Výlet za všechny peníze

Výlet za všechny peníze https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/249070/bmid_denik-maleho-poseroutky-9-vylet-za--xFM-249070.jpg 4 434 77

Rodinný výlet by měla být veliká legrace… pokud samozřejmě nejste Heffleyovi. Cesta začala slibně, ale pak přišlo hned několik špatných odboček. Záchody na benzínce, vyšinutí racci, pomačkaný nárazník a prase na útěku – nic z toho úplně nesplňuje Gregovu představu o pěkně stráveném čase. Ale i ten sebehorší výlet se může proměnit v dobrodružství – a na tohle Heffleyovi fakt jen tak nezapomenou. Nenechte si ujít už deváté dobrodružství malého poseroutky!... celý text

Literatura světová , Pro děti a mládež , Příběhy

Vydáno: , CooBoo

The Long Haul , 2014

Laf
15.10.2017 5 z 5

Opět pobavilo :) Už se těším na další díly :)

radus
27.09.2017 5 z 5

Dcera má tuto knížku jako povinnou četbu ve škole. Já jsem jí ze zvědavosti začala číst taky, styl psaní a obrázky mě dost odpuzovaly, ale po chvilce jsem si zvykla a světě div se - knížka mě bavila, místy jsem normálně vyprskla smíchy. Těžko se z ní bude psát nějaký referát, ale humor opravdu nepostrádá. Třeba někdy zkusíme i další díly.

reader.007
04.09.2017 2 z 5

Sice mi to asi nedá a přečtu si i další díly, ale něco vám povím: tyhle knížky ve mně probouzejí nízké pudy, protože narazit na smrada typu Manny, tak přestože jsem matka od dětí, nakopnu ho rovnou do... i s tím prasetem.

Tomik567Cz
01.09.2017 5 z 5

Kniha byla zábavná.

Moana
13.08.2017 2 z 5

Kniha se mi nelíbila, první díly byly dobré, ale kvalita celé série postupně klesá. Další díly už asi číst nebudu.

NalinnMane
23.07.2017 5 z 5

Tento díl je asi mým nejoblíbenějším, protože mi to vzdáleně (ale opravdu jen vzdáleně :D ) připomíná naše výlety :D

kuba2006
20.07.2017 5 z 5

autor nesklamal jak pisi na deskach knihy jeff kinney je rockova hvezda mezi spisovateli

mar23tinka
30.01.2017

První Poseroutka , kterého jsme se synem četli. Smáli jsme se celá rodina a už jsme pořídili i ostatní do knihovničky. Tato nám ale zatím připadá nejvtipnější :)

natkaf
07.01.2017 5 z 5

Jako vždy velmi vtipné a čtivé. Smála jsem se snad na každé stránce. Tahle série prostě nazklame, na zlepšení nálady jako dělané.

klacek4320
01.01.2017 5 z 5

Bylo to hodně legrační.

Jack93
22.08.2016 5 z 5

Když jsem začínal Ošklivou pravdou, byl jsem příjemně překvapen. Jsem dvakrát tak starší než cílová skupina, přesto jsem se bavil. Proto jsem dal čtyři hvězdičky. U dalších třech dílů jsem jednu ubral, především proto, že - ačkoliv jsem si čtení pořád užíval - mi přišlo, že se všechny díly opakují a splývají v jedno. Po pár týdnech jsem si ale přečetl Výlet za všechny peníze a nestačil jsem se divit.

Od začátku jsem se skvěle bavil a velmi mě udivilo, že devátý díl v sérii předčil dřívější čtyři (čtu na přeskáčku). Možná to bylo tím, že tento díl se neodehrával v průběhu školního roku, ale prázdnin, díky čemuž byl Výlet za všechny peníze tématicky úzce zaměřen pouze na Grega a jeho rodinu. Změna prostředí rozhodně prospěla, protože najednou se zde neřeší útrapy se spolužáky a školou jako takovou, ale nevšední výlet, jaký může potkat jen rodinu Heffleyových. Právě tento nový "koncept" je tím hlavním důvodem, proč je devátý díl tak originální.

Je to opravdu oddychové čtení, takže jdu do knihovny pro další díly! (Nikomu neřikejte, že mi je 23.)

happy-smile
03.08.2016 4 z 5

Člověka překvapuje, že i u devátého dílu si lze udržet stejnou kvalitu. Na druhou stranu, knížky jsou velmi kraťoučké a kdyby byly psané standardním písmem a bez obrázků, tak se jeden díl skládá z pěti současných... Každopádně Greg pořád baví a už se těším na další díl, protože Poseroutka má rozhodně stále co nabídnout i dospělým.

Kyta
02.07.2016 5 z 5

Stejně dobrý "Poseroutka" jako všechny ostatní díly. Tento díl jsem neplánovala číst, protože jsem si myslela, že už nejsem cílová skupina, ale nakonec jsem neodolala a knihu si přečetla. Nelituji! Stejně jako u předešlých dílů jsem se pořádně nasmála.
Je to kniha, kterou máte přečtenou za jedno odpoledne, ale zato vám to to odpoledne krásně zpříjemní. :)

PandaKombajn
17.05.2016

Vážně skvělá kniha. Znovu. Četla jsem ji jako malá a líbila se mi

buldozer5
02.05.2016 5 z 5

Podle mě je to nejlepší díl ze série Deníků malého poseorutky. Samozřejmě i ostatní díly jsou super.

Knižní střípky
01.05.2016 2 z 5

Tak toto byl jediný díl, u kterého jsem se při popisu některých událostí na rodinném výletě, zasmála, nicméně jinak si stále stojím za svými předchozími komentáři u ostatních dílů

Nevím, no, nejsem cílová skupina, četla jsem to jenom ze zvědavosti, abych udělala radost kamarádčinu synovi a také, abych si udělala aspoň trochu představu o tomto současném fenoménu, jelikož mám doma 7-letou dcerku, ale budu se snažit, aby šla jinou knižní cestou, nemyslím si, že by jí četba Poseroutků byla v něčem přínosná....snad jen v tom negativním slova smyslu, že by si uvědomila, jak se kamarád k druhému kamarádovi určitě chovat nemá, že Gregův přístup k povinnostem opravdu není ten správný atd....po přečtení jsem si pak nadávala, že i těch 50 min, které mi trvalo knihu přečíst bylo zbytečně promrhaných a mohla jsem je využít mnohem užitečnějším způsobem

Kacabinek
28.04.2016 3 z 5

kniha nebyla špatná : )

Paixan
27.03.2016 4 z 5

Nenávidím, nesnáším jeho mámu. Je ******, *****, ............
Ale kniha byla fakt dobrá :D

Alethea_k
16.03.2016 5 z 5

Vím, že na tyto knihy už nemám věk, ale Deník malého poseroutky je již taková klasika - stejně jako Harry Potter. Někteří šťastlivci vyrůstali společně s Harry Potterem, já zase můžu říct, že jsem vyrůstala s Gregem Heffleyem. :D
Nebylo to psáno nuceně, děj se vyvíjel naprosto přirozeně. Což je u série s tolika díly téměř zázrak. Myslím si, že Výlet za všechny prachy je jeden z nejlepších dílů Malého poseroutky.

Daniel312
08.03.2016

Tento výlet bych nechtěl zažít tato knížka je ze série nejlepší