Deník fejsbukové matky pokračuje

Specifický smysl pro humor, sebeironie a další stovky vtipných příběhů mámy od tří dětí, kterou jste mohli poznat už v prvním díle Deníku fejsbukové matky, tlačí na naši bránici snad s ještě větší silou než předtím. Peripetie, které rodiče, dvojčata Viki a Fandu, jejich malou sestru Bětku a domácí zvěřinec denně potkávají, tentokráte zahrnují statusy z let 2012 – 2014. Jak to dopadne, když se přetížená matka rozhodne ještě kromě plození, rození, kojení a výchovy dětí podnikat? Věřte, že se budete smát od první do poslední stránky. Stejně jako u prvního dílu i zde platí, že knihu můžete začít číst zepředu, zezadu, nebo třeba i odprostřed, a přesto vám nic neuteče. Všude se chytnete a všude se poznáte. V tomto vydání navíc najdete originální bonusový materiál....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/32_/326144/denik-fejsbukove-matky-pokracuje-ZiB-326144.jpg 3.553
Fejetony, eseje, Literatura česká
Vydáno:, Omega

Kniha Deník fejsbukové matky pokračuje

gudaska

Další zajímavá dobrodružství matky a jejích dětí :)

lenuskav
14.10.2018

první se dala,druhou sem vzdala po prvnich strankach..

n.ezn.amy
02.10.2018odpad!

První díl pro mě představoval naprostou zoufalost a pokus o nějaký smysl či trapný humor, o druhém díle asi nemá smysl psát dál, stejná zoufalost

Tyrkysová
19.05.2018

Autorka si zachovává čtivost a humorný nadhled, který jsme poznali již v prvním díle. Jeho pokračování je obohaceno zkušenostmi začínající podnikatelky, ale i bonusovým materiálem, který se k nim váže. Trošku mě zklamalo pár typografických chybek (zdvojené mezery například). Názor mám stejný jako u prvního dílu - je to prostě soubor FB statusů, nic víc, nic míň :)

Lenka40
08.04.2018

Co se týká pokračování fejsbukové matky musím říct ,že se mi až tolik nelíbila jako jednička.Ale i tak je to příjemné čtení ke káfičce.

sola_lupa
29.12.2017odpad!

Stejně jako u předchozího dílu jsem dočetla do konce. Ovšem jednička byla alespoň trochu vtipná. Pokračování už bohužel vůbec vtipné nebylo a bavilo mě ještě méně než kniha první.

1v8na
21.09.2017

Knihu jsem četla ve chvíli, kdy jsem potřeba něco humorného a zábavného, něco u čeho se pobavím. Rozhodně této volby nelituji. Kniha je psaná formou facebookových statusů a kniha je dokonce doplněna i fotky.
Velmi mě to bavilo a rozhodně doporučuju.

popeluška
14.09.2017

Druhý díl byl naprosto suprový jako první :-) nasmála jsem se, odpočinula jsem si .....co víc si přát. K oběma knihám se budu ráda vracet :-)

Lucie Nachtigallová

Lucie Nachtigallová
česká, 1977

Kniha Deník fejsbukové matky pokračuje je: