Deník Dity P. - Kuchařka 2

Deník Dity P. - Kuchařka 2 https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/248518/bmid_denik-dity-p-kucharka-2-g7L-248518.jpg 5 51 7

Připravte se na nejvíc. Kuchařka s číslem 2 Deníku Dity P. vás lapí a nikdy nepustí. Přiková ke sporáku. Rozesměje i dojme. Roztočí fantazii a možná přiměje k zamyšlení, jak moc vaření „dělá“ život. Dita ví, že strašně moc. Nová kuchařka je pokračováním té první. Úžasné recepty si vykračují společně s Ditiným skutečným příběhem: Single holka je konečně vdaná a brzy už píše, vaří a hlavně nezřízeně jí jídla z kapitoly Jsem těhotná. Vyráží s manželem Pod stan, aby si nacvičili, jak to bude s Davidem. Své Hnízdění, kdy převrací byt vzhůru nohama, doprovodí pořádnými jídly pro chlapy. Vzpomene si na svůj první betonový domov v Panelstory, griluje na Lodi bláznů, zajede do Itálie a na Slovensko. Všude hledá jídlo, to nejlepší na světě. Do svého kuchařského světa s celou svou velkou i novou malou rodinou nakonec přivítá malého Davida. Kuchařka 2 Deník Dity P. je znovu sexy, ojedinělá, napsaná a uvařená s láskou. Knihu vytvářeli ti nejlepší tvůrci v zemi: fotografoval Jiří Turek, graficky upravila Zuzana Lednická ze Studia Najbrt. U všeho pak s posledním slovem stála Dita P... celý text

mirka0586
24.04.2023 5 z 5

Překrásně nafocená

Ladiva
09.01.2018 5 z 5

Príjemné rozprávanie, ktoré je "javiskom" pre poctivé a fungujúce recepty. Čo viac si priať? Už iba dobrú chuť !

Marčullkas
04.11.2017 5 z 5

Podle Dity P. pravidelně a ráda vařím. Kuchařka je obohacená o krásné fotografie a je to takovej můj poklad v knihovně.

bookcase
02.04.2016 5 z 5

Krásné zpracování, milé povídání, fajn recepty.

janebenesova
08.08.2015

Kuchařka a blogerka a spisovatelka Jana Florentýna Zatloukalová mi řekla, že v dnešní době, kdy si recept na cokoliv můžete najít zdarma na internetu, musí mít každá kuchařka vydaná knižně něco navíc. Něco extra. Zaručené recepty už teda nikoho neohromí, vlastně ani superlahodné fotografie, protože ty najdete u každé druhé foodblogerky. Co má Dita Pecháčková navíc? Vypravěčský talent a prořízlou pusu. To její povídání je skoro stejná mňamka jako její recepty. ...

Pavo.Klima
11.07.2015 4 z 5

Pokračování knižního debutu Dity P.
Deník 2 mám přečtený, recepty zatím leží u ledu.
Jednu hvězdu ubírám za nedokonalou korekturu v průvodním textu ke kapitole "Moje panelstory", kde jsou překlepy.
A přemýšlím, jak se chuťově bude lišit Vepřové na divoko od Hovězího po Burgundsku z prvního dílu... P.S.: Jalovec na experiment už koupený mám :-D

bela100
02.06.2015 5 z 5

Nádherná ,barevná "nejen" kuchařka na kvalitním papíře.Jen mě mrzí ,že není v tvrdé vazbě!

Dita Pecháčková
česká, 1975