Deník fejsbukové matky pokračuje

Deník fejsbukové matky pokračuje https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/326144/mid_denik-fejsbukove-matky-pokracuje-ZiB-326144.jpg 3 77 25

Deník fejsbukové matky série

Specifický smysl pro humor, sebeironie a další stovky vtipných příběhů mámy od tří dětí, kterou jste mohli poznat už v prvním díle Deníku fejsbukové matky, tlačí na naši bránici snad s ještě větší silou než předtím. Peripetie, které rodiče, dvojčata Viki a Fandu, jejich malou sestru Bětku a domácí zvěřinec denně potkávají, tentokráte zahrnují statusy z let 2012 – 2014. Jak to dopadne, když se přetížená matka rozhodne ještě kromě plození, rození, kojení a výchovy dětí podnikat? Věřte, že se budete smát od první do poslední stránky. Stejně jako u prvního dílu i zde platí, že knihu můžete začít číst zepředu, zezadu, nebo třeba i odprostřed, a přesto vám nic neuteče. Všude se chytnete a všude se poznáte. V tomto vydání navíc najdete originální bonusový materiál.... celý text

evca7271
13.04.2023 1 z 5

Za mě bohužel zklamání

jprst
21.12.2020 1 z 5

Spíš jen prolistováno než přečteno, jasná ztráta času a ..., škoda slov.

Lilu_
20.10.2020 2 z 5

Za mě nic moc, za srdce jsem se zasmála asi jen čtyřikrát. Měla jsem trošku jiná očekávání od knihy (ah ta očekávání)...

Angelika92
06.07.2020 3 z 5

Jako předešlá kniha - rychle přečtená, je nenáročná, oddychové čtení. U první knihy jsem se bavila lépe. I tak jsem se zasmála.

Opisska
29.02.2020 4 z 5

Člověk se pobaví

Ana72154
12.01.2020 5 z 5

Opět jsem se při čtení velmi bavila.

JancaMia
20.10.2019 3 z 5

ze života vyčerpané matky .. a o tom jaká dítka dokážou být kvítka ..

gudaska
16.03.2019 3 z 5

Další zajímavá dobrodružství matky a jejích dětí :)

lenuskav
14.10.2018

první se dala,druhou sem vzdala po prvnich strankach..

n.ezn.amy
02.10.2018 odpad!

První díl pro mě představoval naprostou zoufalost a pokus o nějaký smysl či trapný humor, o druhém díle asi nemá smysl psát dál, stejná zoufalost

Tyrkysová
19.05.2018 3 z 5

Autorka si zachovává čtivost a humorný nadhled, který jsme poznali již v prvním díle. Jeho pokračování je obohaceno zkušenostmi začínající podnikatelky, ale i bonusovým materiálem, který se k nim váže. Trošku mě zklamalo pár typografických chybek (zdvojené mezery například). Názor mám stejný jako u prvního dílu - je to prostě soubor FB statusů, nic víc, nic míň :)

Lenka40
08.04.2018 3 z 5

Co se týká pokračování fejsbukové matky musím říct ,že se mi až tolik nelíbila jako jednička.Ale i tak je to příjemné čtení ke káfičce.

sola_lupa
29.12.2017 odpad!

Stejně jako u předchozího dílu jsem dočetla do konce. Ovšem jednička byla alespoň trochu vtipná. Pokračování už bohužel vůbec vtipné nebylo a bavilo mě ještě méně než kniha první.

1v8na
21.09.2017 4 z 5

Knihu jsem četla ve chvíli, kdy jsem potřeba něco humorného a zábavného, něco u čeho se pobavím. Rozhodně této volby nelituji. Kniha je psaná formou facebookových statusů a kniha je dokonce doplněna i fotky.
Velmi mě to bavilo a rozhodně doporučuju.

popeluška
14.09.2017 5 z 5

Druhý díl byl naprosto suprový jako první :-) nasmála jsem se, odpočinula jsem si .....co víc si přát. K oběma knihám se budu ráda vracet :-)

Iwíček
23.03.2017 5 z 5

Tuhle rodinu a její příhody prostě nelze nemít ráda. Já je prostě miluji a už se těším na další díl :). Opět kopec zábavy a kniha rozhodně nezklamala.

ManželéMannovi
14.03.2017 odpad!

Podruhé žasnu nad tím, jak je jednoduché udělat z ničeho knihu. Vytvořit "knihu" ze statusů na FB mi přijde hrozný. Mann

bookcase
04.03.2017 5 z 5

To byla taková vtipná jednohubka na odpoledne. Netradiční deník, který mě bavil.

Dalexa
20.02.2017 5 z 5

Knížku jsem přečetla na jeden zátah, stejně jako první díl. Já jsem se fakt pobavila. Je to skvělá oddychovka. Takhle nahlas jsem se už dlouho u žádné knížky nesmála.

mmmisulka.r
15.02.2017 5 z 5

Já mam s touto knihou prostě svůj zvláštní osobní vztah. Mě předala vše co měla a troufám si říci, že jsem ji pochopila. Před Lucií smekám a má můj obdiv.
Recenze v záložkách - Knižní deníček

2016  54%Deník fejsbukové matky
2017  69%Deník fejsbukové matky pokračuje
2018  74%Deník fejsbukové matky (ne)končí
2018  100%Výlety s tajenkou
2022  66%Deník psa Aragorna

Kniha Deník fejsbukové matky pokračuje je v