Deník fejsbukové matky (ne)končí

Deník fejsbukové matky (ne)končí https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/392249/mid_denik-fejsbukove-matky-ne-konci-HVu-392249.jpg 4 26 6

Deník fejsbukové matky série

< 3. díl

Jak to dopadne, když se matka tří dětí rozhodne vydat knížku? Jak se vyrovná její rodina s nenadálou popularitou? Známá „fejsbuková“ matka a vítězka MAMAblogu roku opět s typickou sebeironií přináší příběhy ze života své obyčejně neobyčejné rodiny – to vše s laskavostí a nadhledem. Každodenní slasti i strasti, které potkávají rodiče, dvojčata Viki a Fandu, jejich malou sestru Bětku a domácí zvěřinec shrnují statusy z let 2015 až 2017.... celý text

Ainyska
16.12.2021 3 z 5

Pravda je, že to na mě působilo dost nastavovaně, ale oddechovka je to skvělá.

n.ezn.amy
15.12.2021 odpad!

Kniha přečtená za jedno odpoledne, složená ze statusů facebooku ze života téhle rodiny. Asi nechápu humor autorky, ale její příspěvky mi přijdou trapné a už vůbec ne vtipné. Asi si pochopitelně své čtenáře najde, zkusil jsem tomu dát třetí šanci, ale pro mě zbytečná ztráta času.

JancaMia
23.09.2021 4 z 5

ze života vyčerpané matky .. a o tom jaká dítka dokážou být kvítka .. potřetí

Herča76
15.03.2019 3 z 5

Protože jsem taky maminka, je mi tento humor a nadsázka blízký. I přesto první dva díly byly lepší, nyní se dost věcí opakuje. Za mě třikrát a dost.

TerezaD
02.03.2019 5 z 5

Skvělé jako vždy :)

itulenka
11.01.2019 5 z 5

Já mám tuhle rodinku tuze ráda :-) Opět jsem se zasmála.

2016  54%Deník fejsbukové matky
2017  69%Deník fejsbukové matky pokračuje