Delpassův experiment

Delpassův experiment https://www.databazeknih.cz/img/books/58_/58946/mid_delpassuv-experiment-G1G-58946.jpg 4 8 2

Díky dosud utajovaným experimentům se dostala věda až na okraj posmrtného světa, který byl dosud jen doménou mystiky. K nejpřekvapivějším odhalením přírodovědců zkoumajícím hranici mezi životem a smrtí patří bezesporu Delpassův efekt.

Literatura naučná , Věda

Vydáno: , Šulc a spol.

Das Delpasse experiment , 1975

Metroušek
28.02.2017 5 z 5

Pokud to není celé vymyšlené (nic moc o tom nejde dohledat), tak se jedná o neprávem opomíjenou knihu o tom, co se děje v okamžiku smrti a po smrti. Autoři nabízejí odvážnou teorii o tom, jak vědomí může přežít smrt, a jaký má smysl náš život.

tono
26.09.2011 5 z 5

Fascinující kniha, která čtivým způsobem a na konkértních příkladech a příbězích odhaluje celkem složité vědecké problémy a seznamuje čtenáře s průběhem a výsledky nesmírně zajímavých pokusů a bádání. Proč tyto záležitosti nejsou veřejně známy? Proč se o tom více nemluví? Například ve školách ap.? Svět by pak možná vypadal jinak. A napadá mě samozřejmě otázka, jestliže toto jsou výsledky výzkumů probíhajících v 70.letech 20.století či ještě dříve, co musí být vyzkoumáno dnes? A porč o tom nikde oficiálně nic není?

Autoři knihy

James Bedford