Jak přežít školu mobů

Jak přežít školu mobů obálka knihy
Mé hodnocení:

Odhalte tajné životy mobů v Minecraftu díky zábavnému deníku plížila Geralda! Není lehké být zelený… a vybuchovat! Gerald Plížil mladší právě nastoupil na druhý stupeň školy pro moby a má trochu obavy, že to nebude mít úplně jednoduché. Zdá se, že se proti němu všechno spiklo, včetně škodolibé party kostlivců. Jenže Gerald s tím tak trochu počítal a vytvořil si jasný plán, jak svůj první ročník přežít, aniž by vyhodil školu do povětří: Krok první: Vymyslet si nějakou hustou přezdívku (Jak to asi dopadlo v reálu?) Krok druhý: Snažit se moc nevyčnívat (Není to tak lehké, když je vaším nejlepším kamarádem vysmátý poskakující slizoun!) Krok třetí: Vyhýbat se šípům kostlivců a zkusit se skamarádit s nejpopulárnějším klukem ze školy Eddym Endermanem (Není to tak lehké, jak to vypadá.) Najde si Gerald svoje místo mezi spolužáky a přežije první ročník bez úhony? Dokáže udržet svoje nervy na uzdě anebo mu nakonec bouchnou saze?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/377066/jak-prezit-skolu-mobu-vHh-377066.jpg 53

Deník malého plížila 1.

Dobrodružné, Pro děti a mládež
Vydáno, Computer Press (CP Books)

Mob School Survivor: The Creeper Diaries, An Unofficial Minecrafter’s Novel, Book One, 2017

Kniha Jak přežít školu mobů

daniel2010
27.05.2019

Hodně vtipné. Doporučuji všem, kteří mají smysl pro humor. A mají rádi minecraft.