Deník malé blondýnky 4

Deník malé blondýnky 4 https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/246553/mid_denik-male-blondynky-4-7jS-246553.jpg 4 23 2

Deník malé blondýnky série

Ve čtvrtém dílu Deníku malé blondýnky zachycuje třináctiletá Šárka první měsíce po narození svých bratříčků-dvojčátek. Mámin manžel Mirek jezdí každou volnou chvíli opravovat „barák“ po babičce a po návratu zbytku rodinky z porodnice už nic nebrání úplnému stěhování z města. Šárka se musí rozloučit se svým starým pokojem i kamarádkami ze školy. Vtipně komentuje život na vesnici, kterého se dost obává, ale pak se seznamuje s vnučkou místního kronikáře a zjišťuje, že to na venkově možná nakonec nebude tak nudné. Při společné výpravě na zpustlý hřbitov zažijí dobrodružství, na které jen tak nezapomenou. Na jeho konci totiž narazí na velké tajemství… Čtenáře jistě potěší ilustrace Tany Tanko, které Šárčino vyprávění opět doprovázejí.... celý text

l001
l001
14.07.2016 5 z 5

Paráááááááááááááda úplně souhlasím. To je taková jiná knížka než na kterou jsem zvyklá, ale stejně byla moc krásná.

candy72
candy72
04.08.2015 5 z 5

Úžasné, akorát se mi nelíbí, že děda Komenský skoro v každé větě řekne "víceméně". Jinak je to boží, hlavně jak Barýšek našel Šárku s Ivou v hrobce. Ještě, že má Šárka tak skvělého kamaráda. Nechtěla bych se propadnout do hrobky, brrr.
Moc se těším na další díl.

Autoři knihy

Jiří Urban