Na spadnutí

Na spadnutí https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/422647/bmid_wrecking-ball-OuA-422647.jpg 4 163 24

Nečekané dědictví umožní rodině Grega Heffleyho důkladně přestavět dům. Jenže brzo se zjistí, že taková rekonstrukce není žádná legrace. S každou zdí, která jde k zemi, se objeví nějaký nový problém: shnilé dřevo, jedovatá plíseň, nevítané potvůrky a ještě něco mnohem zlověstnějšího… Greg i jeho rodina začínají pochybovat, jestli to vůbec stálo za to. Až se prach usadí, ukáže se, zda budou moci zůstat… nebo se budou muset odstěhovat z města?... celý text

Humor , Pro děti a mládež , Příběhy

17.01.2020 5 z 5

Já jsem spokojená :)

Lachtaan
16.01.2020 5 z 5

Po příliš nezáživném Rowleyho spin-offu jsou tu zase ty zažité příjemné zápisky našeho místy až cynického Grega, které i po těch 15 titulech pořád neztratily šmrnc. Jeff Kinney je génius, co se týče neustálých svěžích nápadů, jak okořenit Gregův život. Z celé druhé (započaté) desítky je Na spadnutí asi vůbec nejzajímavějším kouskem. Dostáno včera k narozeninám - přečteno opět za pár pouhopouhých hodin.

Ani832
26.12.2019 5 z 5

Další skvělý díl Malého poseroutky a o vtipné a někdy i absurdní situace je zase postaráno. Můžu jen doporučit knihu i celou sérii.