Radosti zimy

Radosti zimy https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/390609/bmid_denik-maleho-poseroutky-radosti-zim-MUz-390609.jpg 4 190 32

Třinácté dobrodružství malého poseroutky. Sněží a nelítostné koulovačky začínají! Když Gregovu školu zasypou hromady sněhu, promění se čtvrť Heffleyových v jedno velké zimní bojiště. Nepřátelské skupiny soupeří o území, staví obrovské sněhové pevnosti a válčí v mnoha nezapomenutelných koulovačkách. V nastalém zmatku čeká Grega a jeho nejlepšího kamaráda Rowleyho Jeffersona boj o život. Dokážou navázat důležitá spojenectví a vyhnout se zradám? A co až sníh roztaje? Stanou se z nich hrdinové?... celý text

Humor , Pro děti a mládež , Příběhy

Vydáno: , CooBoo

The Meltdown , 2018

nakavusterezou
nakavusterezou
26.10.2023 4 z 5

Sněhová válka? Stavění iglů? Boží.
Asi sen každého dítěte. Kniha mě bavila:)

Štěpinambura
Štěpinambura
24.03.2023 5 z 5

Opět to bylo senzační!

Kopretina
Kopretina
15.03.2023 2 z 5

Takový průměrný díl. Snad už taky máme po zimě.

jirijanovotny
jirijanovotny
21.07.2022 4 z 5

Čtení pro děti je to zajímavé. Četl jsem to na táboře před dětem před spaním a kniha se líbila všem.

Pert
Pert
28.01.2022 5 z 5

Skvělé

VeruMalfoy
VeruMalfoy
02.01.2022 3 z 5

Knížka mě ani nenadchla ani neurazila. Jde o takový průměr. Možná je to tím, že je knížka (a série celkově) dělané pro mladší čtenáře, ale spíše jí podle mě chybělo napětí předešlých dílů.

Kačka2006
Kačka2006
10.10.2021

Deník malého poseroutky je moje nejoblíbenější série. Vždy mě pobaví a zvedne náladu. V tomto dílu se vše odehrává v zimě a Greg má obavy ze všeho, třeba jako že bude mít omrzliny a ,,přijde o nos". Když školu zasype sníh, vše se promění v jedno velké bojiště a všichni ,,bojují o své životy". Až sníh roztaje, rozhodně se o vítězi. Tento díl mě opět moc bavil, a možná je i jeden z mých nejoblíbenějších dílů.

Lucissia
Lucissia
01.08.2021 4 z 5

Synovi se líbila, a mně celkem taky. :-)

Adelhyskova
Adelhyskova
21.03.2021 3 z 5

Já knížku četla v anglickém originále abych si procvičila angličtinu a byla to dobrá volba, protože jazyk není nijak složitý. Pro úplné začátečníky to asi není, ale pokud už nějaké základy máte, nebudete mít problém (já jsem úroveň A2-B1 a zvládla jsem to s přehledem). Knížka je typická oddechovka u které můžete vypnout a zasmát se nad příběhy co se Gregovi dějí, takže pokud tohle hledáte, můžu vám knížku (a i celou sérii) jedině doporučit.

medlovice
medlovice
01.03.2021 3 z 5

Typický poseroutka. Bojí se zimy , omrzlin a vůbec zimu nenávidí . Teda až dojde na zimní hry se vším všudy, se soubojem a bojem o přežití ,je to jako by rodiče vymřeli a nikdo děti nehlídal, školní autobusy neexistují a všechno je jak má být.

bea.mari
bea.mari
09.11.2020 5 z 5

Je to hodně vtipná knížka. Například tam jeden kluk (Gregory) říkal, že nechce mít omrzliny na nose, protože člověk bez něj vypadá fakt divně. A pak tam bylo, že nechce přijít o ucho. Pan učitel se zeptal toho kluka Gregoryho: "Pane Heffley, máte domácí úkol?" A Gregory řekl: "Cože?"

Renda698
Renda698
08.11.2020 5 z 5

nádhera krása

Laf
Laf
24.08.2020 4 z 5

Jako vždy je to příjemná oddychovka, u které se každý zasměje.

Anet012
Anet012
13.05.2020

nevíte někdo, na jakou školu Greg chodí? jestli na základku nebo na střední...

Ewilka
Ewilka
27.11.2019 3 z 5

Poseroutkové už nejsou, co bývali.

radus
radus
09.06.2019

Za mě malinko slabší než ostatní díly, ale pořád dobrý. Co by taky autor měl pořád vymýšlet za koniny, že? Jako oddechovku doporučuju.

Netopyr07
Netopyr07
05.06.2019 4 z 5

Jako vždy dobrá oddechovka. Ale jsou lepší díly :-)

TimeLord
TimeLord
04.06.2019 5 z 5

Po predchádzajúcich troch dieloch som si hovoril, že už z toho asi pomaly vyrastám, pretože ma už nebavili tak ako kedysi. Ale pri konci tohto dielu, pri „snehovej bitke", som sa dosť nasmial, takže vidím, že to stále ešte pre mňa je :D

Kiwi328
Kiwi328
05.03.2019 5 z 5

Jako vždy Jeff Kinney překvapí mě a mé kamarády. V každém díle něco nového. Jen tak dál!
Jen na Dášenku to pořád nemá, to je klasika. ;-)

Lachtaan
Lachtaan
04.02.2019 5 z 5

Začínám se domnívat, že stejně nesmrtelná jako tahle série je i autorova vynalézavost. Pořád mi v 75% připadá, že se pohybujeme v těch inovativních vodách první trilogie. Sem s dalším dílem!