Deník Dity P. - Kuchařka

Deník Dity P. - Kuchařka https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/123084/bmid_denik-dity-p-123084.jpg 4 139 38

Nemyslete si, že jsem bůhvíjaká kuchařka. Nejsem. Normálně to ke mně přišlo. A strašně mě to baví. Vaření, pečení, kuchařky, řeči o vaření a pak to jídlo! Nepřestávám se divit, když mi všichni nad talířem s jídlem, které jsem uvařila, říkají: Ty jsi bohyně! Ze svých nejoblíbenějších jídel jsem sestavila pozoruhodnou kuchařku a k tomu vyprávím, jak to všechno s mojí láskou k jídlu a vaření bylo. A stále je. Také jsem vytvořila čtyři řady svého vlastního Vyšívaného porcelánu.... celý text

dubakm
08.09.2014 5 z 5

Moje nejmilejší a nejoblíbenější kuchařka. Ty úžasné megafotky vás přímo zvou na lahůdkové orgie :-))

teacup
04.08.2014 5 z 5

Perfektní kuchařka. Jo a taky nádherná kniha, nezvyklý skoro čtvercový formát a obří fotky jídel. Recepty jsou jednoduché, uvaříte podle nich cokoliv a bude to vypadat zrovna tak, jak jste viděli na fotkách v kuchařce. A chutnat fantasticky! A než se jídlo uvaří, ještě si počtete. Doporučuji, Deník Dity P. prostě patří do mé kuchyně :)

sosna
12.03.2014 5 z 5

Dita je moje srdeční záležitost a její kuchařka je prostě jedinečná!

Ankavi
10.03.2014 5 z 5

Dita je člověk, který miluje jídlo a vaří s láskou. A dokázala to nejen na televizní obrazovce, ale i v této netradiční kuchařce, v níž se dozvíme nejen střípky z jejího života, ale také se pokocháme nádherně naaranžovanými pokrmy na vydařených fotografiích a v neposlední řadě seznámíme s jednoduchými a prověřenými recepty. Bravo, tahle kuchařka se povedla!

zylla
26.02.2014 5 z 5

Milé povídání u každé kapitoly i receptu, naprosto dokonalé fotografie a srozumitelné snadné recepty. Perfektní kuchařka, která mi v knihovně chyběla.

crazyjuan
27.12.2013 5 z 5

Skvěle udělaná kuchařka po všech stránkách. Vypadá úžasně a recepty jsou vynikající. Několik jsem jich už vyzkoušel a vždy maximální spokojenost.

koMaty
03.09.2013 5 z 5

Chutné recepty, fajn komentáře a skvělé fotky.. Moje nejlepší kuchařka.. :-)

HDosoudilová
23.08.2013 4 z 5

Na této kuchařce se mi líbí především to, že jsou v ní především praktické a jednoduché české recepty. Kuchařky si kupuju často a ráda, ale málokdy je při vaření otevřu. Tuto již po několikáté:-)) A povídání ke keždé kapitole je akorát třešnička na dortu:-))

divisova.majja
21.08.2013 5 z 5

"Některá jídla mají kromě výživových hodnot i hodnoty emoční."
A pro mě je emočně výživná celá tahle kniha... Poněkud málo receptů při tak velkorysém formátů, mohlo by se zdát, ale kdo chce Kuchařko-bibli, ať hledá jinde. Kdo touží vařit s láskou, slintat nad voňavými obrázky a nahlédnout do Ditina života, tak je na správné adrese.
Já jsem natolik nadšená, že jsem se rozhodla celou kuchařku "uvařit" - více na http://house-putking.blog.cz/1307/varim-ditu-p

bookcase
21.06.2013 5 z 5

Úžasná kuchařka, skvělá po grafické stránce. A ty recepty a milé povídání k tomu...super

calteinai
24.05.2013 5 z 5

Skvělá kuchařka i skvělé čtení:)) Mám ráda přesně tenhle styl kuchařek, nepraktické, nepřehledné, ale úžasně vypravující, připomínající tu oslavu jídla, při společných setkáních s milými lidmi:) Autorka je osobnost a každý měsíc chodím do Alberta si vyzvednout její Albert magazín (předtím Apetit):) Pro ty, co chtějí tak trochu jinou, lifestylovou kuchařku, můžu jen doporučit:)

Pavo.Klima
24.03.2013 5 z 5

Jím na stránkách této kuchařky očima... Zatím jsem nic nezkoušel... Ale formát kuchařky je fantastický - fotky, popisky... Snad něco brzy vyzkouším!

Kaihomielisyys
10.03.2013 5 z 5

Má nejoblíbenější kuchařka! V kuchyni jsem jako cizinec čemuž nepomáhá ani fakt, že většinu kuchařek, se kterými jsem měla za poslední dobu tu čest, odkládám hned po přečtení několika receptů. Nevím jestli je to jen můj pocit, ale většina kuchařských knih je psaná jakýmsi (pro mě) pseudo-profi stylem, kvůli kterému akorát upadnu do deprese s pocitem, že jsem úplně pitomá a netroufám si pustit se ani do pokrmu označeného jako "velmi snadný". Snad všechny kuchařky jsou psané poměrně demotivujícím způsobem...až na tu od Dity. Připadá mi tak úžasně pozitivní a motivující, že mám chuť pustit se i do těch nejsložitějších receptů. Navíc je plná dobrot a krásných fotografií...

vallv
05.03.2013 4 z 5

Krásná kniha! Abych pravdu řekla, vždy jsem dávala přednost věcnějším a obsáhlejším kuchařkám před těmi "nafintěnými", kde má hlavní slovo vzhled, na úkor praktičnosti a přehlednosti. Ale tato mi učarovala... Recepty nenápadné, jakoby v pozadí, dávají vyniknout fotografiím s nádechem provance a nostalgie...
Jsem kuchařka typu - hlavně uvařit co nejrychleji, lacino a výživně. Tato kniha mi připomíná, že jídlo může být také krásné, a že vaření nemusí být jen další prací na seznamu, pokud vaříme s radostí a láskou!

Téra
03.02.2013 4 z 5

Ano, každý má rád jiný styl. A toto je přesně ten můj. Tuto kuchařku jsem dostala k Vánocům a byl to dárek dle mého vkusu. Já moc často podle kuchařek nevařím, a pokud se rozhodnu něco podle kuchařky uvařit, musím vědět, jak to má vypadat :-) Proto preferuji kuchařky, kde u každého receptu je i krásna fotografie výsledného jídla. Takže kuchařka, kde je milion receptů na jedno brdo a uprostřed pět stránek s ne moc "jedlými" obrázky, není nic pro mě. Je fakt, že některé recepty v této kuchařce jsou trošku mimo mísu (př. krupičná kaše), ale už jsem některé vyzkoušela a byly to mňamky.

asam
07.01.2013 4 z 5

Ne že by se mi kuchařka nelíbila, vždycky se najde něco inspirujícího, ale zase takové terno to není.

Lumidek
25.12.2012 2 z 5

:-( Pro mne zklamání, je to určitě krásný výtvarný počin, krásné fotografie jídla přes dvoustranu (?), ale tím to pro mne končí, je to opravdu především o fotografiích, nepraktické jako kuchařka. Každý má rád jiný styl, tento bohužel není pro mne.

sawako
20.08.2012 5 z 5

Nedoporučuji listovat kuchařkou s prázdným žaludkem :)

kuchařky fotografické publikace

Dita Pecháčková