Massagre

Noční můry sužují Dervishe Gradyho od té doby, co se vrátil z vesmíru Demonat, ale Grubbs se o svého strýce stará a oba se pokoušejí vrátit do normálu, žít dál svůj život bez démonů. Když se Dervishovi ozve legendární producentka kultovních hororů a požádá ho, aby jí dělal poradce na jejím novém filmu, vypadá to jako perfektní výmluva, proč vypadnout z každodenní rutiny a užít si trochu zábavy. Ale natáčení zasazené do městečka jménem Massagre nebude zdaleka takový idylka, jak se na první pohled zdá... Démoni jen čekají na vhodnou příležitost zaútočit a Lord Lítost nezapomíná......celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/95_/95251/massagre-OFe-95251.jpg 4.5214

Demonata 3.

Horory, Fantasy
Vydáno, Albatros (ČR)

Slawter, 2006

Kniha Massagre

Tenssi
14.08.2015

Grubbise mám ráda, takže jsem byla šťastná, že mohu číst další knihu z jeho pohledu, sice byla slabší než obě předešlé, ale těšila jsem se jak to vše dopadne. Jsem zvědavá jak to bude v daších dílech a jak to vše nakonec dopadne!

duben
03.03.2015

Příjemná oddechovka, o něco lepší jak první díl a podobně dobrá jako díl druhý.

Avatar Aang
30.12.2014

Další super část příběhu.

Adam Bartoš
09.06.2014

Tento díl se mi líbil, ale ne tak hodně jako předešlé díly.

SáraV.
11.02.2014

Kdybych byla v Grubbsově kůži, cvakala bych zubama i ze spaní :-))

Ellen16
20.01.2014

Sice byl tenhle díl slabší něž ty předchozí dva, ale i tak to nebylo špatné :)

Allebith
25.11.2013

Velmi pěkné počteníčko z díly D. Shana.. Natáčení se skutečnými démony? Proč ne?!

petrisca
04.08.2013

U této knihy si nejsem jistá jestli se mi líbila nebo ne, protože nějaké části byli senzační a nějaké stáli za houby. Oproti předešlím dílům mě tento zklamal.

Kate.S
02.02.2013

Je tu jisté zklamání. Hlavně po pěkných prvních dvou dílech. Nevím proč, ale nijak mě děj nezaujal jak u předešlých knih a celkově jsem se nudila. Předchozí Demonaty jsou moc hezké.

AnetaS
28.03.2012

Podle mě dvojka byla lepší,přišlo mi,že to mělo strašně rychlý spád..najednou Bum a konec knížky :D

Adelica-Opica
16.03.2012

Páni... přečteno jedním dechem... Jeho knihy jsou prostě úžasné a strhující...

Avrilka127
11.03.2012

Souhlasím. Je to zatím nejlepší kniha ze ságy Demonata. a doufám, že to bude čím dál lepší

fallík
11.03.2012

Podle mně je tohle zatím nejlepší knížka ze ságy. Demonata mě začíná čím dál víc bavit, asi se do zbytku pustím v angličtině :)