Den, kdy se potkali

Den, kdy se potkali https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/190664/bmid_den-kdy-se-potkali-CAr-190664.jpg 4 42 11

Co všechno se dá prožít během jediného dne? Dva hrdinové této knihy, mladý muž a mladá žena, se dozvědí leccos o sobě i o svých blízkých a uprostřed rušných pražských ulic zahlcených všudypřítomnou reklamou absolvují nejeden rozhovor, který bude mít zásadní vliv na jejich další osud. To nejdůležitější setkání je ovšem čeká až večer…... celý text

Marcik7
22.08.2022 3 z 5

Krátké, svižné, výstižné, ze současnosti.

ZaS
15.05.2019 4 z 5

Velmi přesný popis současné společnosti (respektive především prostředí mileniálů), poměrně předvidatelný děj a čekaný (ale zároveň nečekaný) závěr. Suma sumárum příjemná oddechová četba.

zaranda
23.05.2018 5 z 5

Po Tržišti moje druhá kniha tohoto autora a opět se líbila, jeho styl mě baví. Rozhodně stojí za přečtení. A konec byl, řekla bych, takový "šlikovský" :)

magnolia
03.10.2017 4 z 5

Líbí se mi, jak tento autor píše. Vlastně po Eskejpu opět kniha současná a z prostředí kanceláří (i když trochu jinak). Tak se budu těšit na další (delší) román. A ten konec, no, taky jsem čekala víc.

playada
28.09.2017 5 z 5

Vtipný konec, celkově líbilo.

VAnna
27.09.2017 4 z 5

Kniha se mi líbí, měla jsem jí přečtenou za den, jen konec mě trochu zklamal...

Jana_Hlus
17.04.2017 5 z 5

Skvěle napsaná kniha, která svěží formou a s nadhledem zachycuje fenomény dnešní doby, práci v korporátních firmách i státní sféře, "single" život, hledání sama sebe. Přečetla jsem za jeden večer a fakt jsem si to užila. Vzdáleně mi kniha připomněla Viewegha v jeho nejlepší době. A ještě jeden poznatek, shodou okolností jsem měla na večer připravené dvě knihy - tu Šlikovu a Urbanovu Závěrku. A z mého pohledu je Šlik bezkonkurenčně lepší. Nemám, co vytknout. Přidávám si do oblíbených autorů a doufám, že brzo zase něco napíše. 5/5

saruse
25.01.2016 5 z 5

Knížka na víkend, slovy samotného autora "pěkná a svižná novelka" :-), moc se mi to líbilo a předávám ji hned dál kolegyni v kanceláři. Vůbec mi nevadilo, že se na konci nesetkali, jak sliboval název, protože děj byl vystavěný na mnoha jiných a překvapivějších styčných plochách těch dvou, i když oni o nich nevěděli. V tom to bylo krásně napínavé a takové "neuzavřené", ale vždyť to tak bývá i v životě. Moc povedené!

niknikita
10.02.2015 4 z 5

Opravdu jsem si potřebovala odpočinout a to mi tato knížka umožnila. Ani nevím, proč jsem ji nehodnotila plným počtem, ale asi jsem taky zklamaná z konce...

Kloky
03.11.2014 4 z 5

Kniha se mi líbila, jak je už psáno níže oddechovka, ale oddechovka jednou za čas neuškodí. Klasický život v Čechách - život obyčejných lidí, kterým se za den nestane nic zvláštního. Ke konci se mi líbilo propojení děje a názvu. Hvězdičku jsem odebrala kvůli konci, byl pro mě nedořešený, čekala jsem že kniha dopadne jinak, nabádal k tomu i název.

skulenka
25.05.2014 3 z 5

Oddychovka, příběh o tom, co se vše dá odehrát během jednoho obyčejného dne. Celá kniha (včetně názvu) spěje k tomu, že se dva hrdinové na sklonku dne nakonec potkají, avšak není tomu úplně tak. Pointu knížka měla, ale čekala jsem jinou... Ke konci knížky mi připadaly zbytečně rozepsány pasáže, např. jako cvičení ve fitku a další.