Deníček moderního páru aneb Ženy jsou z Venuše a muži jsou debil

Deníček moderního páru aneb Ženy jsou z Venuše a muži jsou debil https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/307332/bmid_denicek-moderniho-paru-aneb-zeny-js-QfZ-307332.jpg 3 1049 271

Kdo by neznal eskapády „moderního fotra“, které Dominik Landsman zachytil ve svých úspěšných Deníčcích? Nová kniha, kterou napsal společně s blogerkou a spisovatelkou Zuzanou Hubeňákovou, se pouští na stejnou půdu, ale zpátky do doby, kdy ještě nebyl otcem. Jindřich a Nataša s ironií a černým humorem sobě vlastním popisují své seznámení, sestěhování a nakonec i početí dítěte a mezitím neodolatelně glosují rozdíly mezi muži a ženami, vztahové stereotypy, různé fáze zamilovanosti nebo nástrahy společného bydlení. Deníček moderního páru zachovává styl předchozích dílů, ale díky spoluautorství je bohatší o dva rozdílné, ale srovnatelně humorné styly. Pojďte zjistit, co se dělo předtím, než na svět přišel Čeněk!... celý text

lenuskav
15.05.2020 5 z 5

už jen ten nápis mě rozesmál :) po dlouhé době jsem se hezky bavila :)

Gabriela143
13.05.2020 5 z 5

U tejto knihy som sa smiala od začiatku do konca. Čítal aj manžel a dosť sme sa bavili. Skvelá.

ckamusa
29.04.2020 3 z 5

Příjemná oddechovka, v některých částech jsem dokonce našla i svůj vztah. Když jsem příteli tu část přečetla, smáli jsme se oba.
Kniha je rozdělena do několika částí a jednotlivé situace jsou vyprávěny z pohledu může i ženy. Bavilo mě se dívat na jednu situaci oběma pohledy. Na relax určitě doporučuji, je přečtená během chvilky.

Ellinek
28.04.2020 4 z 5

Oddechová knížka, která nemá mít žádné hlubší poselství, nemá být inteligentní, poučná, nic z toho. Zkrátka jenom vtipně glosuje seznamování a soužití muže se ženou. Na jednoduché pobavení naprosto vyhovující. Je to prostě typický Landsmanův humor, prakticky by se dalo říct možná až debilní, ale na tom on zkrátka staví. :D Na odlehčení a zasmání ideální knížka, ve které se někdo možná občas i najde. Nikdy od toho neočekávám vysokou literaturu, takže pro mě je účel splněn na sto procent. :)

Madi
23.04.2020 2 z 5

První čtvrtina mě vážně bavila, smála jsem se nahlas, což se mi u knížek skoro nikdy nestává. Pak už to bylo hrozně na sílu, trapné, nevtipné. Kdyby byla kniha delší, nenamáhám se s dočítáním.

Magrata15
19.04.2020 4 z 5

Chvílemi jsem se smála nahlas a chvílemi se mi to zdálo až příliš přestřelené. Ale jinak fajn knížka na odreagování. (svobodné varuju - mohlo by je to odradit od vážného vztahu a soužití :) )

michalka S.
06.04.2020 2 z 5

Kniha nebyla spatna ,občas jsem se i zasmála (hlavne na zacatku)pak to uz tak vtipne nebylo ....Taky jsem si myslela zr je Jindřich blb ale nakonec byla vetsi blbka Natasa....

madem
03.04.2020 5 z 5

Knížku jsem koupila, protože mi přijde, že teď není moc veselo. Chtěla jsem se alespoň trošičku pobavit. Knížka to splnila ne na 100%, ale na 200%. Já se tak smála, až jsem brečela.
Moc autorům děkuji.

blanka7271
31.03.2020 2 z 5

Oddechová literatura. Člověk se v některých situacích najde. Mně osobně nic knížka nedala,nijak zvlášť nezaujala,ale ani neurazila.

koki.veru
29.03.2020 3 z 5

Knížku jsem četla v rámci čtenářské výzvy. Docela mě to i bavilo, jednotlivé scény byly vtipné a kniha se četla docela dobře.

Sablu
22.03.2020 2 z 5

Knížka je pro mně takový slabý průměr. Jedna či dvě kapitoly mi přišly vtipné, jinak mi to přišlo spíš trapné. Předešlé Deníčky Fotra 1 a 2 mě bavily více.

Mitchie_95
13.03.2020 3 z 5

Na knihu mě přivedla kamarádka, která mi tvrdila, že se u toho fakt nasmála, a že mě to rozhodně pobaví. Ze začátku jsem jí proklínala. První dvě části knihy jsem byla přesvědčená o tom, že Jindřich je naprostý kretén měsíce, dokonce snad i kretén roku. Začala jsem se i trochu bát, že se podobný hovadiny utvářejí v hlavě každého mužského pohlaví. Nataša mi zase na stranu druhou přišla docela v pohodě, nijak mi nevadila, přišlo mi i že má v hlavě jasně, co se kreténů týká... Pak se to ale trochu obrátilo, Jindřich už mi nepřipadal jako totální idiot, ba v některých částech jsem se do něj dokázala i skvěle vcítit, například u nakupování - jsem asi jedna z mála žen, co to nenávidí, ale já vážně nenávidím čas strávený v nákupních centrech.. No a Nataša mi zase naopak začala připadat jako totální koza bez rozumu... No ale nakonec jsem se občas i vážně pobavila a od plic pořádně rozesmála.

dontbullshitme
23.02.2020 2 z 5

Dostala jsem ji darem od sestry, která zjevně netuší, jaké knihy mám ráda, ale nevadí, pustila jsem se do toho a uznávám, že jsem se na začátku zasmála, ale čím víc jsem pak četla, tím víc jsem si přála, aby to už skončilo, začalo to být totiž lehce otravné a vůbec ne vtipné, takové únavné. Nevím, asi na 80. str. jsem knihu zaklapla a nejspíš ji nedočtu.

Bokara
20.02.2020 5 z 5

Super oddychovka ???? fakt jsem se zasmála. Je to sice přibarvené a vystupňované,ale dodalo to tomu šmrnc a vtipnost ???? za mě super.

Gi-Gi
15.02.2020 3 z 5

tak vcelku na pohodu, četli jsme s manželem na dovolené nahlas, teda četla jsem já, on se smál, nic extra ale jako oddechovka super

smardice
12.02.2020 4 z 5

Rozdílný pohled na životní situace z pozice muže a ženy. Zábavná jednohubka na cestu do práce. Hvězdička navíc za skvělý přednes obou interpretů.

ChrisSparrow
01.02.2020 odpad!

Po přečtení 30 stránek se znechucením odkládám... čekala jsem nadnesenou oddychovku, ale tohle je opravdu kolosální blbost...

manka323
21.01.2020 odpad!

Neslibovala jsem si od této knihy nic hlubokomyslného, spíš trochu zábavy, výsledek ovšem předčil mé očekávání. Dočetla jsem jen s obrovským sebezapřením.

SakuraLuci
16.01.2020 3 z 5

Tuto knížku jsem si koupila kvůli čtenářské výzvě, ale byl to omyl.. Těšila jsem se na moderního fotra a to mu nesahá ani po kotníky.. Ztráta času

Nicol13
15.01.2020 3 z 5

Jakože v některých chvílích je to trefný, občas hodně přehnaný, ale člověk si po chvíli zvykne.
Bavily mě ty rozdíly v myšlení a úhly pohledu.

Na to, že nemusím příběhy humorného žánru, které dopředu varují, že v knize bude vysázen jeden vtip za druhým (a povětšinou to fakt není vtipný),
tak tahle mi sedla. Nevím jestli to bylo mým rozpoložením nebo daným tématem, ale za mě dobré oddychové čtení :)

humor partnerské vztahy česká literatura manželství stereotypy muži a ženy

Autoři knihy

Dominik Landsman