Deník fejsbukové matky

Deník fejsbukové matky https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/291901/bmid_denik-fejsbukove-matky-NzJ-291901.jpg 3 193 66

Deník fejsbukové matky série

Knížka, kterou držíte v ruce, je naprostým unikátem. Je to totiž zřejmě jediná kniha na světě, která je napsaná pouze s pomocí statusů. Je to kniha, ve které nenajdete klasický začátek ani konec. Nemá strhující děj, ba ani žádnou hlavní dějovou linku. Nemá ani ilustrátora či slavného spisovatele, jak bývá zvykem. Nemá dokonce kladného či záporného hrdinu. Můžete ji začít číst zepředu, zezadu, nebo třeba i odprostřed, a přesto vám nic neuteče. Je plná statusů. Obyčejných, ale přesto neuvěřitelných, vtipných, nepředvídatelných minipříběhů, které přináší sám život. Příběhů matky tří dětí, věčně pracujícího manžela, psa, želvy, šneků a několika koček. Matky, která má neobyčejný smysl pro humor, sebeironii a schopnost vypointovat své příběhy coby maminky na mateřské dovolené do statusů, ve kterých se budete možná poznávat i vy a u jejichž čtení se budete nepřetržitě usmívat. Knížka, kterou (a v tomto případě nejde o klišé) napsal s úsměvem na rtech sám život.... celý text

Herča76
21.12.2018 4 z 5

Jsem taky matka a tato kniha potvrzuje, že jsme na tom všechny stejně :-). Pohodovka pro pohodové matky.

Devil-Ivet
19.12.2018 4 z 5

Nečekala jsem nic závratného a dostalo se mi tak neskutečné knihy. Velmi jsem se pobavila a určitě se podívám po pokračování.

n.ezn.amy
02.10.2018 odpad!

tak vtipnou knihu si představuju úplně jinak. Spisovatelka se snaží o rádobyhumor, ale ten pro mě absolutně nepřišel. Tohle mi přijde celkem slušná zoufalost.

Trina1
25.05.2018 2 z 5

Něco bylo velmi vtipné, něco míň, ale opravdu nechápu, proč má někdo potřebu dávat do statusu, co se kde ve světě přihodilo atd. Snad bohatě stačí, když toho jsou plné zprávy, není třeba to psát ještě na fb. Nemluvě o příspěvcích komentujících zdravotní stav kamarádky - to se mi zdá skutečně nevhodné.

Aaloha
25.05.2018 3 z 5

Úsměvné čtení na cesty. Na MD jsem byla ve stejné době jakou autorka tak chápu její statusy.

gudaska
24.05.2018 3 z 5

Oddechová knížka jak dělaná, jen se člověk kolikrát diví, co jsou děti schopny vymyslet :-D

Tyrkysová
19.05.2018 3 z 5

Mezi plusy patří určitě velká čtivost (ne každý umí napsat příběh v pár slovech), humorný nadhled autorky, možnost nečíst příběh lineárně a hlavně to, že jsou to příběhy opravdu ze života... Pořád je to ale souhrn FB statusů, nic víc, nic míň - nelze očekávat zázraky :)

DominaCZ
04.05.2018 odpad!

Já osobně musím říct, že smutný je nejen fakt, že se jí dovolilo, aby označení KNIHA obdržely statusy na fcb, ale hlavně se mi nelíbí ty příspěvky. Plazení po zemi alá DĚLÁM DĚTEM HADA, masírování zadečků klukům apod. mi nepřijdou vtipné, ale to je asi proto, že jsem nedostála své ženské povinnosti a nejsem zahormonována po dvojičkách.
(jo a smutný je též fakt, že toto má druhý díl).

Lenka40
08.04.2018 3 z 5

Deník fejsbukové matky je příjemná oddychovka .Měla jsem ji přečtenou během jednoho dne. Musím říct ,že jsem se občas řádně zasmála a v některých situacích se i poznala . Hlavně takové ty , kdy zjistíte jak se na mateřské dovolené dá pěkně zblbnout. Takže kdo si potřebuje odpočinout od jiných žánrů ,tak určitě doporučuji .

sola_lupa
06.12.2017 1 z 5

Přečtena byla rychle, ale tak nějak mě moc nebavila. Něco málo ze statusů vtipných bylo, ale ten zbytek byl jen komentář k ději vně rodiny a v knize byl zbytečný. Myslím, že 50 stran by bohužel úplně stačilo.

Mišule_11
12.11.2017 4 z 5

Příspěvky maminky, která měla tři děti a o svůj život se podělila s veřejností..některé byli vtipné a člověk se zasmál :D Ale některé bych já osobně si nechala pro sebe!

Zuziiik
06.11.2017 3 z 5

Taková oddychovka.....myslím, že více ji ocení maminky

zoew
30.10.2017 3 z 5

Odpočinkové čtení

SuperSojka
28.10.2017 4 z 5

Je to přesně styl humoru, který mi vyhovuje a který bych praktikovala, kdybych uměla být tak vtipná jako autorka. Myslím, že nejvíce ji docení matky na mateřské dovolené, které si někdy připadají neschopně. Samozřejmě cena je poměrně vysoká na to, že knihu člověk přelouská za hodinu.

gleti
05.09.2017 4 z 5

Vtipná knížka, geniální na relaxaci po dni, kdy děti zlobí, pečeně se spálila a srazil se oblíbený svetr.

roso.mak
27.08.2017 2 z 5

Ale jo. Čte se rychle, pobaví. Asi by mě nakrklo, kdybych za tak krátký zážitek utratila tak hodně peněz, ale knihovnická průkazka snese všechno.

Bubynka
05.08.2017 1 z 5

Čekala jsem od knihy tedy asi úplně něco jiného. Statusy totožné téměř s 80% statusů všech mamin světa, tudíž nechápu, proč byly vydány v knize zrovna tyto, protože nebyly ani extra vtipné a ani nikterak zvlášť zajímavé. Kdyby nebylo čtenářské výzvy, tak ji ani nedočtu :o(

Jana38
04.08.2017 4 z 5

Kniha pobavila.kazda mamina se v nektere situaci urcite pozna,psano s nadsazkou,s usmevem.....

muchomurka
22.05.2017 2 z 5

Některé statusy byly vtipné, některé míň. Ale čekala jsem asi něco lepšího. Souhlasím s komentářem od Luckomar.

KristýnaBook
22.05.2017 odpad!

Za mě až moc přitažený za vlasy :-/

2016  54%Deník fejsbukové matky
2017  69%Deník fejsbukové matky pokračuje
2018  74%Deník fejsbukové matky (ne)končí
2018  100%Výlety s tajenkou
2022  66%Deník psa Aragorna

Kniha Deník fejsbukové matky je v