Staré dobré časy

Za starých časů se žilo líp. Nebo ne? Tohle je otázka, kterou si Greg Heffley klade, když se jeho město rozhodne dobrovolně odpojit od elektřiny. Moderní společnost má přece své výhody a Greg není stvořený pro staromódní život. Přijde na to, jak tohle celé zvládnout? Nebo je život jak ze staré školy pro kluka, jako je Greg, fakt už moc velké sousto?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/29_/290985/denik-maleho-poseroutky-10-stare-do-YHK-290985.jpg 4.3175

Deník malého poseroutky (10.)

Diary of a Wimpy Kid - Old School (2015)

Humor, Romány, Pro děti a mládež
Vydáno:, CooBoo

Jostik_21
25. říjnaodpad!

Neexistuje nic horšího, než DENÍK MALÉHO POSEROUTKY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

sola_lupa

Tento díl mě zas tolik nebavil. Děda byl vtipný, ale příhoda s ním a autem více než nereálná. Zbytek byl jen poukázáním na to, že děti jsou líné a zhýčkané vším, co dnes máme za vymoženosti.

hogo

Dobrá kniha

Kačkaknihomol

Nop, Jeffík se nám zas vrací k tomu svému braku. Devítka byla překvapivě dobrá, tohle jsou zas ty starý nudný koleje, plných starých dobrých známých "zpátky do minulosti", a tématu, který v polovině knihy opět záhadně mizí. Já vám nevím, pro cílovku asi dobrý, ale mě to přišlo takový otravný, jakoby bez duchu, jako kdyby si k tomu autor tak nějak sedl, za hodinku to měl napsaný a pak si řekl: "Jde se na jedenáctku, co za pitomost si zas vymyslím?" Sérii dočtu z donucení, je to přeci jen dárek od babičky, a navíc, jeden díl má dvě stě stran, tak to snad ještě přežiju.

Kika28
24.12.2017

Knížka se dobře čte jsem schopná ji přečíst za den. Je to milé odpočinkové čtení , které bych mohla číst pořád dokola.

Péťa.Š
20.12.2017

Nádherná kniha. Můžu doporučit.Moc mě bavila.Tuto sérii má celou přečtenou.Pohodové a oddechové, nenáročné na čtení a trochu napínavé.

Laf
15.10.2017

Skvěle napsané a hlavně nechybí ani humor. Doporučuji :)

marta0912
19.08.2017

Tak tohle mě po dlouhé době opět potěšilo. Těším se až si přečtu další díl.

natkaf
04.06.2017

Opět skvělá kniha. Po celou dobu čtení jsem se bavila, několikrát jsem se zasmála i hodně nahlas. Ostatně jako vždy u této série. Mě osobně Greg vždy spraví špatnou náladu a to se mu povedlo i tentokrát. Moc autorovi za jeho knihy děkuju a nemůžu se dočkat dalších.
P. S.: Pozor na Silase Drápa

M.Jur.
24.03.2017

Bylo to boží, ale řekla bych, že je to psané spíš pro kluky. :-)

natkacrhová
28.02.2017

wow wow wow určitě si přečtěte

LenkaGrangerová
09.02.2017

Přečteno za dvě hodiny. Ale mě to rozhodně nevadí! Klasická oddychovka, která mě pobavila.
(Mimochodem teď po přečtení knihy jsem ráda, že nemusím jíst ve školní jídelně dušenou směs.)

ManujuSeElis
16.01.2017

Příjemný čtenářský oddich od bichlí a malých písmenek. Líbí se mi jak se v knize neustále přetahujeme, jestli byli lepší staré časy nebo nové

Netopyr07
11.11.2016

Jé, to byla krásná oddechovka po pár "náročnějších" bichlích. Líbí se mi ilustrace i humor. Co člověk může jako puberťáček prožívat na školní akci he, he, he...

simi28
02.10.2016

Milá kniha, kterou jsem přečtla za tři hodiny:). Nicméně musím říct, že to není nejlepší kniha na světě, ale čte se dobře a na pobavení je úžasná. Určitě si přečtu dalsí díl.

kuba2006
17.08.2016

Skvela kniha ,denik maleho poseroutky nikdy nezklame.Pekna a vtipna kniha.

Red-Donald
07.08.2016

Taková čistěc oddychová záležitost. Neurazí.

happy-smile
06.08.2016

Ano, staré dobré časy se opět vrátily. Devítka se držela jednoho příběhu, tentokrát nám autor servíruje různé epizodky, není to ale ničemu na škodu. Poseroutka holt pořád baví, to jsem zvědavá, jak dlouho mu to ještě vydrží.

JmenujiSeZuzla
02.08.2016

Nevím jestli jsem jediná,ale tento díl mi na rozdíl od minulých dílů, přijde jakoby bez příběhu. Nějaký vtip atd. ale kdybych měla srovnávat s minulými díly, tak je tento pro mne zklamáním ☹️

bookwoman
18.07.2016

Četla jsem všechny Deníky malého poseroutky, a jak už to tak bývá ani tady tento nezklamal. ;-) Měl zajímavé téma a byl zase propracovaný do podrobností ( např. příběh o víčku od pasty).Už se těším,až vyjdou další Deníky.

Ellissabeth
17.07.2016

Vtipné a milé téma. I když nejsem cílová skupina, byla jsem zvědavá. Rychle čtená kniha. Myslím, že pro děti moc hezké čtení. Možná časem přečtu i jiné díly.

Dakarianna
14.07.2016

Povedený díl:)

LordMikes
07.07.2016

Jeden z nejlepších poseroutků, co jsem kdy četl a doufám, že příští rok vyjde další díl!

agatha2
24.06.2016

Nejsem cílová skupina, nicméně jsem máma dcery, která si třeba jednou bude chtít Poseroutky přečíst a jak jsem zde již dříve psala, nebude mi to vadit.....je pravda, že většina dílů mě coby dospělého nezaujala, nicméně chápu, proč se dětem líbí....čestnou výjimkou budiž tento a devátý díl, které mě opravdu bavily....velmi mě také baví Gregova máma, trošku se v ní vidím, proto jsem ráda, když mohu trochu nahlédnout do vnímání z pozice dítěte, co říká Greg na máminy "ulítlé" nápady, trocha sebereflexe nikomu neuškodí:-)a Gregovy zážitky z farmy ty také neměly chybu

JanaDor
19.06.2016

Vím, že Poseroutka není hodnotné čtivo, ale úplně chápu, proč se dětem tak líbí. Je to psáno z jejich pohledu, připomíná jim to vlastní myšlenky. K tomu je to vtipné. Textu je na stránce málo, protože jsou tam i obrázky a tak se kniha čte rychle. Což taky pomáhá v oblíbenosti čtení. Celkově bych to dětem doporučila. Ne všem se to bude líbit. Nečtenáři pochopí, proč číst. A ti co rádi čtou, ti se sami rozhodnou, jestli je to bude bavit nebo ne. Jedno je jisté. Je to sranda.

MALDY0007
05.06.2016

101% jako vzdy neuveritelny pribeh jak rikal od vicka na pastu az po hiszorku o silasi drápovi

bakjo95
30.05.2016

Od víčka na pastu na zuby až k autu ve škarpě, jako vždy Poseroutka nezklamal! 100% - Doporučuji

buldozer5
23.05.2016

Taky se těším na 11. díl. Desítka mě velmi zaujala(dokonce myslím, že je to podle mě nej kniha z této série). Do hodnocení jsem dal 5 hvězdiček.

Liliana2006
22.05.2016

desítka je opravdu cool možná nejlepší kniha s této série těším se na 11 díl.

David_Vesely
16.05.2016

Knihu jsem přečetl za hodinu a půl a prostě tuto knihu, tohoto žánru nic netrumfne! Sranda, ponaučení, prostě všechno!
Celá recenze zde: https://detektivnik.blogspot.cz/2016/05/recenze-na-knihu-stare-dobre-casy.html