klade, když se jeho město rozhodne dobrovolně odpojit od elektřiny. Moderní společnost má přece své výhody a Greg není stvořený pro staromódní život. Přijde na to, jak tohle celé zvládnout? Nebo je život jak ze staré školy pro kluka, jako je Greg, fakt už moc velké sousto?... celý text

Literatura světová , Pro děti a mládež , Příběhy

Vydáno: , CooBoo

Old School , 2015

sofieOapO
26.12.2023 5 z 5

Věřím tátovi Grega, že si své tajemství nechal pro sebe a všem pověděl o Silasi Drápovi. Kdybych tam byla já, asi bych to udělala taky.

sofieOapO
26.12.2023 5 z 5

Nejlepší byl Silas Dráp. Opravdu jsem myslela, že Silas Dráp se v té knížce objeví.

nakavusterezou
30.09.2023 4 z 5

Poseroutka mě furt baví, i když už dávno nespadám do cílové skupiny, pro kterou je tato kniha určená.

TaLu
26.06.2023 4 z 5

Greg nějak dospěl a vyzrál, co jsem o něm nečetla. Město odpojené od moderních technologií , škola v přírodě a mnoho dalšího. Do paměti si ukládám, že hledat ztracený uzávěr zubní pasty v odpadu, nikdy víc. Raději koupit novou pastu na zuby.

AmeQ
24.03.2023 5 z 5

super knížka které jakmile jí začneš číst tak se jí nepustíš, poseroutkové jsou prostě best

haki34
26.12.2022 4 z 5

doposud jsem znala jen z audio podání, nyní přinesl Ježíšek, takže i přečteno a pokoukány obrázky...za mě jeden z nejlepších dílů...děcka preferují Silase Drápa, já oceňuji celkově namíchaný kotejl historek...obrazový doprovode plusem..pro dospěláka jednohubka k prolistování na hodinku ke kávě...

Antibabiš
23.12.2022 5 z 5

Super knížka

Štěpinambura
07.02.2022 5 z 5

Zase Greg a zase výborná zábava při které se celá rodina nasmějeme hlavně při myšlenkách, že Greg je samozřejmě hvězda i když je to trochu jinak.

Pert
28.01.2022 5 z 5

Opět výborné

DK197
09.12.2021 5 z 5

AUDIOKNIHA: Tenhle díl se mi obzvláště líbil, protože jsem měla pocit, že nám hrdina dozrává a dospívá. Bez řečí schytal i tresty za jiné, sem tam utrousil poznámku, myšlenku, se kterou se dalo souhlasit... a obecně nebyl tak sebestředný. Do problémů se dostával nechtěně, nebo vinou druhých... Zajímavé. Navíc příběh osvěžilo prostředí školního výletu a dědeček. Jo, tenhle desátý poseroutka se mi líbil. A moc.

Alizon
13.11.2021 4 z 5

Žijeme v zahraničí, takže "donutit" dceru číst v češtině je trochu boj. Poseroutka je po dlouhé době knížka, kterou si čte sama a dobrovolně. Hurá, hurá třikrát sláva. Tento díl jsem si přečetla i já a i když nejsem úplně cílová skupina taky jsem se pobavila. A líbí se mi i ilustrace. A to jejich domácí prase je nej:)

Lucissia
06.06.2021 5 z 5

Dočetl syn a vzápětí i já. :-)

VeruMalfoy
19.04.2021 5 z 5

Opět další skvělý díl. Řekla bych, že knihám pomáhá, když se neodehrávají doma nebo ve škole, protože v těchto prostředích už jsme byli několikrát. Táborové prostředí je něco jiného, nového. Moc jsem si příběh užila a připomněla jsem si díky němu mé dětství, ve kterém jsem zažila také plno táborů.

Peterlbda
23.01.2021 5 z 5

Veľmi dobrá kniha

StarPopcorn
16.12.2020 5 z 5

Výlet na vyprahlou farmu je nej ;)

vojta888
16.12.2020 3 z 5

Docela dobrá kniha ale proč se tam píše že ten greg pořád trpí? Ale jinak výborná kniha.

Databazeknih173
15.11.2020

Kniha byla dobrá měla hezké ilustrace a není moc dlouhá ani moc krátká.

Renda698
08.11.2020 5 z 5

nádhera krása

Lachtaan
30.08.2020 5 z 5

Nejen že má zrovna jubilejní 10. díl mnou nejoblíbenější knižní sérky ten asi nejpoutavější přebal, disponuje hlavně ohromně zajímavou zápletkou, se kterou Kinney strká do kapsy většinu svých předešlých nápadů, jak nám poutavě podat život na první pohled obyčejného amerického puberťáka. Mám při vzpomínání chuť si ten děsuplný výlet na Vyprahlou farmu zase připomenout!

medlovice
02.08.2020 5 z 5

Jako knihovnice často přemýšlím, co na tom Poseroutkovi je, že ho berou nejen děti , ale i dospívající. A taky že jak je v regálu , dlouho tam nepobude. Tak jsem vzala knihu, která na mě náhodou zbyla a přečetla ji.
Pochopila jsem . Tohle je tak zábavná a srandovní záležitost , že se směju na každé stránce a miluju ilustrace. Nevinný zákěřný humor , tak přirozený, že je to jak dívat se na svůj vlastní život. Odkládám si další díly-

deníky humor komiksy spolužáci školní výlety

Jeff Kinney (p)
americká, 1971
2009  83%Deník malého poseroutky
2011  84%Psí život
2016  85%Staré dobré časy
2011  84%Ošklivá pravda
2012  85%Ponorková nemoc

Kniha Staré dobré časy je v