Poslední kapka

Poslední kapka https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/47819/denik-maleho-poseroutky-posledni-kapka-47819.jpg 4 707 70

Třetí pokračování populárních příběhů o poseroutkovi! Gregův otec si stále myslí, že může ze svého syna udělat opravdového muže. Proto se horlivě snaží najít pro něj tu nejvhodnější „chlapáckou“ činnost. Greg se ale pokaždé ze všeho vykroutí. Jenže když mu táta pohrozí vojenskou školou, je Gregovi jasné, že teď ho musí napadnout něco fakt dobrého.... celý text

Humor Pro děti a mládež Příběhy
Vydáno: , CooBoo

The Last Straw , 2009

Netopyr07
28.02.2019 4 z 5

Pro oddech jednoznačně výborné :-) Nejvíc mě rozesmál Gregův komiks s ledním medvědem :-))

Toms16
24.02.2019 3 z 5

Kniha byla dobrá a vtipná

cihla005
04.02.2019 5 z 5

Kniha se mi líbila

DK197
21.01.2019 4 z 5

Jako vždycky stoprocentní krátkodobý relax. :-) Ačkoliv první dva díly byly nakonec o kapičku lepší... :-)

ElikaBendova
11.08.2018 4 z 5

Jo tak tenhle díl byl sakra dobrej!!

Vendula39
26.05.2018 5 z 5

Dobrá knížka ve formě deníku.

Orange8knihomol
13.02.2018 3 z 5

Nevím, co na ,,Deníkách malého poseroutky" lidé vidí. Za mě moc americké a prostě NE! Filmy byly zábavnější.

Kačkaknihomol
07.01.2018 3 z 5

Tohle už tak boží nebylo, ale taky to šlo. Příhody už nebyly tak vtipný, trochu mi připadaly že jsou i sprostší, nevím nevím, sedmiletému dítěti bych to asi do ruky nedala, je pravda, že Greg dělá na ostatní celkem špatný vliv. Na druhou stranu, jsem ráda, že Greg není takovej ten klasickej moula, jako třeba Rowley, ale někdy jsem tho Rowleyho měla radši než Grega. Škoda, první dva díly byly skvělé, tenhle za ostatními trochu pokulháva, a vzhledem k tomu, že má série přes deset dílů se bojím, že Poseroutka bude snad nekonečný, i když, co si budem, je to skvěly marketingový tah, jelikož se na tohle děti lepí jak vosy na med. Ale na druhou stranu, aspoň něco čtou, přestože mi připadá, že je v knize více obrázků než textu.

Ekiara
24.12.2017 4 z 5

Musím říct, že z celé série poseroutky se mi nejvíce líbily dva první díly a poté se mi postupně delší díly přestávaly líbit. Stále tuto sérii považuju za super oddechovku, u které se v duchu zasmějete a stojí za to si ji zkusit přečíst :)

Péťa.Š
20.12.2017 4 z 5

Dobrá kniha.Můžu doporučit. Přečetla jsem to za hoďku :) Fajn čtení.

nakavusterezou
19.11.2017 3 z 5

Tentokrát se budeme společně vypořádat s problémy, co má Greg, ve škole a s rodinou. Táta ho chce poslat na vojenskou školu, která je přes velké prázdniny a Greg se ve škole snaží získat svojí velkou lásku Holly. Jak se mu to povede? No, uvidíte sami :D

Tato kniha mě už zas tak nebavila. Pasáže mi nepřipadaly tolik vtipné, jako v předchozím prvních dvou dílech.

Samozřejmě hodnocení beru ohleduplně vzhledem k mému věku a k věku cílové skupiny, proto 3/5 hvězdiček.

Každopádně i tak se brzo vrhnu na další díl, protože jsem našla konečně sérii, u které si odpočinu od těch mých detektivek a thrillerů :)

Lucy1905
07.10.2017 4 z 5

Prostě vtipná kniha nic jiného není potřeba dodávat.

kuba2006
20.07.2017 5 z 5

neuveritelne nekdy se v poseroutkovi sam najdu

Laf
02.06.2017 4 z 5

Humorná oddychovka. Můžu jen doporučit :)

ni_me_ki
17.05.2017

super kniha.Co jiného dodat ,prostě BEST

chungvan
16.05.2017 5 z 5

Je to nejlepší kniha co sem kdy četl taky je to sice jediná ale dočetl sem ji protože mě začala bavit

Adamino
20.02.2017 4 z 5

Líbí se mi...a k tomu tolik pokračování ! Prostě Eňoňůňo :D

limo
05.02.2017 4 z 5

Jako vždy veliká legrace.

Sardothiem
04.11.2016 5 z 5

Tenhle díl byl snad lepší než 2 předchozí, ani nevím, čím to je... :-)

kubad2006
28.06.2016 5 z 5