Deník malého Minecrafťáka 3

Deník malého Minecrafťáka 3 https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/351918/bmid_denik-maleho-minecraftaka-3-RE5-351918.jpg 5 50 7

Deník jednoho obyčejného kluka v neobyčejném světě Minecraftu. Minusův trénink pokračuje. Po nedávném útoku mobů se celá vesnice rozhodla na jejich další nájezd připravit. A Minus dělá vše, aby byl jedním z pěti nejlepších ve škole, a stal se tak bojovníkem, po čemž touží z celého srdce. Herobrine to vidí ale úplně jinak. S pomocí svých přátel Alizée, Maxe, Émeraude i Řízka musí Minus čelit ještě větším překážkám, než jaké kdy poznal. Přeloženo z francouzské verze anglického originálu.... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež
Vydáno: , Computer Press (CP Books)

Diary of a wimpy villager (Journal d'un Noob) , 2015

dájavídek
30.03.2023 5 z 5

Výborná kniha, která mě velice bavila!

killy
03.09.2021 5 z 5

Celou sérii knížek o Minecrafťákovi dcera (tehdy 7-9) doslova zhtlta. Koupila jsem 1. knihu i jako dárek pro jejího kamaráda (11) a ten nadšeně dokoupil i další díly. Pokud má něco přivést děti ke čtení, je to tato kniha. Minus je sympatický ňouma, prostředí Minecraftu cool a komiksová ichforma s ilustracemi zaručují úspěch. Rozhodně doporučuji, sama jsem se u knih několikrát zasmála.

knihomolmoravy
21.03.2021 5 z 5

Opět pokračování série o vesničanovi ochotný stát se bojovníkem. Opět skáču na další knihu.

SupErAAceKcZ
27.01.2021

StarPopcorn

čtvrtý díl taky až v pátym odjede s Alizée na tu výpravu

StarPopcorn
29.12.2020 5 z 5

Tady se to začne rozjíždět, předposlední díl, který se odehrává čistě v Městečku-Vesnici

CarinAranda
05.06.2020 5 z 5

Mám přečteny všechny díly, za mě super kniha pro MC nadšence a dobrodruhy. Doporučuji!

Dáda1309
02.02.2020 5 z 5