Děkuji, už jsem vraždil

Děkuji, už jsem vraždil https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/184537/dekuji-uz-jsem-vrazdil-184537.jpg 4 9 5

Osobitý kriminální román s prvky černého humoru, v němž je zápletka postavena na řetězu vydírajících a vydíraných. Humor místy působí velmi cynicky.

Literatura světová Humor
Vydáno: , FDT

Bonne vie et meurtres , 1991

knihyKeMne
09.05.2021 4 z 5

Příjemné odpoledne s ... no detektivkou bych to úplně nenazvala. Vtipné, absurdní, ale i smutné.

kamibe
10.01.2019 5 z 5

Děkuji za předchozí komentáře, které mě ke knize dovedly. Usmívám se ještě teď a budu se usmívat, kdykoli si na to vzpomenu, nejspíš pokaždé, když zazní slovo detektivka. Potěšil mě autorův styl a po dva krátké večery jsem se hezky bavila, obzvláště na samém konci.

moudivlacek
01.06.2017 4 z 5

To by člověk nevěřil, že i vražda a vydírání může být úsměvným vyprávěním, ale uklizečka ta byla na odstřelení od začátku a přitom je na tom nejlépe.
Tato kniha by se jednoduše dala nazvat "hrou po vzoru letadla" v oboru vydírání a vražd.

mh.mail
30.04.2015 5 z 5

Opravdu velmi vtipná kniha, umím si ji představit ve formě crazy krimikomedie. Rozhodně větší pozor na tomatovou šťávu posypanou celerovou solí.

3nitka
06.07.2014 5 z 5

Vrelo odporúčam na nedeľné popoludnie, veľmi vtipná knižka a originálna zápletka. Pozor na bešamelovú omáčku.

Fred Kassak
francouzská, 1928 - 2018
1964  67%V neděli se nepohřbívá
1992  89%Děkuji, už jsem vraždil

Kniha Děkuji, už jsem vraždil je v