Rodrick je king

Rodrick je king https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/47818/bmid_rodrick-je-king-Qf4-47818.jpg 4 828 93

Léto skončilo a Greg je vlastně docela rád. A ani se ho neptejte, co dělal o prázdninách, protože o tom fakt netouží mluvit... nejradši by zkrátka s novým školním rokem na všechno zapomněl, obzvláště na JEDNU trapnou událost... Nejhorší na tom je, že jeho starší bratr Rodrick ví, co se stalo, a Grega stojí obrovské úsilí, aby své tajemství udržel pod pokličkou. Ale nakonec to stejně praskne...... celý text

Humor , Pro děti a mládež , Příběhy

Vydáno: , Albatros (ČR)

Rodrick Rules , 2008

aktijnov
20.12.2017 4 z 5

Šťastně jsme doma se synem přelouskali další z dílů. Poseroutka má tu moc, že i špatný čtenář se na knížku docela těšil :-)

DK197
16.11.2017 4 z 5

Potřebovala jsem zrelaxovat mozek u kvalitní a zábavné ?dětské? literatury. A tato série je pro mě vždycky sázka na jistotu. Jednohubka, co stoprocentně pobaví. :-)

nakavusterezou
31.10.2017 5 z 5

Další kniha ze série, kterou se svých jednaadvaceti letech naprosto miluju :D

Tentokrát se Poseroutka potýká neustále se svým starším bratrem, který mu vyhrožuje, že práskne všem lidem, co se mu stalo v létě ... prozradí to Rodrick? No, kdoví:D

Kniha je opět četla hrozně rychle, hlavně díky ilustracím - které jsou mimochodem fakt boží (jednoduché a vtipné, to mám ráda) - a také díky krátkým odstavečkům.

Knihu jsem opět přečetla za dva večery, zrelaxovala jsem u toho svůj mozek od detektivek a krve - což už potřeboval - a párkrát jsem se i zasmála :D

Nic víc,nic míň k tomu není třeba psát. Přečtěte si knihu, ať je vám 10 nebo 60, každý si v tom najde to své :)

Selendra
10.10.2017 5 z 5

Poseroutku jsem si oblíbila, i když už nepatřím do věkové kategorie. Myslím si, že ho klidně mohou číst i dospělí, je to odpočinková četba a mě tedy pomáhá a rozesměje :)

Lucy1905
01.10.2017 4 z 5

Opět velice rychle přečtená kniha. Nenáročná prostě ideální, když potřebujete odpočinout.

kuba2006
20.07.2017 5 z 5

super kniha urcite doporucuji

Elulilinka1
12.07.2017 5 z 5

Jednu dobu naprosto populární kniha a tak se přidávám k jejím fanouškům a můžu slíbit, že dozajisté přečtu i další díly.

Laf
30.05.2017 5 z 5

Kniha pro malé i velké. Pro pobavení nejlepší volba a krásné ilustrace :)

Adamino
20.02.2017 4 z 5

Líbí se mi...a k tomu tolik pokračování ! Prostě Eňoňůňo :D

sarinkas
04.01.2017 3 z 5

Je to vtipné, ale není to nějak moc dlouhé.

Doporučuji Sára.☻☺♥

Pazďa
23.12.2016 5 z 5

Všechny díly Děníku malého poseroutky jsou jako jedna velká spojená kniha a k dílčím knihám nejde říct o moc víc než k té předtím ale musím říct že druhý se mi líbil ještě víc než první co se týče děje a vtipů.

TerryVšety
19.11.2016 5 z 5

Nej!!!!

Sardothiem
10.10.2016 5 z 5

Sice jsem jen u 2. dílu ale mám pocit, že celá série bude skvělá. Greg totiž prožívá to samé co já: má z 90% smůlu, kterou ja mám taky :D takže si s Gregem rozumím. Opět dávám 5*, jinak hodnotit nemůžu :-)

buldozer5
12.08.2016 3 z 5

Za mě celkem dobrý díl, ale četl jsem si zde některé názory. Pozastavil jsem se třeba nad komentářem od helusi2, která má pravdu, že pro některé děti může být Greg špatným vzorem, ale na druhou stranu je kniha určená pro děti od 10 let a to zřejmě právě kvůli Gregovu chování. Myslím, že děti tohoto věku už rozumí, že by se takhle špatně chovat neměly. No nevím, i tak knihu ohodnotím třemi hvězdičkami a třeba změním nézor, až si ji přečtu podruhé.

zuzi509
14.07.2016 3 z 5

Tenhle díl byl vtipný a oddechový, ale zase to bylo jednoduše napsané.

kubad2006
28.06.2016 5 z 5

supr kniha je nejlepší ze všech poseroutků

Jack93
13.06.2016 3 z 5

Vzhledem k faktu, že nejsem cílovou skupinou, leda když si odečtu 13 let, asi nejde dát úplně nejvyšší hodnocení, protože se do četby nedokážu tak "ponořit". Jako desetiletej kluk bych dal bezpochyby pět hvězd, ale jako třiadvacetiletej nemůžu. Kvůli jednomu faktu - tohle byl můj třetí poseroutka, ale mám pocit, jako kdybych pořád četl jeden a ten samý díl... Obrovským plusem je, že je to skvělá oddychovka, i když velmi krátká.

Netopyr07
08.06.2016 5 z 5

Výborná oddechovka po "náročnější" literatuře :-)

Patapuf
15.05.2016 4 z 5

Když se na to člověk moc nesoustředí a jenom si užívá jednotlivé pasáže, tak je to vtipné a odpočinkové čtení.... Není to malej Mikuláš, ale jako relax a vypnutí od všech těch trihlerů a podobných věcí dobrý...

Kacabinek
28.04.2016 1 z 5

Souhlasím s helusa2, tady končí všechna legrace. Ano, některé pasáže tam byly vtipné a konec byl dokonce hezký, ale většina knížky nic moc.