Ještě jeden den

Ještě jeden den https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/284296/bmid_jeste-jeden-den-0nv-284296.jpg 4 182 44

Den co den série

Pro Rhiannon jsou všechny dny stejné. Časem se smířila i s tím, že její přítel Justin je temperamentní, ale odtažitý a že to není kluk z romantických filmů. A naučila se několik základních pravidel: nedělat si příliš velké naděje, neupínat se na Justina a nesnažit se ho změnit. Ale jednou se vše změní. Justin je jako vyměněný a prožijí dokonalý den. Ovšem příští ráno si Justin z předchozího dne vůbec nic nepamatuje a vše se vrátí do starých kolejí. A najednou do jejího života vstoupí cizinec, který tvrdí, že onen dokonalý den strávila s ním – s ním v Justinově těle.... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , CooBoo

Another Day , 2015

TerezaJágrová
06.06.2019 5 z 5

Je to ten stejný příběh, akorát z jiného pohledu. Knihu jsem četla po docela dlouhé době od prvního dílu a je to asi dobře, protože by se mi kniha možná tolik nelíbila. Ale jelikož jsem jí četla až teď, tak mi přišla úplně skvělá. Klidně bych brala i pokračování.

Adel703
06.12.2018 4 z 5

Už je to chvíle co jsem četla první díl, nicméně se mi líbil a Rhiannon jako jedna z mála knižních dívčích postav, která mi nelezla na nervy. Proto jsem zkusila i Ještě jeden den. A musím říct, že to bylo super.
Sice to nebylo tak dobré, ale pro fanoušky je to #mustread :) Doplní to spousty mezer v příběhu a opět se setkáme se s A.
Takže shrnutí - tomu, komu se nelíbil 1. díl se nejspíš nebude líbit ani tento.
A pro ty, kteří A milují, doporučuji číst oba díly s větším časovým odstupem.

Markysek45
07.11.2018 3 z 5

Den co den z pohledu Rhiannon. Nic víc. I zajímavých myšlenek ubylo. Nebo jsem je v té nudě přehlídla.

sola_lupa
13.10.2018 3 z 5

Čekala jsem, že druhý díl naváže tam, kde první díl skončil. Vůbec jsem nečekala, že pokračování bude stejným příběhem jen s tím rozdílem, že bude z pohledu Rhianon. (Ano, občas bych měla číst obsahy a anotace, já vím.)
Nebylo to tak, že by se mi pokračování úplně nelíbilo, ale pro mě byl tento příběh dostačující z pohledu A. Nenadchl mě tedy, ale zároveň ani neurazil. Bylo to takové pohodové čtení, ke kterému už se člověk nejspíš nevrátí i přesto, že bylo milé.

whiolet
15.08.2018 3 z 5

Od prvního dílu se liší jen tím,že tohle je z pohledu Rhianon. Bylo to nenáročné čtení na dva večery.

Terez67
31.07.2018 4 z 5

Bylo to hezké stejně jak první díl a aspoň jsem poznala jaka Riannon byla a co dělala a jak myslela bylo to užasný :) a moc hezky a zajimavý téma :) doporučuju :)

ivedoo
17.07.2018 5 z 5

Krásné doplnění 1.dílu, konečně jsem mohla lépe poznat R, co si myslí, jak myslí.

lenka0383
16.07.2018 3 z 5

Ani nevím, jestli můžu hodnotit knihu, kterou jsem v podstatě jen prolistovala, protože mě tak moc nebavila. Chtěla jsem vědět, jak to dopadne s A., jehož příběh v Den co den mě zajímal a bavil, ale tohle je jen a jen převyprávění něčeho, co už víme. Ano, pár scén je tam nových, ale nic, co by nějak obohatilo pohled na A. nebo na Rhiannon.

zuzana4291
11.04.2018 3 z 5

Nejdříve jsem četla první díl denco den, z kterého jsem byla úplně unešena. Tento druhý díl mě už tolik nenadchl. Měla jsem pocit, jako bych četla jednu knihu 2x za sebou. Znáte zápletku, znáte jak to dopadne a nebylo to úplně ono. Ale přeci jen to mělo své kouzlo.

TerezaMondeková
30.11.2017 4 z 5

Opravdu originální nápad na příběh. Ale vadí mi ten otevřený konec. Já bych tam chtěla epilog, nebo další díl, jak to dopadne. To mě zajímá.

MattieStyles
14.11.2017 5 z 5

Neobvyklé téma. Uzasny napad a zpracování. Nemohla jsem se odtrhnout. Malinko mi jen vadí ten otevřeny konec:)

elisa194
13.11.2017 1 z 5

Teda to je zvláštní kniha. Nejdřív me bavila, rikala jsem si co se bude dít a pak me bavit prestala..necetla jsem předchozí díl.

MíšaS.
22.10.2017 2 z 5

Líbila se mi o fousek víc než Den co den, ale ani tak to není žádná diskotéka...

Evice666
12.10.2017 4 z 5

Kniha byla čtivá a i příběh se mi velice líbil.
Určitě bych si přečetla i pokračování.

Xman
30.08.2017

Po zjištění, že kniha „Den co den” má pokračování, jsem druhý den letěl do knihovny a těšil se na čtení. Po prvních stránkách jsem ale zjistil, že to žádné pokračování není a informace o tom, že je to druhá kniha ze série, je zcela lživá. Není to žádné pokračování, je to pohled z druhé strany, který může být pro někoho zajímavý, ale mě to tedy vůbec nezajímalo a knihu jsem šel téměř okamžitě vrátit.
Nedávno jsem četl „Okamžiky štěstí”, kde jde o stejný princip, s tím rozdílem, že si Patrik Hartl nehraje na dvě knihy, natož na nějaké pokračování a rovnou nám dává jednu knihu.
Byl jsem opravdu hodně zklamán.

Calla2002
07.07.2017 5 z 5

Páni prostě páni...je to úžasná kniha opravdu jsem nečekala že to bude tak dobrý myslela jsem si že to bude prostě průměr a že to nebude tak zajímavý a zauzlovaný.
Po celpu dobu jsem byla napnutá jak to skončí na konci už jsem si byla jistá že už se nikdy neuviděj a že to skončí blbě ale on vybral tak rostomilýho kluka Alexandra(teda alespoň mě připadal rostomilej) a bude si myslet jak na A hned zapomene a začne si s ním.
A ještě k tomu jsem v půlce knihy zjistila že čtu druhej díl ale asi to není nijak hrozný když 1 díl je o něm nebo z jeho pohledu ne ?
A korunku tomu nasadilo ještě to že to skončilo s otevřeným koncem
Rozhodně si zaslouží 5*

natalie2171
01.04.2017 5 z 5

Kdybych knihu četla hned po dočtení Den co den, asi bych si ji neužila tolik, jako jsem si ji užila teď.
Opět krásně napsané, vůbec mi to nepřipadalo jako nějaká novela napsaná jen z jiného pohledu. Svět z pohledu Rhiannon se zdál být nevinný a rozdílný vzhledem ke světu A.
Nakonec chci říct, že jsem moc ráda za tento konec. Z pohledu A se to zdálo jako definitivní konec, který dostaneme, ale tenhle konec mi dává naději, že se bude dít ještě něco víc. Já jsem alespoň s tímto příběhem neskončila. Ani zdaleka ne. Jsem moc ráda, že ve světě YA máme i něco takového. Něco, co se zpočátku zdá jako něco jednoduchého, ale autor to dokáže napsat tak, že sama se musím ptát na otázky, na které jsem se nikdy sama sebe neptala.

ajla5
19.02.2017 5 z 5

To jako vážně?! David Leviathan se odvažuje takhle špýmovat s křehkou psychikou svých čtenářů? Kam až to ti spisovatelé chtějí hnát? Pokud se nedozvím, že existuje ještě další díl, tak je tohle ta nejsmutnější kniha ze všech na světě! Samozřejmě až po Nabarveném ptáčeti, Owenu Meanym atd. Jsem prostě rozčilená a smutná a už nikdy nebudu číst...

andrea4315
15.02.2017

Zkusila jsem, protože jednička mě přímo nadchla, ale jste-li jako já, že vás nikdy nebavilo, číst ten samý příběh, jen z pohledu druhého pohlaví, tak ani toto vás nezmění.
Prostě jsem se nedokázala přenést přes pocit "tohle jsem už četla" a oči samy skočily o odstavec dál, ač je to docela dlouho, co jsem prečetla jedničku. Tímhle stylem čtení jsem se ani začíst nemohla.
Proto nehodnotím a možná bych neměla dávat ani přečteno, ale je to potřeba to napsat, je to opravdu to samé co jednička jen z pohledu Rhiannon.
Pokud nebude další díl, asi ideálně se střídáním kapitol z pohledu A a Rhiannon, kde bychom se dověděli něco o původu A, a možnosti žití, soužití těchto bytostí v lidském světě, tak pro mě tato série končí jedničkou.

Bee
13.02.2017 4 z 5

Knihu jsem nedávno objevila s naprostým nadšením, protože předchozí díl mě totálně nadchnul. Měla jsem za to, že se jedná o pokračování, ale i tohle mě bavilo. Knihy z pohledu druhých osob mě většinou absolutně neberou - v mém případě to fungovalo jen u Krásné a Nádherné katastrofy od J. McGuire. Ale sem to tak nějak pasovalo, protože pro mě je příběh A. jedinečný a úžasný, co se týče nápadu a také názorů na život hlavního hrdiny. Kniha z druhého pohledu pro mě zajímavá byla skoro stejně, protože u hlavní hrdinky došlo k poměrně výrazným posunům ve vývoji osobnosti. Trochu jsem doufala, že se dějově dostaneme alespoň o kousek dál, ale ani mi to tak nevadilo. V tomhle příběhu nejde ani tak o zápletku jako o úžasné myšlenky a to u mě funguje.