Deník báječného kamaráda

Deník báječného kamaráda https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/407973/bmid_denik-bajecneho-kamarada-9Xc-407973.jpg 4 91 18

Připravte se na úplně nový pohled na Deníky malého poseroutky od Jeffa Kinneyho!“ Gregova nejlepšího kamaráda Rowleyho už dobře znáte. Teď nadešel čas, abyste nahlédli do jeho osobního deníčku a přečetli si něco přímo od něj. V Deníku báječného kamaráda píše Rowley Jefferson o svých vlastních zkušenostech a souhlasil také s rolí Gregova životopisce. (Koneckonců Greg bude jednoho dne bohatý a slavný a všichni budou chtít znát jeho příběh). Rowleymu to zatím moc nejde, ale nabízí zhola nový pohled na svět malého poseroutky.... celý text

Dobrodružné , Pro děti a mládež , Příběhy

Vydáno: , CooBoo

Diary of an Awesome Friendly Kid: Rowley Jefferson's Journal , 2019

jasmína
jasmína
předevčírem 5 z 5

Opět s dcerkou proložená odreagovačka, od knihy Matylda, protože se autor stal u dcerky hodně oblíbený....

Cocumisbuzerant
Cocumisbuzerant
09.02.2023 4 z 5

Je to velice skvělá kniha líbí se mi že autor napsal příběh rowley ale pořád to není poseroutka 8/10

Štěpinambura
Štěpinambura
04.05.2022 5 z 5

Super doplnení malého poseroutky!

Pert
Pert
28.01.2022 4 z 5

Deníky malého poseroutky jsou lepší, ale číst se dá

marek53
marek53
26.12.2021 4 z 5

Kniha celkem v pohodě ale není to žádné mistrovské dílo. Lepší než deník malého poseroutky to v žádném případě není. Ale v době kdy jsem ji četl mě dokázala pobavit. Prostě pokud od tohoto nic čekat nebudete tak vás tato kniha nezklame. hodnocení: 7/10

Lucissia
Lucissia
13.09.2021 3 z 5

Po vcelku dobrém Poseroutkovi se mi tahle kniha moc nelíbila. Uvidíme, co na ni řekne syn.

Maluška
Maluška
20.05.2021

Moc doporučuji.

Boku
Boku
22.03.2021 3 z 5

Série mě nezaujala tolik jako deníky malého poseroutky. Ale není špatná a asi budu mít i zájem si přečíst další díly. V celku je knížka dost fajn.

StarPopcorn
StarPopcorn
25.06.2020 4 z 5

Docela fajn, ale sérii bych z toho nedělal

EduardVlach
EduardVlach
17.03.2020 5 z 5

Dobrá knížka, alespoň jsem poznal že Greg není až takový svatoušek je hezké vidět to z pohledu někoho jiného

daniel2010
daniel2010
28.01.2020 5 z 5

Dobrá kniha, hodně vtipná.

Lachtaan
Lachtaan
14.11.2019 3 z 5

Sice jsem se zapřísahal, že Kinneyho sérii Deníku malého poseroutky budu hltat i klidně ještě v době, kdy bych to měl už spíše číst vlastním dětem před spaním, ale s trochu odvážnější odbočkou od klasické série jsem já osobně tentokrát narazil. Tam, kde jsou Gregovy zápisky i po tolika dílech pořád čtivé a hravé, vizuální zpracování knížky naprosto skvělé, tak tam je Deník báječného kamaráda až moc přílišným příkladem knihy pro děti, knihy, kterou už téměř dvacetiletý člověk prostě nezkousne. Je to hlavně tím, že i když je Gregovi po těch letech zápisků pořád 12 (cca), s jeho problémy se dokáže čtenář mnohdy ztotožnit bez ohledu na svůj věk. Ale Rowleyho dětinskost se ani nedá podat tak, aby přišla vtipná i lidem, kteří už dochodili základku.

Palmanka
Palmanka
12.09.2019 4 z 5

Nebyl to klasický poseroutka, ale poznali jsme Grega i z jiné stránky a myslím že to autor zamýšlel když jí psal... :D

Vlak0078
Vlak0078
07.08.2019 3 z 5

Zajímavé to bylo, jako bonus k základní sérii dobrý, ale jako samostatná série ne. Bylo fajn si přečíst pohled Gregova kamaráda, ale další díl bych už pravděpodobně nečetla. Hodně mi bije do očí chybějící čárky a ta jednoduchost stylu psaní mě prostě laicky řečeno nebere.

Milujuknihy645
Milujuknihy645
24.07.2019 5 z 5

❤️❤️❤️❤️

ComposeAdela
ComposeAdela
21.07.2019 3 z 5

Není to Poseroutka, zdaleka mě to tak nebavilo, ale jakmile člověk jednou tomuto světu propadne, tak si rád přečte i toto. :)

mysik612
mysik612
24.06.2019 3 z 5

Já vím, že jsem asi divná, ale mě tahle kniha prostě nejde číst. Ty čárky mi tam vážně chybí a je to docela odbytá knížka.

postrach
postrach
31.05.2019 4 z 5

Není to špatná kniha.ale už ne typický poseroutka.ale odnož.Proto ubírám hvězdičku.

deníky

Jeff Kinney (p)
americká, 1971
2009  83%Deník malého poseroutky
2011  84%Psí život
2016  85%Staré dobré časy
2011  84%Ošklivá pravda
2012  85%Ponorková nemoc

Kniha Deník báječného kamaráda je v