Psí život

Psí život https://www.databazeknih.cz/img/books/75_/75240/bmid_psi-zivot-DGx-75240.jpg 4 748 73

Jsou letní prázdniny – počasí je skvělé a všechny děti si užívají venku. Tak kde vězí Greg Heffley? Je zalezlý doma a za zataženými závěsy hraje videohry. A moc si tuhle svoji verzi léta užívá – žádné povinnosti, žádná pravidla. Ovšem Gregova máma má očividně jinou představu o ideálním létě. Plnou venkovních aktivit, které rodinu „udržují pohromadě“. Čí představa nakonec zvítězí? Nebo snad všechno změní nový přírůstek do Heffleyovic rodiny?... celý text

Humor , Pro děti a mládež , Příběhy

Vydáno: , CooBoo

Dog Days , 2009

Adriana2010
10.09.2023 5 z 5

Tato kniha se mi líbila nejvíce ze všech dílů poseroutky. Hlavní hrdina je Gregory je to, už puberťák což jde poznat. Má nejlepšího kamaráda, který je spíše úplný opak od Grega. Má taky mladšího bratra jménem Manny ( je to spíše maminčin " mazánek") , má ale taky staršího bratra jménem Rodrick. Autor si musel dát na knize záležet jsou tam vtipné chvíle, ale taky věci k zamyšlení. Kniha je spíše napsaná pro dnešní dobu . Knihu bych doporučila spíše mladším lidem ,protože tato kniha není moc pro starší. Já jsem jí četla v devíti letech. Samozřejmě, že když jsem byla mladší tak jsem tuto knihu měla moc ráda. V létě jsem jí četla zas, protože jsem se nudila ale stejně jsem se někdy smála. Samozřejmě že to nebylo takové jak když jsem byla mladší, dnes raději čtu detektivky. Knihu bych doporučila menším dětem, kteří neradi čtou, protože jim tato kniha pomůže si oblíbit čtení.

Antibabiš
31.07.2023 5 z 5

četla jsem v češtině a super jako vždycky

Hani77
12.02.2023 4 z 5

Kniha splnila cíl: krátké oddychové čtení a zároveň splnění dalšího bodu výzvy-kniha se žlutou obálkou. Několik příhod mě hodně pobavilo, nejlepší byl telefon Beruška.

a304
11.02.2023 5 z 5

Jinak vnímá mladý čtenář a úplně jinak starý, který vidí společenské souvislosti, které zasáhly a ovlivnily nejeden život...
Každý názor je ten správný je-li nepřevzatý, ale ten váš.
Doporučuji.

dájavídek
29.08.2022 5 z 5

Velmi vtipné, DOPORUČUJI!

Didi15
15.06.2022 5 z 5

To jsem se zas zasmála , přesně jako kdybych viděla syna-pokojový typ:D

Štěpinambura
04.05.2022 5 z 5

Další boží Gregoryho deník!

Pert
28.01.2022 5 z 5

Skvělé knihy, jak autor chodí na nápady opravdu nevím.

EvikU.
06.04.2021 4 z 5

Prvního poseroutku jsem četla před Vánoci a nedivím se dětem, že ho rádi čtou. Je to opravdu místy vtipný. A pro mě je to zároveň odreagování od knih s těžkou tématikou. Kterou sice moc ráda čtu, je to čtivé a vtáhne do děje. Ale mezi to úsměvná kniha pro děti proč ne. Proto doporučuji nejen dětem ☺.

Lucissia
18.03.2021 4 z 5

Syn dočetl, tak jsem na řadě já, ale teď to byl podle mne malinko slabší díl :-)

Vojtrman
27.02.2021 5 z 5

Kniha se mi líbila a zasmál jsem se u ní doporučuji všem kdo má přečtený 3 díl.

Peterlbda
23.01.2021 4 z 5

bola to dobrá kniha

VeruMalfoy
06.01.2021 4 z 5

Tak tahle kniha se mi zas líbila rozhodně víc než ta předchozí. Byla trošku jiná než všechny dosavadní díly, protože byla z prázdninového prostředí, což příběhu prospělo.

evelýny
30.12.2020 2 z 5

Gregu,
musíš přiznat, že tyto zápisky se ti zrovna moc nepovedly. Dost odfláknuté. I když místy opět úsměvné. Letní prázdniny jsou super.
Při některých tvých příhodách jsem si i já ráda vzpomněla na ty svoje prázdninové.
A souhlasím: Přes léto je lepší nemít závazky.
Jsem ráda, že už mně nikdo neřídí můj spánek tak, jako tobě

P.S.: Doufám, že příště se polepšíš... :-)

Renda698
08.11.2020 5 z 5

nádhera krása

Hubob
11.10.2020 4 z 5

je dobrá ale obrázky mluví víc než slova

Roman12345
20.08.2020 5 z 5

fakt hustý,
čím dál lepší ,
jen tak dál

Knihomolka506
20.07.2020 3 z 5

slabá... psát o klukovi ,co celé dny hraje videohry a nejde ven si raději místo toho hrát s kamarádama? Ale ten svůj specifický humor autor má a v tom je to právě dobré. Jenom dobré.

0239
18.02.2020 4 z 5